Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Powróć do natury z „Panem Szczypiorkiem”

Warzywa, owoce, soki bez dodatku cukru, zioła i wiele innych stanowią podstawę żywienia dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Teraz wszystko to co wartościowe dla Twojego organizmu kupisz w nowo otwartym sklepie „Pan Szczypiorek”.

Warzywa i owoce to podstawa zbilansowanej diety. Są skarbnicą składników odżywczych oraz witamin. Zajmują niezwykle istotną pozycję w piramidzie żywienia człowieka. W sklepie „Pan Szczypiorek” znajdziecie ich całą moc. Już w przyszłym w najbliższy wtorek w ofercie pojawią się warzywa pochodzące z upraw ekologicznych z certyfikatem.

To oczywiście nie wszystko. „Pan Szczypiorek” przymierza się do uruchomienia produkcji olejów tłoczonych na zimno. Szczególnie wartościowy jest olej rzepakowy, który stanowi doskonałe źródło przeciwutleniaczy. Zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu, w tym serca, układu krwionośnego, mózgu i innych. Warto wspomnieć, że zawiera on większą niż oliwa z oliwek ilość korzystnych dla naszego zdrowia nienasyconych kwasów omega-6 i omega-3. Dlatego też, coraz częściej sięgamy po ten właśnie olej. Ważne, aby był to produkt tłoczony na zimno z ekologicznej uprawy. Tylko wówczas nie straci on swoich najistotniejszych walorów.

W sklepie klienci znajdą również:

  • soki bez dodatku cukru (aronia, aloes i inne),
  • zioła (bazylia, oregano, tymianek, majeranek, rozmaryn, szałwia i inne),
  • orzechy,
  • płatki orkiszowe oraz gryczane,
  • ogórki kiszone,
  • i wiele innych.

Sklep „Pan Szczypiorek można znaleźć przy ul. Szopena w Jaśle (naprzeciw Baru „Wojtek”).

Artykuł sponsorowany

Reklama