Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Prezydenta Andrzej Duda odwiedził Jasło

349

W ostatnim dniu kampanii wyborczej, kandydaci na urząd prezydenta RP, nie szczędzą sił w zabiegach o głosy wyborców. Andrzej Duda w piątek odwiedzi kilka miejscowości na Podkarpaciu. Rano zawitał do Jasła. W okolicach zielonego rynku prezydenta RP przywitały tłumy mieszkańców miasta i okolic.

Więcej zdjęć z wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Jaśle w naszej FOTORELACJI

Zanim Andrzej Duda spotkał się z wyborcami w Jaśle, odwiedził Winnicę Jana w Zarzeczu. Po godzinie 8. wysiadającego z DudaBusa urzędującego prezydenta, na parkingu przy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przywitała liczna grupa mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego. Przy akompaniamencie kapeli ludowej witał się z osobami, które zjawiły się w tym miejscu specjalnie po to, aby zobaczyć kandydata na prezydenta. W tłumie znaleźli się również zwolennicy Rafała Trzaskowskiego na czele z poseł Joanną Frydrych (PO-KO), którzy trzymając baner wyborczy kandydata skandowali głośno jego imię i nazwisko.

Andrzej Duda, przedzierając się przez tłum osób udał się w okolice zielonego rynku w Jaśle. Tam w kilkuminutowym wystąpieniu apelował do wyborców, aby w niedzielnym głosowaniu poparli jego kandydaturę. – Bardzo jestem państwu wdzięczny za ten niezwykły entuzjazm. Dziękują za to ogromne wsparcie. Przyjechałem tutaj prosić państwa, żebyście poszli w niedzielę do wyborów. Żebyście oddali w nich głos i mnie wsparli, bo chciałbym dalej realizować to dzieło, które zaczęliśmy pięć lat temu. Do tego zobowiązali się ludzie, którzy chcieli zmian w Polsce. Chcieliśmy, aby wreszcie człowiek i rodzina stanęli na pierwszym miejscu w polityce, żeby cała polityka na to byłą ukierunkowana. Żeby cała Polska równo się rozwijała. Żeby doceniano nie tylko wielkie miasta, ale żeby patrzono na mniejsze miasta i miejscowości. Żeby wszędzie w Polsce były jednakowe szanse – przekonywał.

Zapewniał również, że jest gwarantem rozsądnej polityki, której beneficjentem będą przede wszystkim obywatele. – Jestem przekonany, że dzięki mądrej polityce. Dzięki rozsądnemu prowadzeniu polskich spraw, możemy wejść na drogę nie tyko nowej prezydentury, ale także nowej polityki gospodarczej w naszym kraju. W minionych latach, myślę tutaj o ostatnich trzech dekadach, często było tak, że człowiek ciężko pracował, a miał wrażenie, że nie ma żadnych osobistych efektów tej pracy. Może państwo rozwijało się w niektórych miejscach, ale w swoim domu, wokół siebie, człowiek tego nie widział. Dopiero wyjazd za granicę, powodował ten awans, przede wszystkim materialny. Ten wyjazd był jedyną szansą. Ja chcę, żeby to się wreszcie w Polsce zmieniło i my to zmienimy w ostatnich latach poprzez docenienie rodziny, poprzez wszystkie programy rodzinne, które stanowią bazę finansową dla bardzo wielu rodzin. Chcę, żeby nad tym nadbudowany był jeszcze pięknie rozwijający się dom, godziwych płac, dobrej i ambitnej pracy, w której można się realizować – tłumaczył.

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda podkreślił jasno, że aby mógł w pełni zrealizować wszystkie założenia swojego programu potrzebuje kolejnych pięciu lat prezydentury. Namawiał również zgromadzonych do licznego udziału w głosowaniu. – Jeżeli ktoś ma problem i zastanawia się, jak głosować, to poproście go o jedno – weź sobie porównaj, jak ci się żyło przed 2015 rokiem, a jak żyje ci się od 2015 roku, od kiedy Duda został prezydentem – mówił.

Prezydent po zakończeniu swojego wystąpienia, zanim ruszył w dalszą drogę, jeszcze przez kilkanaście minut pozował do wspólnych zdjęć z wyborcami.

MD

Napisany dnia: 10.07.2020, 10:55
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Beata
dnia 10.07.2020, 10:58
Ocena
komentarza:
84
Czekamy na wizytę po wyborach już jako Prezydent.
@ tom
dnia 10.07.2020, 11:04
Ocena
komentarza:
-40
Setki zwolenników. a przeciwników kilku. Duda prezydentem 2020-2025.
@ ehhh
dnia 10.07.2020, 11:13
Ocena
komentarza:
35
Może duduś nawet dla pocieszenia będą rozdawać małe fiaty i puszczać nam w mediach "Krzyżaków" (bo ten film opowiada o polityce, która jest zrozumiała dla Kaczyńskiego), nie cofniemy się więc do PRLu ale znacznie dalej, razem z "naszym" prezesem...

Gra toczy się o sprawy naprawdę fundamentalne. Kogo nie przekonam tym kasandrycznym tonem to może przekonam argumentem estetycznym: nie ścierpię oglądania tej budyniowatej twarzy PADa a zwłaszcza słuchania tych dyrdymałów przez następnych pięć lat. Nawet jeśli czasem będzie ratował hostię...
@ cyt
dnia 10.07.2020, 11:20
Ocena
komentarza:
57
Potem usłyszałem, że jest Pan prezydentem wszystkich Polaków! Nie jest Pan i nigdy Pan nie był. To stwierdzenie niesie w swojej treści tyle podłości, że trudno jej skalę nawet określić.

Po pierwsze nie jest Pan Prezydentem, a jedynie udającym prezydenta, wybranym, ale skompromitowanym, sprzeniewierzającym się podstawowej swojej roli, jako strażnika Konstytucji i Zwierzchnika Sił Zbrojnych.
Skalą Pańskich dokonań nie jest zysk, umocnienie roli Konstytucji, ale strata, a nawet upadek.

Dziś już za sam napis Konstytucja, policja spisuje na ulicach obywateli, a centrala ideologiczna na Nowogrodzkiej stawia ten napis w szeregu zakazanych, niepożądanych, obrazujący obce siły, opozycję. Czy można bardziej, już samo słowo sponiewierać i upodlić, zmienić znaczenie na wrogie i antypolskie? Dalej może być tylko gorzej. Jednak wszyscy to wiedzą i nie muszę chyba pisać książki o Pana upadku w sprawie Konstytucji.

Podobnie wygląda zdolność naszych Sił Zbrojnych, którą trzeba mierzyć po stronie strat, a nawet upadku.

Potężne braki etatowe, w ukompletowaniu i wyposażeniu armii, braki w szkoleniu i kwitnący stan upadłego morale, przykrywa Pan podwyżkami uposażenia, sojuszniczym wsparciem i propagandowymi obiecankami w przyszłości. Zamiast uzbrojenia zakupiono samoloty i limuzyny dla VIP-ów, zamiast szkolenia ma Pan defilady, ceremonie i pielgrzymki, zamiast w wojsko, inwestuje Pan w WOT. Symbolem Pana aktywności obronnej niech będą ławeczki patriotyczne Błaszczaka, które zakupione za miliony złotych dla wszystkich większych miast w Polsce, zostały po cichu i ze wstydem zdemontowane oraz wywiezione w nieznanym kierunku.

TVP przekazała wiadomość, dla mnie porażającą. Jako sukces przypisano Panu, że NATO zatwierdziło plan obrony Polski. PiS-aparat propagandy podał, że Pan to załatwił, bo niedawno rozmawiał z tureckim dyktatorem.
Co za informacja? To jest sukces, bo po pięciu latach prezydentury mamy plany obrony? To chyba jakiś czarny żart?
Chce nam Pan powiedzieć, że tak się przejął swoją rolą, że w końcu mamy jakiś plan obrony?

Jeśli to prawda, to jest to powód do postawienia Pana nie przed Trybunałem Stanu, a przed plutonem egzekucyjnym za zdradę!

Panie A. Dudo,
powołuje się Pan na poparcie wszystkich Polaków. Czy to stwierdzenie należy odczytywać tak, że ci wszyscy Polacy, to tylko fanatycy partii PiS, zwolennicy faszyzmu, podziałów społecznych, wrogowie przyszłości i rozwoju, UE, przepełnieni nienawiścią do każdego wykształconego człowieka, mówiącego w obcych językach, wierzącego w inną wiarę, niż rzymsko-katolicka, mający inny kolor skóry, pochodzenie, preferencje wrażliwości…?

Czy dlatego wszystko u Was nazywa się „narodowe” i „katolickie”, aby propagandowo i informacją podprogową przekazywać wszystkim, że to znaczy „naszej partii”, czyli jedynych Polaków?
Takiego podziału dokonał już Pański bóg ojciec Jarosław, a Pan bezkrytycznie te brednie powtarza?
@ Rozważ i to
dnia 10.07.2020, 11:20
Ocena
komentarza:
-17
Idąc na II-turę wyborów pamiętajmy także i o potrzebie wdrożenia działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i popytu na pracę osób niepełnosprawnych, oraz o ich poszerzeniu m.in. o: coroczne waloryzowanie wysokości dofinansowań (wsparcie ze środków PFRON pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne) w oparciu o aktualne minimalne i przeciętne wynagrodzenie; oraz o dodatkowe wsparcie dla Zakładów Pracy Chronionej (jedyne firmy komercyjne realizujące funkcje społeczne na rzecz pracowników niepełnosprawnych).

Propozycje działań na rzecz radykalnego zwiększenia przedsiębiorczości oraz gotowości do pracy i do zatrudniania osób niepełnosprawnych poprzez:

1. Likwidację pułapki świadczeniowej, poprzez zagwarantowanie osobom niepełnosprawnym utrzymania posiadanego orzeczenia przez cały okres legalnego zatrudnienia - i przez to pozbawienie takich osób (i ich pracodawców) lęku o utratę świadczenia rentowego, ulg i uprawnień np. do pomocy PFRON, czy też wsparcia zatrudnienia w formie dofinansowań i ulg we wpłatach obowiązkowych.

2. Likwidację pułapki rentowej (limitów dorabiania po przekroczeniu, których renta jest pomniejszana lub zawieszana) - i przez to pozbawienie osób niepełnosprawnych lęku, że dobrze wykonywaną i wynagradzaną pracą spowodują zmniejszenie lub zawieszenie świadczenia rentowego.

3. Likwidację pułapki zdrowotnej, poprzez wprowadzenie prawa do wcześniejszych emerytur dla pracowników niepełnosprawnych - i przez to pozbawienie osób niepełnosprawnych lęku, że zbyt długą aktywnością zawodową pozbawią się resztek zdrowia, sprawności i sił.
Ww. 1-2-3 już zyskały pozytywną opinię Kancelarii Prezydenta RP (pismem Pani GRAŻYNY WERESZCZYŃSKIEJ, Dyrektor Biura Dialogu i Korespondencji w imieniu Pana Prezydenta Andrzeja Dudy), a Ministerstwo Pracy-BON, w rządowym projekcie „Strategii na rzecz niepełnosprawności 2020-2030” (Priorytet IV.2.1.) już zamieściło zajawki nt. zniesienia/ograniczenia pułapki świadczeniowej ‘1’ i rentowej ‘2’.
@ ehhh
dnia 10.07.2020, 11:21
Ocena
komentarza:
53
Panie A. Dudo, odejdź, nie kompromituj Polski, nie szczuj, na co najmniej połowę Polaków. Przecież wszyscy wiedzą, że jesteś tylko niby prezydentem, takim dublerem delegatem. Nawet nie prezydentem PiS-u, bo tam rządzi Jarek, ale jego przedstawicielem.
@ w sumie
dnia 10.07.2020, 11:23
Ocena
komentarza:
76
nikt wam tyle nie da ile pis wam obieca żeby tylko nie wykopać go od koryta i żeby ich machloje nie wyszły na światło dzienne!!!
@ Do @ Beata
dnia 10.07.2020, 11:24
Ocena
komentarza:
35
Przyjedzie ale jako były już prezydent
@ wiecho121
dnia 10.07.2020, 11:28
Ocena
komentarza:
-11
w którym sklepie
@ :))))))
dnia 10.07.2020, 11:32
Ocena
komentarza:
4
Chcesz Polski bez pisizmu bez jakiegokolwiek -izmu nie głosuj na Dute!!!
@ ehhh
dnia 10.07.2020, 11:33
Ocena
komentarza:
34
Zaczyna sie prawdziwi polacy, pisisci, katolicy wyciągają ciężką artylerię bo merytorycznie, etycznie, światopoglądowo są w czarnej d...e wieć teraz bedą pluć i inne nacje obrażać, swoją drogą sprawa dla ośrodka badań zachowań rasistowskich i ksenofobicznych!!
@ Do polaka
dnia 10.07.2020, 11:34
Ocena
komentarza:
-43
Szereg Ci współczuję, POLAKU skrzywdzony przez obecny rząd pewnie odebrali Ci dawna emeryturę. I nie możesz żyć na poziomie dawnych czasów.
@ Do ehhh
dnia 10.07.2020, 11:53
Ocena
komentarza:
53
Coś Ci się chłopie pomyliło . Fiaciki to rozdawał komuna, ale tylko tym zaufanym
@ Polak Katolik
dnia 10.07.2020, 12:06
Ocena
komentarza:
-10
To przyjedzie prezydent Rafal Trzaskowski
@ Smutne
dnia 10.07.2020, 12:08
Ocena
komentarza:
70
TVP nie pokazała ani jednego wiecu Rafała Trzaskowskiego doprowadzili. Z naszych podatków Duda dał im 2 000 000 000 zł .
Za PO tvp nie musiała być notowana bo zarabiała na siebie. Za pisu urząd skarbowy ściga emerytów i zajmuje im konta, bo nie płacą abonamentu!
TVP boi się pokazać Rafała, bo gdyby ludzie słyszeli z jakim szacunkiem zwraca się do mieszkańców Polski to ten zdający nienawiścią nie miałby żadnych szans.
@ Smutne
dnia 10.07.2020, 12:09
Ocena
komentarza:
73
Zwiezionych autokarami haha do tego przymusowo OSP, pracownicy urzędów państwowych
.Na wiece Rafała ludzie chodzą bo chcą a nie dlatego że muszą
@ Cyberchłop
dnia 10.07.2020, 12:19
Ocena
komentarza:
39
obrońca pedofilów , przeciwnik szczepień , długopis prezesa
@ Mm
dnia 10.07.2020, 12:27
Ocena
komentarza:
-11
Nigdy nie będzie prezydenta wszystkich Polaków. Zawsze jedni będą za a drudzy przeciw.
Za Trzaskowskim Komorowski, Kwaśniewski, Tusk. Takich ma kolegów.
Z jakim przystajesz takim się stajesz.
@ Obserwator
dnia 10.07.2020, 12:36
Ocena
komentarza:
7
Polak -taki z ciebie Polak jak że mnie rusek
@ Wybory 2020
dnia 10.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
-4
Ja nie lubię budyniu, głosuję na Rafała.
@ fan
dnia 10.07.2020, 12:56
Ocena
komentarza:
-10
Od tych wyzwisk i nienawisci lemingi juz wam zapewne gęby powykrzywiało.
I taki jest wasz Trzaskowski jak wy chron nas Boze od takich przyjaciół i włodarzy
@ Alvaro
dnia 10.07.2020, 13:09
Ocena
komentarza:
31
Popieram w 100 procentach co napisałeś.
Z innej beczki. Wszedłem aby zobaczyć co sie dzieje w Jaśle. Tylko później nie płaczcie że Wam wyszedł covid dodatni jak Was transportujemy.
@ Alvaro
dnia 10.07.2020, 13:13
Ocena
komentarza:
17
Czego go minusujecie. Chwila i każdy z was może znaleźć sie na wózku. PIS brzydzi sie osobami niepełnosprawnymi. Dlaczego? Bo nie ma z nich głosu !!!
@ do ro
dnia 10.07.2020, 13:27
Ocena
komentarza:
23
Sklepu na Koralewskiego nie ma już od 3 lat
@ pytajnik
dnia 10.07.2020, 13:29
Ocena
komentarza:
41
Kiedy wreszcie cała prawda o tych ludziach zostanie ujawniona? Do kiedy będą tak bezczelnie oszukiwać polskie społeczeństwo?
@ osa
dnia 10.07.2020, 13:40
Ocena
komentarza:
13
Twój tęczowy nie dał na TV ale dał 4 mld na zboczeńców
@ Widz
dnia 10.07.2020, 13:41
Ocena
komentarza:
-6
A po co przeciwnicy ? Ty np kibicując Wiśle Kraków poszedłbyś na mecz Cracovii
?
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 13:43
Ocena
komentarza:
37
Po wyborach nie będziecie mu już potrzebni.
@ gab
dnia 10.07.2020, 13:57
Ocena
komentarza:
15
Ten "szacunek" to ja widziałem przez osiem lat. Jak by ta kampania trwała dłużej to ty też byś ja zobaczył.
@ Do @ ro
dnia 10.07.2020, 14:01
Ocena
komentarza:
8
Z młotkiem to ty masz dużo wspólnego
@ do POLAKA
dnia 10.07.2020, 14:13
Ocena
komentarza:
4
Skąd masz tak "dokładne" dane. Dla mnie jesteś podejrzanym o działalność w SB, bo chyba na UB-eka byłbyś za stary. Tylko te "służby" mogły dysponować nazwijmy to - tak spreparowanymi informacjami.
@ do cyt
dnia 10.07.2020, 14:19
Ocena
komentarza:
1
Aleś się chłopie opisał. To pewnie przekaz dnia z centrali PO.
@ tom
dnia 10.07.2020, 14:52
Ocena
komentarza:
14
Nie wierzę że tu nie ma jakiejś farmy trolli.
@ Do smutne
dnia 10.07.2020, 15:40
Ocena
komentarza:
13
Dlaczego Trzaskowski nie przyjechał do Jasła?
@ Polak
dnia 10.07.2020, 16:40
Ocena
komentarza:
3
Brawo Pan Prezydent Andrzej Duda, już niedługo i poniwnie na kolejne lata Polska będzie stabilna. Czaskoski wprowadził by tylko zamęt, spory, partyjne gierki z vetami itd. DUDA - TAK, czaskoski NIE
@ BRZYDZENIE TO BYŁO KIEDYŚ
dnia 10.07.2020, 17:24
Ocena
komentarza:
-4
Idąc na II-turę wyborów pamiętajmy także i o działaniach wdrożonych na rzecz osób niepełnosprawnych w ostatnich 5-latach, w tym m.in.:

a) skokowy wzrost rent socjalnych i zwykłych oraz ich kwotową waloryzację,
b) obligatoryjną ulgę samochodową dla wszystkich osób niepełnosprawnych w wysokości 2280 zł/rok,
c) 13-dodatkowe świadczenie rentowe,
d) program Dostępność+ wspierający m.in. dostosowania architektoniczne i cyfrowe, które ułatwiają życie osobom mającym trudności w poruszaniu i przemieszczaniu,
e) usługi asystenta osoby niepełnosprawnej, który będzie je wspierać w różnych okolicznościach i potrzebach, usługi opieki wytchnieniowej, usługi opiekuńcze i centra opiekuńczo-socjalne,
f) pierwszeństwo w dostępie do służby zdrowia, szybki dostęp do lekarzy specjalistów bez skierowania, nielimitowanej rehabilitacji i zaopatrzenia ortopedycznego,
g) 500 zł dodatek dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego życia i 500+ na dzieci oraz wielu innych przydatnych środowisku osób niepełnosprawnych.

Pamiętajmy także nie tylko o utrzymaniu w przyszłości działań ‘a’-‘g’ wdrożonych w ostatnich 5-latach, ale i o konieczności ich rozszerzenia m.in. o: objęcie 500 zł dodatkiem wszystkich osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego życia (obecnie obowiązuje kryterium dochodowe); oraz za przyznaniem świadczenia pielęgnacyjnego (obecnie 1830 zł/mc) także i dla opiekunów dorosłych osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności (realizacja wyroku TK).
@ do "dla Polaka"
dnia 10.07.2020, 17:27
Ocena
komentarza:
4
Jak to skąd? Z oficjalnej genealogii rodziny Kaczyńskich którą sami się przechwalali. A pochodzenie panów Świątkowskich - z ogólnodostępnych akt IPN.
@ xyz
dnia 10.07.2020, 18:22
Ocena
komentarza:
1
z niego polak jak z koziej d..y trąba. Były UB lub podobny, który teraz musi żyć jak inni Polacy.
@ yyyy
dnia 10.07.2020, 18:50
Ocena
komentarza:
1
To jedź do Izraela
@ ty
dnia 10.07.2020, 19:06
Ocena
komentarza:
15
było b fajnie były emocje itd ale dlaczego organizatorzy nie stanęli na wysokosci zadania?! rynek zielony zamieszanie i głos prezydenta ktorego nie widac... Mamy piekny rynek duzy wszyscy by sie zmiescili podest zeby było widac kandydata to tak dużo? nawet w tym włodarze nie moga sie porozumiec? to smutne...
@ Lolo
dnia 10.07.2020, 19:29
Ocena
komentarza:
0
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ fan
dnia 10.07.2020, 20:20
Ocena
komentarza:
1
Od wczoraj na wielu portalach są wypisywane KŁAMSTWA na rząd PiS czy lecha kaczynskiego.
POLACY wasza przyszłosc zalezy od was samych jak sobie wybierzecie tak bedziecie miec.
ZAPOMNILISCIE 8 lat jak sie wam zyło za MAFI PO chcecie powrotu GRABIERZY POLSKI i likwidacji miejsc pracy?? to głosujcie na PO
Chcecie zyc w rozwijająćej sie POLSCE i miec dzieci i wnuków przy sobie głosujcie za PANEM DUDĄ!!

A wy leminki kłamcy jestescie brak słow zeby opisac waszą PO dłosc
@ Duch
dnia 10.07.2020, 21:25
Ocena
komentarza:
8
Piękny rynek to był kiedyś... Teraz sam beton i tego chyba się nasza władza obawiała...
@ Do fan
dnia 10.07.2020, 21:34
Ocena
komentarza:
8
Teraz jesteś po stronie Dudy a miesiąc temu żarliwie broniłeś
policjanta który spowodował wypadek i uciekł w Starym Żmigrodzie.
Taka to twoja moralność a teraz wielkiego patriotę udejesz dwulicowcu.
@ Antek
dnia 10.07.2020, 21:59
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Antek
dnia 10.07.2020, 22:01
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Obserwator
dnia 10.07.2020, 22:06
Ocena
komentarza:
-1
Nie doczekacie się !!!
@ DD
dnia 10.07.2020, 22:15
Ocena
komentarza:
0
wreszcie na rynku i bez tych partyjniaków -spotkanie ma być z nami- tzn mieszkańcami
@ fan
dnia 11.07.2020, 05:48
Ocena
komentarza:
-5
Kto bronił policjanta??
@ Ps320
dnia 12.07.2020, 07:28
Ocena
komentarza:
-1
Brawo Cyt. Nie można tego lepiej ująć
@ Marcin.
dnia 10.07.2020, 10:58
Ocena
komentarza:
31
Długo nie był, chyba się spieszył pakować walizki!!!
@ polak
dnia 10.07.2020, 11:06
Ocena
komentarza:
-23
to ty się pakuj
@ Do antypisty
dnia 10.07.2020, 14:01
Ocena
komentarza:
-4
Szkoda czasu na czytanie tych miernych wypocin śmieszny człowieczku hehe
@ Do # Do antypisty
dnia 10.07.2020, 14:04
Ocena
komentarza:
15
Taka prawda a prawda boli. Tak wygląda historia rodziny karzełka
z Żoliborza
@ Jan
dnia 10.07.2020, 14:16
Ocena
komentarza:
6
Pochwal się swoją historią mądralo hehe
@ alicja
dnia 10.07.2020, 14:26
Ocena
komentarza:
3
hahahahahaha, oby nie zapeszyć!
@ PL
dnia 10.07.2020, 14:45
Ocena
komentarza:
2
Poszukiwana jest firma przeprowadzkowa która gratisowo przeprowadzi Dudę z Warszawy do Krakowa.
W zamian radość bezcenna i reklama na cały świat.
@ Do PL
dnia 10.07.2020, 15:47
Ocena
komentarza:
-1
Prezydent Duda wygra w niedzielę a wy POpaprańcy kolejny raz dostaniecie po jajach bo tu nigdy wyborów nie wygracie!!!
@ Mario
dnia 10.07.2020, 16:29
Ocena
komentarza:
2
Dlaczego jesteś taki uszczypliwy ?
@ jasiiu
dnia 10.07.2020, 11:00
Ocena
komentarza:
36
Tłumy były ?
@ JAK ONI TO ROBIĄ
dnia 10.07.2020, 11:25
Ocena
komentarza:
42
Jeśli przy Dudzie klikam na +, a wyskakuje minus, przy Trzaskowskim na odwrót: minus zamienia się w plus
@ łodyniec
dnia 10.07.2020, 12:05
Ocena
komentarza:
22
Jak to się stanyło że wcześniej stali bez czegokolwiek ,gdy przyjechał nagle choć co widać - Duda 2020 , solidarność etc ...
Przywiózł ze sobą razem z wypożyczonymi opłaconymi ludźmi ?

Ktoś coś wie ?
@ do jasiu
dnia 10.07.2020, 17:29
Ocena
komentarza:
-2
Były jak w każdy piątek na jarmarku.
@ Januszek
dnia 10.07.2020, 11:02
Ocena
komentarza:
0
Najnowsze sondaże Duda53%Trzaskowski 47% tak trzymac dalej
@ tvp1
dnia 10.07.2020, 11:06
Ocena
komentarza:
-14
nie masz racji najnowszy sadaż

Duda 40%,Trzaskowski 30% reszta "tam gdzie stało zomo"
@ janusz
dnia 10.07.2020, 11:07
Ocena
komentarza:
23
sondaż z ostatniej chwili dutek 120% trzaskowski minus 50%
walkowerem wybory tak jak i debate wygrywa duduś i 80% społeczeństwa pakuje walizki i znika z tego komunistycznego reżimowego grajdoła poczym pozostali pisisci skaczą sobie do gardeł kto ma robić a kto walić ścieme w tym folwarku, po 4 latach okazuje się że pisistów nie ma juz w Polsce - wytłukli się nawzajem i normali Polacy mogą wrócić do swojej ojczyzny i cegiełka po cegiełce odbudować po fanaberiach zapodanych przez pisiszm!!!
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:07
Ocena
komentarza:
11
Wieczorem może być już odwrotnie.
@ qwa
dnia 10.07.2020, 11:17
Ocena
komentarza:
33
Według mnie już dawno powinno zostać powołane społeczne, złożone z przedstawicieli wszystkich sił politycznych i społecznych ciało do przeprowadzenia reformy państwa i osądzenia zbrodni pisowskich! To powinno ustanowić okres przejściowy, potrzebny do naprawy państwa polskiego, a także rozliczenia i osądzenia tych przestępców, którzy mieli cokolwiek wspólnego ze zbrodniczym reżimem ! Uważam, że powinien zostać też powołany specjalny trybunał do osądzenia zbrodni PiS! Bez tego naprawa państwa nie może się powieść, choć jest tak niezbędna.
@ Do Januszek
dnia 10.07.2020, 11:25
Ocena
komentarza:
-11
Zobaczysz sandaż w poniedziałek jak wyniki ogłoszą i uśmiech Ci
minie.
@ oset.
dnia 10.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
1
Wiadomo - Janusz. Reszty nie trzeba komentować !!!
@ Zatkało kakao
dnia 10.07.2020, 14:02
Ocena
komentarza:
-11
Platfusy wścieknięte haha!
@ Do @ Zatkało kakao
dnia 10.07.2020, 14:06
Ocena
komentarza:
6
Zobaczymy w poniedziałek.
@ Zatkało kakao
dnia 10.07.2020, 14:19
Ocena
komentarza:
2
Jeszcze bardziej się wściekną haha
@ Do janusz
dnia 10.07.2020, 15:51
Ocena
komentarza:
3
Poza tym wszyscy zdrowi?
@ haha
dnia 10.07.2020, 23:47
Ocena
komentarza:
2
Jak na TVpis to za slabo
@ Młody
dnia 10.07.2020, 11:03
Ocena
komentarza:
-14
tylko trzaskowski!! lgbt! wolność
@ polak
dnia 10.07.2020, 11:07
Ocena
komentarza:
1
jedź do cioci merk i tam goń z pedałąmi
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:07
Ocena
komentarza:
3
Yes, yes, yes!!!
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:08
Ocena
komentarza:
8
A Tobie tylko rower został.
@ halinka
dnia 10.07.2020, 11:12
Ocena
komentarza:
48
W związku z tym należy zadać Prezydentowi RP następujace pytania:

Dlaczego Pan skłamał panie Prezydencie mówiąc, że sprawca nie dopuścił się gwałtu, skoro został skazany za zbrodnię zgwałcenia małoletniej osoby?
Dlaczego nie została wykorzystana procedura sądowego skrócenia czasu obowiązywania środka karnego?
Czym spowodowane było skrócenie obowiązywania środka karnego o kilkanaście miesięcy jeżeli w takiej sprawie, przy argumentach prawnych, które wskazuje Pan jako podstawę swojej decyzji sąd mógł skrócić ten okres na podstawie art. 84 kk?
Czy przeczytał Pan akta sprawy, czy tylko Pan się podpisał pod ułaskawieniem?
I najważniejsze pytania:

Kto zabiegał o ułaskawienie akurat tej osoby?
Czy zamierza Pan przeprosić za podpisanie tego ułaskawienia?
@ Halinko
dnia 10.07.2020, 14:25
Ocena
komentarza:
-9
Wyjdź na świeże powietrze dotleń umysł, a i mniej antypolskiej tv
@ do halinko
dnia 10.07.2020, 17:31
Ocena
komentarza:
5
A ty sobie poczytaj kodeks karny i kodeks karny wykonawczy.
@ Stefan do halinka
dnia 10.07.2020, 22:10
Ocena
komentarza:
-1
Przeczytaj kobieto dokładnie o co chodziło w sprawie ułaskawienia bo widzę że zielonego pojęcia o sprawie nie masz. Coś tam usłyszała ale nie wiadomo gdzie. Przypomnę tylko jedną rzecz ( to nie jedyna z tej sprawy) - prezydent uniewinnił osobę na wyrażną prośbę osoby poszkodowanej itd .
@ @
dnia 10.07.2020, 11:05
Ocena
komentarza:
66
Każdy Polak powinien uczestniczyć w głosowaniu.Musimy dokonać rozsądnego wyboru!
@ Ciemniak
dnia 10.07.2020, 11:11
Ocena
komentarza:
27
No właśnie, popieram. Głosujemy na Rafała Trzaskowskiego i powrót do cywilizacji i normalności.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:25
Ocena
komentarza:
19
Z ziomem gwałt to już nie gwałt?
@ Ciemniak
dnia 10.07.2020, 11:26
Ocena
komentarza:
6
Jak ty nie zgwałcisz to nie będzie gwałtów i uchodźców też nie będzie.
@ Ciemniak
dnia 10.07.2020, 11:34
Ocena
komentarza:
-4
Zdziwisz się ;P
@ Smutne
dnia 10.07.2020, 12:41
Ocena
komentarza:
6
Ja za Dudy nie było, mimo że pis sprowadził najwięcej uchodźców, to i za Rafała nie będzie
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:06
Ocena
komentarza:
29
Cyrk bez zwierząt. Nareszcie!
@ JAnek
dnia 10.07.2020, 11:07
Ocena
komentarza:
24
Trzaskowski! Precz z PiSem my chcemy wolnosci wyznaniowej. NIe idzcie głosować - musi wygrac Trzaskowski
@ łodyniec
dnia 10.07.2020, 12:14
Ocena
komentarza:
-34
Precz z 500+ ! Precz z 13 emeryturami !
Te pieniądze należą się POpaprancom !
Witamy w kraju gdzie dwóch chłopów może mieć dzieci !!!
Zapraszamy uchodźców i pedałów !!! Tylko u nas macie jak w raju !!!
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
27
Tylko rząd może zabrać 500+ i 13 emeryturę. Prezydent nie ms takich kompetencji
@ Idźcie glosować
dnia 10.07.2020, 11:12
Ocena
komentarza:
51
każdy Polak powinien iść głosować - by Polska była Polską!
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:24
Ocena
komentarza:
24
„Polska dla Polaków”?
@ Ciemniak
dnia 10.07.2020, 11:28
Ocena
komentarza:
12
Właśnie dlatego zagłosujmy na Rafała Trzaskowskiego. Dość zacofania.
@ yyyy
dnia 10.07.2020, 18:53
Ocena
komentarza:
0
Jedź do Niemiec tam ci otwór rozwiercą
@ ksiądz Mateusz
dnia 10.07.2020, 11:13
Ocena
komentarza:
-59
Prezydent jest jeden to Andrzeeeeeejjjj Dudaaaaaaaaaaaaaaa
@ ksiądz Mateusz
dnia 10.07.2020, 11:27
Ocena
komentarza:
-32
wyborcy tęczowego Rafałka minusują ale olać ich
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:28
Ocena
komentarza:
23
Już pewnie jego ostatnie dni jako prezio.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:29
Ocena
komentarza:
22
Lepszy tęczowy niż brunatny! Historii się poucz.
@ łojciec
dnia 10.07.2020, 11:36
Ocena
komentarza:
35
w Polsce bezkrólewie - nie ma prezydenta , ten ktoś to chłopiec na posyłki dziadka z żoliborza a nie żaden prezydent!!!
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 12:44
Ocena
komentarza:
28
Do ksiądz Mateusz- Na Nowogrodzkiej macie innego tęczowego. Ten jest prawdziwy. Rafał ma rodzinę
@ Mieszkaniec
dnia 10.07.2020, 14:43
Ocena
komentarza:
-1
Analfabeta powrot do 1 szkoly podstawowej od września
@ ksiądz Mateusz
dnia 10.07.2020, 14:55
Ocena
komentarza:
-4
Tęczowi fani tęczowego plują jadem.
@ Realista
dnia 10.07.2020, 11:18
Ocena
komentarza:
39
tłumy na rynku w piątek to normalne, propaganda że hohoho... ale obciach żeby tak w [...]a walić
@ Basia
dnia 10.07.2020, 11:18
Ocena
komentarza:
-27
Chcesz Polski bez parad równości, dyktarury lesbijek i homoseksualistów - głosuj na PREZYDENTA DUDĘ!!!
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:27
Ocena
komentarza:
22
Równość to dyktatura???
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 12:45
Ocena
komentarza:
15
Pod sklepem mówią, że od pięciu lat Polską rządzi gej. To prawda?
@ tere
dnia 10.07.2020, 18:59
Ocena
komentarza:
10
Masło maślane, lesbijki to są osoby homoseksualne. Po za tym są to normalni ludzie, tak jak każdy inny i nie rozumiem, dlaczego tak wiele ludzi uważa ich za tych złych i nienormalnych. w każdej grupie społecznej są świry, osoby dziwne, złe, czy irytujące, bez wyjątku. Nieważne, czy to heteroseksualista, homoseksualista, chrześcijanin, czy może wyznawca spaghetti. Szanujmy się i tolerujmy. Nie trzeba się ze wszystkim zgadzać, ale wystarczy odrobina zrozumienia i tolerancji, aby wszystkim było lepiej.
@ Frej
dnia 10.07.2020, 11:20
Ocena
komentarza:
-20
Ból [...] zwolenników czaskusia czas start -zostało wam tylko pisać głupie komentarze...A gdzie wasz wydawca rafałek ? Takie miasteczka jak nasze ma daleko gdzies..Duda o nas nie zapomniał mimo ,że nie dawno był w Trzcinicy
@ Janek
dnia 10.07.2020, 11:20
Ocena
komentarza:
-31
Tyle ludzi w Jaśle dawno nie widziałem, popieramy
@ waw
dnia 10.07.2020, 11:26
Ocena
komentarza:
19
rzadko pewnie bywasz..
@ Evita
dnia 10.07.2020, 13:32
Ocena
komentarza:
-3
Sama ciemnota przyszła
@ rudy
dnia 10.07.2020, 14:28
Ocena
komentarza:
3
już wiem z jakiego ugrupowania jesteś les
@ x
dnia 10.07.2020, 14:42
Ocena
komentarza:
12
sami emeryci srednia wieku wyborcow dudy 70 lat a jakby sie ich spytac dlaczego popieraja dude to nie mieliby pojecia co powiedziec
@ Charon
dnia 10.07.2020, 11:24
Ocena
komentarza:
-22
A ten babsztyl co wyskoczył jak Filip z konopii z napisem "Kon-sty-tuc-ja" to kto?
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 11:26
Ocena
komentarza:
17
Andrzej jej nie złamał?;)
@ yozef
dnia 10.07.2020, 12:12
Ocena
komentarza:
10
dziwie sie ze w grupie pani frydrych bylo tylko kilku jaslan ,,,reszta to widze ich na kazdej manifestacji kiedy premawia duda ,,czyzby tobyl etat ,dziekuje policja ktora obronila ta pietnaso osobowa grupe ,panie slowik ,,,wstyd
@ pablo
dnia 10.07.2020, 12:27
Ocena
komentarza:
1
Była bardzo agresywna i krzykliwa, coś chyba miała ze zdrowiem nie tak.
@ do charona
dnia 10.07.2020, 13:26
Ocena
komentarza:
19
No tak, teraz , gdy rządzi pis, to słowo obraźliwe, no jak mogła, ostatnio na spotkaniu z preziem dziewczyna w koszulce z takim napisem została otoczona przez 5 policjantów, a nawet jeden ją przyduszał, więc i dzisiaj to wielki akt odwagi - GRATULACJE!
@ do Jerry
dnia 10.07.2020, 18:07
Ocena
komentarza:
18
Najlepiej konstytucji broni w trybunale Piotrowicz - wzór cnót wszelakich.
@ do Jerry
dnia 10.07.2020, 18:26
Ocena
komentarza:
-2
Musiał chyba odmłodnieć i zmienić płeć.
@ Jerry
dnia 11.07.2020, 18:36
Ocena
komentarza:
0
Nie wymieniali u nas dewiz i padłem na ryj z kantorem, a wszarzem jerry i ubekiem byłeś zawsze...patrioto za 5 groszy.
@ Tomasz
dnia 10.07.2020, 11:25
Ocena
komentarza:
10
O co chodzi z tymi manipulowanymi ocenami? Jeden plus liczy za 2 lub 3 opinie.
@ Stach
dnia 10.07.2020, 11:26
Ocena
komentarza:
-4
Trza Trzaskowskiego wysłać do Niemiec na szparagi!
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 11:26
Ocena
komentarza:
11
Kiedy na jasielskim rynku był Borys PObudka, lokalnym lemingom nie chcialo się tylkow podnieść i przyjść na spotkanie ze swoim "Bożyszcze tłumów".
@ Tomasz
dnia 10.07.2020, 11:27
Ocena
komentarza:
12
Jeszcze lepiej. Dajesz + liczy -
@ Witek
dnia 10.07.2020, 11:30
Ocena
komentarza:
6
Zamiast Komorowskiego wystawili Trzaskowskiego.
@ wyborca
dnia 10.07.2020, 11:31
Ocena
komentarza:
8
brawo Polak bardzo celne masz spostrzezenia
@ Polak
dnia 10.07.2020, 11:36
Ocena
komentarza:
-4
Trzaskowski = Komorowski = Tusk = Niemcy

Polska dla Nas - Polaków!
@ łojciec
dnia 10.07.2020, 11:37
Ocena
komentarza:
27
internet powinien być dostępny faktycznie dla ludzi z wyższym wykształceniem
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 12:46
Ocena
komentarza:
-1
Kaczyński= Rosja
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 13:54
Ocena
komentarza:
0
Ale Ci łeb zryli.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 15:35
Ocena
komentarza:
-1
Polak może mieć ciemny kolor skory albo być homoseksualusta. Czy dla tych Polaków także?
@ coral
dnia 10.07.2020, 11:37
Ocena
komentarza:
25
mam nadzieje, że to jego ostatnia wizyta u nas jako prezydenta. Stop ułaskawiaczom pedofilów i aferzystom okradajacym ludzi.
@ te polak
dnia 10.07.2020, 11:40
Ocena
komentarza:
-4
nie podszywaj się pode mnie koło Polska ty i tobie podobni nawet nie stali!!!
@ Picolo
dnia 10.07.2020, 11:44
Ocena
komentarza:
4
Andrzej Duda moj Prezydent ,najlepszy! Niech żyje Polska!
@ Dudakow
dnia 10.07.2020, 16:00
Ocena
komentarza:
11
Jestem ciekaw czy za rok może dwa jak doczekasz w tym zadupiu jasielskim będziesz wołał Duda bo będziesz biedny jak mysz kościelną i będziesz wtedy wołał ale bieda .Idz już teraz do sklepu na zakupy to się zdziwisz jak drogo .Janosika bajka się skończyła.To jest Trop i marionetka.
@ ll
dnia 10.07.2020, 11:49
Ocena
komentarza:
46
Wszystko pięknie, tylko Jasło jakoś tak pomału się zwija. Tyle sklepów zostało zamkniętych, tyle jest lokali do wynajęcia - nawet w samym Centrum, tyle domów do sprzedania. To chyba coś jest nie tak. Może wsparcie jest nie tam, gdzie trzeba, może nie tym, którym trzeba. Może dać tym, którzy naprawdę potrzebują, a nie tym, którzy dostają, chociaż im naprawdę nie trzeba. Może zamiast pracy promuje się siedzenie i nicnierobienie, a praca jest tylko dla głupców. Może należy po trochu wspierać i rodziny, i emerytów, i niepełnosprawnych, i drobnych jasielskich przedsiębiorców, i pracujących - wszystkim coś, a nie tylko jednym. Każdemu się coś należy, bo każdy ma jakiś udział w budowaniu gospodarki. I może to jest klucz do sukcesu i wygrania wyborów. Wszystkim - a nie tylko jednym.
@ poeta
dnia 10.07.2020, 16:19
Ocena
komentarza:
9
na wschodzie ludzie tylko na pis głosują a inwetycje na sląsku wszystkie lądują
@ Rysiu
dnia 10.07.2020, 11:50
Ocena
komentarza:
32
A pan Dyrektor Urzędu Pracy jest na urlopie czy w pracy ?
@ Ciekawy
dnia 10.07.2020, 12:04
Ocena
komentarza:
27
Akt agitacji był finansowany z publicznych pieniędzy czy w czasie wolnym ? Na zdjęciach widać też innych prominentnych dojaczy Dojnej Ciekawe czy wzięli urlopy?
@ pupek
dnia 10.07.2020, 13:33
Ocena
komentarza:
29
Dyrektorowi PUP wszystko wolno bo on jest z PISu a po wypadku bronił go Zając!
@ stary
dnia 10.07.2020, 14:48
Ocena
komentarza:
4
może ma miejsce pracy dla pana po rzegranych wyborach ???
@ Za
dnia 10.07.2020, 11:53
Ocena
komentarza:
37
Żaden z nich nie powiedział w kanpani wyborczej o ludziach ciężko pracujących.
Tylko 500 plus mama plus 4 plus o rozdawnictwie
A ci co ciężko pracują muszą na to zapracować.
@ Malgos
dnia 10.07.2020, 14:45
Ocena
komentarza:
-19
Do @Za: widocznie nie słuchasz co mówią, a prezydent A. Duda choćby i dziś w Jaśle mówił o pracy... ciężkiej naszej pracy!... Posłuchaj, a dopiero potem pisz.
Zauważyłam, że na A. Dude są takie nagonki bez sensu, nie sprawdzone tylko lecą by tylko najgorsze rzeczy o nim "wysypac". Ech...
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 11:58
Ocena
komentarza:
10
Odwiedzić, a poprawić status gospodarczy przynajmniej dla tych wchodzących w wiek produktywny co najmniej do okresu z przed tzw "transformacji" - to dwa odrębne działania. Odwiedzić to nie to samo co zadziałać i rewitalizować to po[...]dające miasto budżetowców i emerytów...
@ ???
dnia 10.07.2020, 11:59
Ocena
komentarza:
3
Do Kazka. Święta racja jak Borys B. b
ył w Jaśle to na rynku hulał wiatr
@ Smutne
dnia 10.07.2020, 12:04
Ocena
komentarza:
35
Biedni strażacy OSP, muszą jeździć na każde spotkanie z nim
@ Tomek
dnia 10.07.2020, 12:07
Ocena
komentarza:
29
wstyd mi za to miasto, za tą ciemnotę i brak szacunku do siebie. Ludzie sprzedaliście się czapkę gruszek ...
@ ola
dnia 10.07.2020, 12:29
Ocena
komentarza:
-22
Ciemnota to z ciebie Tomku
@ Mieszkaniec
dnia 10.07.2020, 14:40
Ocena
komentarza:
-7
A mi jest wstyd ze takich ludzi jak TYY
@ Mieszkaniec
dnia 10.07.2020, 14:41
Ocena
komentarza:
-8
Popieram pania
@ nika
dnia 10.07.2020, 12:08
Ocena
komentarza:
23
Dlaczego zielony Rynek ? bo na głównym "tłumy" nie byłyby takie imponujące. , ale ludzi młodych i mądrych jest wielu .Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam wywiad z Kaczyńskim W telewizji Trwam wybierajcie, w szczególności jeśli jesteście młodzi i macie dzieci w jakiej Polsce chcecie żyć ?.
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 12:23
Ocena
komentarza:
8
Tak wybierajcie tych co nie spowodują tego, że będziecie pracować do śmierci na sowite emerytury budżetowców, a sami zadowolicie się głodową - ciesząc się z tego,że ktoś w zamian za określone głosowanie łaskawie podaruje wam 13, czy 14 "na cukierki"...
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 12:15
Ocena
komentarza:
3
Czy ktoś z mejstrimowych sondażowni przeprowadził kiedyś badanie dotyczące równego dostępu do tzw mediów: publicznych komercyjnych na wpływ wyników głosowania, oraz braku braku zainteresowania takimi "wolnymi wyborami"...
@ yozef
dnia 10.07.2020, 12:16
Ocena
komentarza:
-11
mysle ze burmistrz nie dogadal sie ze starosta ,duda powinien przemawiac na rynku ,,paniee burmistrzu pikul nie zawsze ma racje
@ Mistrzu
dnia 10.07.2020, 12:22
Ocena
komentarza:
10
jak dodaje plus wychodzi minus, a to dlatego ze ktoś już plusował lub minusował, przed dodaniem oceny proszę odświeżyć stronę " F5"aby wyskoczył aktualny wynik i wtedy zagłosować, i wszystko jest w porządku, odświeżajcie stronę
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 12:26
Ocena
komentarza:
3
A ja dodaje -czy + to jak było 0 to i tak pozostaje 0, a nikt inny tego komentarza nie ocenia...
@ łodyniec
dnia 10.07.2020, 12:23
Ocena
komentarza:
-13
Za 4 lata wam wszystkim przypomnę kogo żeście se wybrali ;-) trzask trzask będzie słychać echo jak w pysk was będzie walił ;-)))
Wszystko wam zabierze ,ale swoim da . Będzie dopłata do pedałowania 2000+ !!!
A , najważniejsze , żeby nie było że my zacofani , to wam zaprosi 5 mln uchodźców których to wy będziecie utrzymywać !

Elegancko będzie ;-)))
@ Rysiu
dnia 10.07.2020, 12:59
Ocena
komentarza:
12
Łodyńcu, przy tym poziomie afazji widocznym w twoich komentarzach nie sądzę, że twój mózg za 4 lata będzie ogarniał takie czynności jak oddychanie, że o pisaniu postów nie wspomnę.
@ zgadzam się z Rysiem
dnia 10.07.2020, 13:34
Ocena
komentarza:
12
Rysiu, trafiłeś w sedno, nikt by lepiej tego nie ujął.
@ Rysiu
dnia 10.07.2020, 15:40
Ocena
komentarza:
8
A Tobie tylko jedno w głowie.. strasznie niedopieszczony jesteś. Oj musi ci buzować pod beretem . Nie martw się poznasz jeszcze jakiegoś przystojnego bosmana.
@ Do Łodyniec
dnia 10.07.2020, 17:38
Ocena
komentarza:
1
Daję Ci plus-wyskoczyło -8 ale się dzieje.Masz rację,ciężkie czasy dla nas.
@ Rysiu
dnia 11.07.2020, 02:47
Ocena
komentarza:
0
Oj tam nie ważne plusy minusy ..ważne jak się tu czujesz :) nie zazdroszczę :)
@ A
dnia 11.07.2020, 20:49
Ocena
komentarza:
0
Do @ rysiu Ja tobie również
@ Cyberchłop
dnia 10.07.2020, 12:29
Ocena
komentarza:
-8
obrońca pedofili
@ Polak
dnia 10.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
-6
Dajmy tym Parą LGBT Dzieci jeszcze ;) Amen
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 13:55
Ocena
komentarza:
1
Lepszy dom dziecka, jeśli np. tylko para LGBT by chciała zaadoptować?
@ Ja
dnia 10.07.2020, 13:58
Ocena
komentarza:
5
Parom* jak już ;) pozdrawiam
@ Konio
dnia 10.07.2020, 12:33
Ocena
komentarza:
11
Ale pieprzcie na tych komętarzach, aż bierze na wymioty...
@ Gahan
dnia 10.07.2020, 12:36
Ocena
komentarza:
22
Dlaczego powitanie nie odbyło się na rynku tylko pod sklepem rowerowym. Dlaczego władze miasta tak kiepsko to zorganizowały ? Jak patrzę jak to się odbyło wczoraj w Gorlicach, czy nawet w takim Niebylcu to widzę że to było spotkanie z mieszkańcami , a w Jaśle normalnych ludzi separowano a pchali się do Prezydenta tylko partyjni działacze . Ogólnie w Jaśle była kicha, w telewizji wyglądało się jak Polska B, komu na tym zależało ?
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 12:46
Ocena
komentarza:
8
Jeżeli tak honorowy gość zechciały to zrobić spontanicznie i odwiedzić zielony rynek przechodząc się pieszo z głównego - to jeszcze byłoby to zrozumiałe - ale witać gościa na targowisku to samoobrona...coś tu nie tak...
@ łodyniec
dnia 10.07.2020, 14:45
Ocena
komentarza:
2
Są miejsca wyznaczone i to nie przez miasto ,a przez ochronę.
Tak czy inaczej , gdzie był sanepid !???!!!???
@ Kacha
dnia 10.07.2020, 12:42
Ocena
komentarza:
8
Tylko Rafał Trzaskowski . PiS i Andzej Duda wypad nie chcemy takiego prezydenta

Przez te plusy doprowadzili państwo do bankructwa.
@ łodyniec
dnia 10.07.2020, 14:46
Ocena
komentarza:
0
Taaąa zbankrutowane i rozsprzedane jeszcze raz zbankrutowali ;-)
@ Kacha
dnia 10.07.2020, 14:52
Ocena
komentarza:
9
Czyj ten cytat "piniendzy nie ma i nie będzie"
@ loki
dnia 10.07.2020, 12:42
Ocena
komentarza:
-2
Żałosny koleś...
@ Obserwuj
dnia 10.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
4
Wyborcy PO masowo rezygnują z 500+i 13
emerytury to jest niezgodne z ich światopoglądem
wzrosło zainteresowanie przyjęciem uchodźców
pod swój dach aby ich ubogacili
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 14:15
Ocena
komentarza:
0
Nie pod dach, tylko do kraju. Sam jesteś ubogacony, bo chrześcijaństwo nie jest tu od zarania. W ogóle na świecie nie jest od zarania.
@ Pioter
dnia 10.07.2020, 16:49
Ocena
komentarza:
3
Znam takich co na PiS narzekają z wnioskiem o 500 pierwsi byli ale w towarzystwie to rozdawnictwo. Paniusia emeryturę pobiera od 60 do tego pracuje tam gdzie pracowała i narzeka. A moja rada Nie pobieraj tylko rypaj do 67 to ci lepiej przelicza.
@ do Pioter
dnia 10.07.2020, 17:01
Ocena
komentarza:
9
My pracujący i emeryci - płacimy PODATKI, za które PiS kupuje głosy nierobów i meneli. PiS okrada nas z naszych wynagrodzeń i emerytur, więc te świadczenia bardziej się należą ludziom pracy, niż pisowskim nierobotnym cwaniakom
@ Pioter
dnia 10.07.2020, 18:13
Ocena
komentarza:
3
Dobrze tylko proszę powiedzieć kto państwu dał możliwość pobierania tej emerytury od 60 roku??? Proszę pracować do 67 skoro twierdzi pani/Pan że to rozdawnictwo i kupowanie głosów bo tak samo pieniądze na waszą emeryturę jak i na 500 z nieba nie spadły. I proszę nie obrażać ludzi bo poza małym procentem większość rodziców te pieniądze przeznacza na edukację czy wypoczynek swoich dzieci.
@ Pioter
dnia 10.07.2020, 18:25
Ocena
komentarza:
1
Pracujący emeryci, skoro masz emeryturę to idź odpoczywaj zrób miejsce młodzieży pewnie w towarzystwie też narzekasz na PiS że nie ma pracy dla młodych?
@ Ble ble
dnia 10.07.2020, 13:00
Ocena
komentarza:
16
A ten tu znowu czego. Wozi sie tylko za nasze podatki i tyle dobrego robi a ceny winduja do gory z dnia na dzien. Nie chce takiego niby prezydenta. DUDA NIE GLOSUJE NA CIEBIE BO MAM CIE DOSC.
@ Niki
dnia 10.07.2020, 13:27
Ocena
komentarza:
15
Żal patrzeć jak Duda i PiS podzielili naród, jak wykorzystują podległe spółki i ministerstwa do kampanii wyborczej. Ja na to nie godzę się. V.
@ dodo
dnia 10.07.2020, 13:27
Ocena
komentarza:
9
Ale się ryje na siłę do koryta,jak Cię dudku nie chcą to troszeczkę pokory i naucz się przegrywać, a nie po trupach do celu.Wstyd że niby to taki mądry człowiek a tak się poniża.
@ Ślepa sprawiedliwość
dnia 10.07.2020, 13:32
Ocena
komentarza:
-10
Brawo panie prezencie Andrzej Duda Andrzej Duda Andrzej Duda
Precz ze przedawczykami trzaskowski PO do budy
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 14:34
Ocena
komentarza:
7
Oby nie dopiero przyszłe pokolenia widziały dobitnie z perspektywy, jak tłum dał się uwieść wodzowi.
@ 01
dnia 10.07.2020, 13:33
Ocena
komentarza:
-19
Kampania wyborcza dobiega końca , pozostało dwa dni na refleksje i decyzje na kogo oddamy głos.Mamy wybór pomiędzy: bezpieczną i niezależną Polską , gdzie my wszyscy jesteśmy gospodarzami , pracujemy u siebie i dla siebie. To oddamy głos na A.Dudę . Natomiast głosując na R.Trzaskowskiego , głosujesz tak naprawdę za chaosem i anarchią za ciągłym konfliktem , za fałszem i obłudą ,za protektoratem zewnętrznym. To człowiek maska , słyszycie jego głos , ale tak naprawdę to głos z zewnątrz. Wierzę w Was w wszą mądrość. Wstańcie z kolan i zagłosujcie na A. Dudę .
@ marian
dnia 10.07.2020, 13:37
Ocena
komentarza:
9
Towarzysze z Duda w winnicy św.Jana?
@ Gorszy sort
dnia 10.07.2020, 13:46
Ocena
komentarza:
22
Nigdy nie zagłosuję na Dudę.Mam dość jego głupawej miny,patosu,nienawistnych wypowiedzi.Mam dość jego polityki zagranicznej gdzie wszyscy sąsiedzi są naszymi wrogami.Chcę żyć w kraju gdzie rządzących cechuje życzliwość i tolerancja wobec drugiego człowieka
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 14:12
Ocena
komentarza:
9
Słowa rozsądku. A targowicki motłoch jest głośny, bo w środku pusty.
@ Mieszkaniec
dnia 10.07.2020, 14:39
Ocena
komentarza:
-7
Nikt ci nie kaze a jak rzadzili PO to lepiej bylo ogarnij sie
@ Nie!!!
dnia 10.07.2020, 13:49
Ocena
komentarza:
13
Nie dajmy się zwieść tym kłamstwom!!!Tylko Trzaskowski prezydentem Polski!!!
@ prt
dnia 10.07.2020, 13:49
Ocena
komentarza:
0
Uważajcie na komentarze. Klikasz +, a zasila -.
@ Polak
dnia 10.07.2020, 13:50
Ocena
komentarza:
-7
Czapkami was przykryli dzisiaj zwolennicy PAD. A wy internetowe trolle dalej piszcie te bzdury jakoby w Polsce Była łamana konstytucja (niech ktoś da jeden konkretny przykład?!), drożyzna itd. To nie kto inny jak UE i KE daje Polsce najlepsze prognozy gospodarcze od praktycznie 30 lat. Większość daje się zastraszyć mniejszości. Jeszcze brakuje tego, żebyście w Jaśle dzielni zwolennicy RT zaczęli klękać i przepraszać czarnych bo tak jest teraz w waszej ukochanej zachodniej Europie.
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 13:59
Ocena
komentarza:
4
Konstytucyjny dostęp do sprawiedliwej oceny tego wymiaru "niesprawiedliwości"...
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 14:05
Ocena
komentarza:
9
@Polak
[...]

Komentarz zwyczajnie rasistowski. A jeśli chodzi o Konstytucję, to nie żartuj że jesteś aż takim ignorantem. W świetle powyższego jesteś raczej anty-Polakiem.
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 10.07.2020, 14:09
Ocena
komentarza:
2
A co Konstytucja gwarantuje obywatelowi ...??? czy sprawy sądowe są należycie i sprawiedliwie oceniane , a przede wszystkim czy uzasadnienie tych decyzji wyjaśnia i odzwierciedla pojęte decyzje...???
@ M 16
dnia 10.07.2020, 13:57
Ocena
komentarza:
-12
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Poprzez Polin z Warszaviwu do Jasła
dnia 10.07.2020, 14:03
Ocena
komentarza:
-9
Szalom, goje! Juda przyjechał jakby po swoje...

Wybite elity nigdy się nie odrodziły i widzimy, co widzimy. Biedna Polska, biedny naród, brak wizji na przyszłość...
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 14:08
Ocena
komentarza:
0
Prymitywny antysemityzm.
@ Poprzez Polin z Warszaviwu do Jasła
dnia 10.07.2020, 14:41
Ocena
komentarza:
-8
Raczej mój judeorealizm, a twój filosemityzm.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 15:31
Ocena
komentarza:
2
Niebycie antysemita to nie od razu filosemityzm. Żydów nie trzeba nawet lubić. Wystarczy ich nie szkalować.
@ Taka tam
dnia 10.07.2020, 18:02
Ocena
komentarza:
2
A mówienie prawdy o żydach to też nazywa się szkalowanie?
@ Passat
dnia 10.07.2020, 14:04
Ocena
komentarza:
8
Powinien pojechać na rynek na ul.Mickiewicza tam jest miejsce na buraki,nie blokować pół miasta.
@ Juh
dnia 10.07.2020, 14:08
Ocena
komentarza:
10
Wie ktoś może ile rozdal nic nie wartych kartonowych czeków? ... przyjechał popieprzył głupoty
odfajkował na liście i już pewnie nie pamięta, że tam był... A ludzie mało co się nie [...]li...
@ .........
dnia 10.07.2020, 14:11
Ocena
komentarza:
-1
żenada!!!
@ Trzaskowski
dnia 10.07.2020, 14:21
Ocena
komentarza:
2
Gość otoczony od dziecka ubekami, sbekami, synami komunistycznej generalicji - żyje z nimi we wspaniałej symbiozie. ...dla nich jest "stworzony" niczym "matrix".
@ wybór
dnia 10.07.2020, 14:22
Ocena
komentarza:
-11
Trzeba wybrać człowieka uczciwego, a nie zgrai złodziejskiej z lat 2007-2015. Doskonale pamiętamy. Żadne socjotechniczne sztuczki i zaangażowani przez PO trolle nie będą wpływać na nikogo.
@ zgliszcza PO
dnia 10.07.2020, 14:23
Ocena
komentarza:
-16
PiS odbudował i nadal odbudowuje polskie rodziny po zgliszczach pozostawionych przez PO. Dzieli się budżetem z polskimi rodzinami, a nie z mafią paliwową, vatowską, kamieniczników i innymi złodziejami ssącymi przez 8 lat rządów PO z nas - ludzi ciężko i uczciwie pracujących "krew" niczym pijawki.
@ Malgos
dnia 10.07.2020, 14:50
Ocena
komentarza:
-6
Do @zgliszcza PO: mogę tylko napisać PRAWDA. Nic dodać nic ująć. Oby ludzie to dostrzegli.
Pozdrawiam serdecznie :)
@ Optymista
dnia 10.07.2020, 15:28
Ocena
komentarza:
16
Widzę, że oglądasz tylko szczujnię. Tam Ci tego nie powiedzą no to masz
Koalicja PO-PSL miała zostawić Polskę w ruinie.
Oto te ruiny.

ODCINEK PIERWSZY:
- 460 mld. zł z budżetu UE;
- 1000 km. autostrad,
- 1200 km. dróg ekspresowych;
- 12000 km. dróg lokalnych;
- spadek zagrożonych ubóstwem z 45% do 22%;
- najdłuższy w Europie (52 tygodnie) urlop rodzicielski.

ODCINEK DRUGI:
Pozycja w Unii:
- Polak szefem Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej
- z dofinansowania in vitro urodziło się 27 tys. dzieci; -
- świadczenie rodzicielskie 1000 zł przez rok;
- podwyżki płac nauczycieli o 44%.

ODCINEK TRZECI:
Od 2007 do 2015.
- Długość życia z:(k)79,7 (m)71-do(k)81,1(m)73,5;
- płaca minimalna z 936 zł do1750;
- płaca przeciętna z 2691 zł do 3783;
- bezrobocie z 10% do 7,9%;
- nakłady na zdrowie z 41,5 mld zł do 66,1 mld.

ODCINEK CZWARTY:
- Z 2007 na 2015;
-PKB na głowę do średniej UE z 53,8% na 70;
- eksport z 387 na 682 mld.zł;
- zatrudnienie osób w wieku 55-64 z 29,7% na 42,5;
- liczba przedszkoli z 16.9 tys na 21,6 tys; liczba żłobków z 373 na 1798.

ODCINEK PIĄTY:
- 110 tys. młodym dofinansowano mieszkania;
- 260 tys. firm powstało z pomocą państwa, w tym 100 tys kobiecych i 25 tys. osób 50+;
- opieka przedszkolna na wsi z 23% (05) do 75%(15); wsparcie 1,5 tys starup-ów.

ODCINEK SZÓSTY: 1,8 mln. bezpłatnych podręczników dla uczniów; 3-krotny wzrost studiujących niepełnosprawnych; termomodernizacja 800 tys. mieszkań; dziesiątki nowych elektrowni wodnych, 8 tys km światłowodów.
@ do optymisty - sadysty
dnia 10.07.2020, 16:23
Ocena
komentarza:
-14
Poniżej wykaz "nieocenionych" osiągnięć Platformy Obywatelskiej w latach 2007-2015 z możliwością nowych i prolongaty starych na czas "panowania" Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta RP (sic!):
• Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości
• Afera stadionowa
• Afera wyciągowa
• Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)
• Afera z KGHM
• Afera z Elewarrem
• Afera stanowiskowa - Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL - 60 tysięcy!
• Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru
• Afera atomowa – Sam wybór lokalizacji trwał kilka lat, projekt budowy elektrowni atomowych pochłaniał ogromne pieniądze, które przeznaczano na tajemnicze cele. Jednym z nich jest przekazania 11 mln zł dla klubu sportowego
• Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.
• Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł
• Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
• Podniesienie akcyzy na paliwo
• Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
• Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
• Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
• Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł
• Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
• Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
• Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie
• Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS
• Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów
• Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego
• Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy
• Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność
• Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
• Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
• Masowa inwigilacja obywateli
• Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia
• Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego
• Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego
• Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci.
Mało? może więcej, ale po co. Ruina. Wstyd i hańba.
@ sztab wyborczy PO
dnia 10.07.2020, 14:24
Ocena
komentarza:
-13
Plakaty wywieszane po wioskach (patrz TT) przez sztab wyborczy Trzaskowskiego traktują mieszkańców wiosek jako lud ciemny, którym można perfidnie manipulować. Informują, że I turę wygrał Duda, a ci co oddali na niego głos nie muszą już głosować w II turze. Mieszkańcy wiosek, miasteczek i miast pokażą Platformie w wyborach na co ich stać. Perfidia platformy jak w latach 2007-2015. Norma.
@ Mieszkaniec
dnia 10.07.2020, 14:37
Ocena
komentarza:
8
Zwyciezymy w niedziele
@ rjs
dnia 10.07.2020, 14:38
Ocena
komentarza:
11
Duda musi odejść. Przypomniał sobie o Jasle dwa dni przed wyborami, bo mu brakuje głosów wyborczych.
@ do rjs
dnia 10.07.2020, 14:48
Ocena
komentarza:
2
Był wcześniej w Trzcinicy :)
@ Maciej Dynów
dnia 10.07.2020, 14:48
Ocena
komentarza:
9
Wypłowiały obietnice,
zbladła dobrej zmiany chwała.
Zamilkły też miesięcznice,
za to słychać trzask Rafała.

Słysząc ten trzask pan prezes zbladł,
kazał bronic długopisu.
Nie chce by PAD w tej walce padł,
bo cóż wart PiS bez podpisu.

Nad pałacem płyną chmury,
czyje będzie to orędzie?
Strach ma oczy drugiej tury,
co to będzie, co to będzie?

Mamy dość! Tłum głośno wrzeszczy,
gniewne krzyki słychać wszędzie.
W miastach trzeszczy w wioskach trzeszczy,
co to będzie, co to będzie?

Wiec jak będzie? Będzie pięknie!
Niech odzyska Polska blask!
Niech mur nowogrodzki pęknie!
Niech zwycięży ten nasz Trzask!
@ olo
dnia 10.07.2020, 14:51
Ocena
komentarza:
16
Monika ile ci dali i temu twojemu z up za machanie tekturą .
Ciemnogród i tyle.
@ Mario
dnia 10.07.2020, 14:52
Ocena
komentarza:
-13
Z tym rządem pójdziemy do przodu
@ oko
dnia 10.07.2020, 14:54
Ocena
komentarza:
23
Andrzej oddaj długopis to już KONIEC.
@ Mario
dnia 10.07.2020, 14:59
Ocena
komentarza:
-18
Super Prezydent!!!
@ szafa
dnia 10.07.2020, 15:30
Ocena
komentarza:
8
duda to bagno, poniżej dna
@ KKK
dnia 10.07.2020, 15:00
Ocena
komentarza:
14
Podwójne standardy...na wiecach sanepid to sie nie pokaże a włascicieli sklepów i pojedynczych ludzi ścigają i straszą. Wobec tłumu nie ma odważnych, wobec samotnej jednostki stają wielcy i wyniośli.
Albo olejcie ten cyrk jak większość wolnych krajów albo dalej próbujcie ludzi zastraszać i sterować to w najlepszym wypadku na taczkach wyjedziecie, z każdej strony sceny politycznej i urzedów.
@ aa
dnia 10.07.2020, 15:16
Ocena
komentarza:
12
a gdzie dystans ? gdzie maseczki ?
@ Do aa
dnia 10.07.2020, 17:53
Ocena
komentarza:
4
Zmuszanie do noszenia maseczek i dawanie mandatów jest karygodne.Nie ma na to przepisów prawnych.
@ jaslanka
dnia 10.07.2020, 15:18
Ocena
komentarza:
-14
Nie wiedziałam że w Jaśle jest tyle koziołów matołów ,tępych ,ograniczonych umysłowo, mama i tata podali wszystko na talerzu .Gdyby jeden z drugim musiał zapracować sam lub musiał wyjechać z POLSKI za chlebem, to może mózgownica by inaczej pracowała. Już Tusku zrobił w Polsce dobrobyt a teraz trzeba tylko powierzyć dalszy ciąg grabieży Rafciowi to dokończy . Idźcie do wyborów i oddajcie swój głos tylko na ANDRZEJA DUDĘ .Niech żyje PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ,tylko DUDA to się uda.
@ szafa
dnia 10.07.2020, 15:28
Ocena
komentarza:
8
duda łamacz, ułaskawiacz ---bagno, dno--wyPAD
@ szafa
dnia 10.07.2020, 15:29
Ocena
komentarza:
2
jesteś chora---na leczenie tej choroby już za późno---szukaj miejsca
@ Lol
dnia 10.07.2020, 18:38
Ocena
komentarza:
11
Od pięcu lat prokuratura nie znalazła tych co kradli. Wyłącz tvpis włącz myślenie bo Cię oszukują.
Miał być audyt wszystkich ministerstw gdzie są wyniki?
Miał być raport Macierewicza o zamachu w Smoleńsku, gdzie jest? PIĘĆ LAT!!! Przez pięć lat nie zrobili nic że Smoleńskiem i audytem za to wspaniałe kłamią i szczują, oczwrniają i wpuszczają jednych na drugich!
Mamy dość! Mamy dość!
Dwa wypadki autokarów w Warszawie, z kierowców zrobili narkomanów a teraz się okazuje że nie byli pod wpływem narkotyków!!! Tak się niszczy ludzi.
Rewolucja bolszewicka zatoczyła koło
@ Stary Glina
dnia 10.07.2020, 15:20
Ocena
komentarza:
-5
Żaden Sanepid nie chodzi i żadnych kar nie nakłada. Ludzie sami wymyślili te bzdury, tak samo jak o pracownikach szpitali, którzy roznoszą jakiegoś wirusa. Jeszcze do Was nie dotarło, że nie ma wirusa? Gdyby był, to prezydent nie narażał by się. Szumowski nie nosi żadnej szmaty na twarzy. Z demonicznym uśmieszkiem spod rudej brody straszy kolejnymi obostrzeniami. Mam nadzieję, że gdy Duda wygra, to pogoni tego demona tam gdzie jego miejsce.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 15:44
Ocena
komentarza:
6
Taki stary (glina), a taki głupi...
@ Stary Glina
dnia 10.07.2020, 15:50
Ocena
komentarza:
0
ideolo, uzasadnij swoją tezę.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 16:04
Ocena
komentarza:
9
Stary (glino), kwestionujesz istnienie wirusa! Czy tez pandemii. Rozumiesz?;)
To raczej Ty powinieneś udowodnić swoje stanowisko. Tylko nie przykładami lekceważenia zasad bezpieczeństwa, bo to są tylko dowody czyjejś głupoty albo podwójnych standardów na potrzeby uciułania głosów poparcia.
@ Stary Glina
dnia 10.07.2020, 16:45
Ocena
komentarza:
2
Pokaż mi chorych Szanowny ideolo. Tylko nie takich co mają grypę. Pokaż tych którzy rzekomo zapełniają sale szpitalne, umierając w męczarniach z braku tchu w piersiach. Póki co to ja widzę pacjentów stojących jak psy na upale, w oczekiwaniu na swoją kolejkę przed wejściem do przychodni. Widzę też niemądre Panie sprzedawczynie podcinające gałąź na której siedzą, odmawiając obsługi klientom bez szmat na twarzy. Omijam takie sklepy choćby z tego powodu, żeby nie oskarżyć tych Pań o dopuszczenie się przez nie wykroczenia z art. 135 kodeksu wykroczeń
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 16:59
Ocena
komentarza:
2
Panie wykonują tylko polecenia szefostwa. Musiałbyś wiec skarżyć sieć. Jeśli ignorują brak maski to dopiero wtedy jest problem. Wirusa nie widac, wiec go nie ma. Tak można podsumować Twoje stanowisko. Do chwili, gdy sam go nie przejdziesz w sposób wymagający hospitalizacji.
@ Stary Glina do Ideolo
dnia 10.07.2020, 17:25
Ocena
komentarza:
0
,,Panie wykonują tylko polecenia szefostwa" - to niech sobie wykonują jakie chcą te polecenia, nie chcę być nieelegancki więc nie napiszę jakie. Napiszę więc tylko tyle, że polecenia szefostwa obligują WYŁĄCZNIE podwładnych. Ręka Boska niech broni Panie sprzedawczynie aby odmówiły mi obsługi w sklepie. Ciekawe czy ich szefostwo zapłaci za nie karę.
@ Malgos
dnia 10.07.2020, 18:21
Ocena
komentarza:
1
@do Stary glina:jak zwykle trafna odpowiedź! Duda go pogoni. Nie można wciąż obarczac go za to ci robią inni.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 19:27
Ocena
komentarza:
1
Szefostwo wykonuje także czyjeś zalecenia związane z pandemia. Najwyrazniej nie zrozumiałeś. Jak jesteś taki do przodu, to ich pozwij. Zobaczymy, jak to się skończy ;-)
@ KKK
dnia 10.07.2020, 21:37
Ocena
komentarza:
8
Osobiście widziałem wlepianie mandatów w Lidlu w środę. Sklepy i sklepikarze częsą portkami przed urzędniczym terrorem. Podobnie po ciągach sokiści zaczęli się pojawiać zamiast infrastruktury pilnować. Drogówki też mało widać, pewnie dostali inne zadania bo konfidenci pobudzili się z letargu po poprzednim ustroju i donoszą na potęgę. Nie ma większej podłości jak donoszenie. Sąd Rejonowy w Kościanie odmówił wszczęcia postępowania o ukaranie mieszkańca gminy który w czasie obostrzeń nie nosił kawałka szmaty - odmową było to, że rozporządzenie na które powoływano się przy zakazie przemieszczania się itd - łamią konstytucyjne prawa i wolności i jest z nią sprzeczna bo źródłem ograniczeń może być tylko ustawa a nie rozporządzenie.
@ Do Ideolo
dnia 10.07.2020, 22:59
Ocena
komentarza:
3
Maseczki tak chronią,jak siatka ogrodzeniowa przed komarami.Stary Glina ma rację.Twierdzę,że Ci,którzy noszą maski,mają klapki na oczach i brak słuchu.Pandemii nie ma,brak dokumentu prawnego.
@ do Starego Gliny?
dnia 11.07.2020, 09:06
Ocena
komentarza:
1
To nie są komentarze "Starego Gliny". Z jego ust zawsze płynęły rozsądne wypowiedzi, a tu jakiś oszołom podszywa się pod niego.
@ łodyniec
dnia 11.07.2020, 09:48
Ocena
komentarza:
1
Glina głupim nie wytłumaczysz ,a mądrym nie musisz.
@ Ideolo
dnia 11.07.2020, 13:18
Ocena
komentarza:
0
Tym bardziej macie argument, żeby pozwać sieci sklepów. Zwłaszcza to zdanie o nieistnieniu pandemii powinno pomóc.
@ stan
dnia 10.07.2020, 15:22
Ocena
komentarza:
12
duda zmobilizował cały pis i jeżdżą tabunami po Polsce za moje podatki---tak pisiarze boją się sprawiedliwości---boją się szubienic---za tyle Zła dla Polaków
@ szafa
dnia 10.07.2020, 15:23
Ocena
komentarza:
12
duda zmobilizował cały pis i jeżdżą tabunami po Polsce za moje podatki---tak pisiarze boją się sprawiedliwości-
@ On
dnia 10.07.2020, 15:25
Ocena
komentarza:
10
Mysle ze to ostatnie dni tego nieudolnego prezydenta. Kto tylko mysli nie zaglosuje na Dude.
@ szafa
dnia 10.07.2020, 15:26
Ocena
komentarza:
9
na bazarze w Jaśle nawet duda---śmieszne--na bazarze w Widawie to burmistrz , starosta , 5 sołtysów rozdawali straszne zdjęcia z dudą---czy to ich praca??? w godzinach pracy roznosiciele ulotek---bez koryta zginą , ślad po nich zaginie
@ Ala
dnia 10.07.2020, 15:28
Ocena
komentarza:
16
Pis ma pełno w gaciach bo wiedzą ze jeśli Duda nie wygra to oni sa w ciemnej D... Dlatego ide głosowac na Trzaskowskiego.
@ Anty pis.
dnia 10.07.2020, 15:36
Ocena
komentarza:
16
Co ten cały Duda zrobił przez 5 lat dla naszego powiatu? NIC NIE ZROBIŁ. A teraz ma czelnosc tu przyjezdzać i prosić o głosy? Niech jedzie skąd przyjechał. A Wy ludzie dobrze sie zastanówcie czy warto głosowac na takiego prezydenta co podpisuje co mu dadza,który ułaskawia pedofilów a dla społeczenstwa są tylko podwyzki w sklepach. Ja nie chce takiej Polski i takiego prezydenta.
@ Pioter
dnia 10.07.2020, 16:38
Ocena
komentarza:
-6
A co Po zrobiło przez 8lat???za PiS powstał przynajmniej kawałek drogi która niestety już się rozlazi i tiry dalej jadą przez osiedla mieszkaniowe. Ale lepszy rydz niż nic.
@ Lol
dnia 10.07.2020, 18:32
Ocena
komentarza:
1
Wybudowała obwodnicę Jasła. Mieszkasz w Jaśle i nie wiesz?
@ Optymista
dnia 10.07.2020, 15:39
Ocena
komentarza:
5
Dobra wiadomość to taka, że Trzaskowski we WSZYSTKICH sondażach wygrywa, zła - że w Jaśle przegrywa. Musimy w niedziele pogonić neobolszewię, która niedługo doprowadzi do upadku Polski. Liczył się będzie każdy głos.
@ Michał
dnia 10.07.2020, 18:53
Ocena
komentarza:
4
Wystarczyłoby odłączyć podkarpacie od Polski i problem z pisem zniknie.
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 15:41
Ocena
komentarza:
7
Nieprzestrzeganie Konstytucji
Obojętność na niszczenie puszczy
Podpisy pod lex Szyszko i lex Ardanowski
Ograniczanie praw kobiet
Wrogość wobec osób LGBT+

Wystawię rachunek już w niedzielę...
@ czarny
dnia 10.07.2020, 15:59
Ocena
komentarza:
-3
tylko Duda tylko zwycięstwo !!! .
@ Ideolo
dnia 10.07.2020, 16:01
Ocena
komentarza:
-4
Nikt nie duda tak jak Duda!
@ realista
dnia 10.07.2020, 16:02
Ocena
komentarza:
7
Ten pryncypał budyniowaty jest już skończony. Idzie dobra zmiana - Rafał Trzaskowski nowym prezydentem. Mamy dość pisuarów.
@ Jola
dnia 10.07.2020, 16:05
Ocena
komentarza:
-6
Ja na Dudę głosować nie będę.
@ Ola
dnia 10.07.2020, 18:51
Ocena
komentarza:
1
A ja głosuję na Pana Dude
@ Edi
dnia 10.07.2020, 22:21
Ocena
komentarza:
-4
Ja też na Prezydenta Dudę:)
@ SZCZAM NA PO
dnia 10.07.2020, 16:06
Ocena
komentarza:
-6
Większość piszących tu zwolenników PO i lewactwa to osoby niedorozwinięte umysłowo, nie posiadające zdolności racjonalnego myślenia...
@ x
dnia 10.07.2020, 16:11
Ocena
komentarza:
4
a 70% wyborcow dudy z pierwszej tury to osoby z podstawowym wyksztalceniem i one sa napewno rozwiniete umyslowo
@ ...
dnia 10.07.2020, 16:56
Ocena
komentarza:
0
powtrzajcie dalej te głupoty
@ Ty
dnia 10.07.2020, 17:06
Ocena
komentarza:
5
Bierzesz pod uwagę tylko sondażowe wyniki. idąc na wybory żadna komisja wyborcza nie pyta się o Twoje wykształcenie.
@ Kocham Jasło
dnia 10.07.2020, 16:12
Ocena
komentarza:
10
Dude jaślanie nie wpuścili na królewski Rynek, tylko na Targowicę, bo tam jego miejsce! Brawo Jasło - symbolika wymowna dla każdego inteligentnego człowieka. Brawo wolne Jasło!!
@ Ps
dnia 10.07.2020, 16:22
Ocena
komentarza:
4
Piatek... to dali na Targpwice bo tam najwiecej ludzi 50+
@ Gh
dnia 10.07.2020, 16:21
Ocena
komentarza:
-4
Ile tu ludu za Trzaskowskim jest? A kto z Was żył w latachdo 2008?
Jak Wam sie żyło za P0?
Dobrze to sie żylo tylko tym których karmili rodzice
O ile mieli za co. Nikt mi nie powie ze za P0 byłp lepiej
NIKT
A poza... noe chce zeby moj syn sie mnoe kiedys zapytal czego
Chlopiec z chlopcem
Czy dziewczyna z dziewczyna... noe toleruje i nie chce widziec w PL!!!
@ ghfh
dnia 10.07.2020, 16:26
Ocena
komentarza:
8
Twoj syn to bedzie splacal rozdawnictwo pisu i dudy i wkolo slasze co kazdy bedzie mowil synowi czemu chlopiec z chlopcem to juz nudne a co ja powiem synowi jak bedzie szla jakas procesja koscielna ze ksiadz to kto?czarodziej czy szaman?
@ Pioter
dnia 10.07.2020, 16:34
Ocena
komentarza:
3
Lepiej było jak rozkradli VAT, czy jak te pieniądze dzieci dostaną?
@ Ps
dnia 10.07.2020, 16:54
Ocena
komentarza:
6
Wiara to juz Twoja indywidualna sprawa
@ ...
dnia 10.07.2020, 16:57
Ocena
komentarza:
1
Teraz ci sie żyje dobrzez za 2K netto
@ do Gh
dnia 10.07.2020, 17:12
Ocena
komentarza:
8
Pracowaliśmy, to się jakoś żyło. Tylko sieroty po PRLu sobie nie radzą bo to miernoty i lenie. Ino patrzą, co im PiS-da z naszych ciężko wypracowanych podatkow
@ Lol
dnia 10.07.2020, 18:30
Ocena
komentarza:
5
A może twój syn też będzie z chłopcem, nie krzycz hop
@ Viki
dnia 10.07.2020, 18:56
Ocena
komentarza:
11
Sami sobie rozkradaliście VAT jak pod stołem płacicie zwłaszcza na podkarpaciu wszystkim robotnikom budowlańcom i mechanikom samochodowym. Dobrze ze jest trochę więcej kas fiskalnych to się i więcej VATu zbiera a nie żadne mafie. Mafia to byliście sobie sami, bo żeby było trochę taniej to bez paragonu.
@ chołota
dnia 10.07.2020, 16:24
Ocena
komentarza:
11
w dzień targowy na bazarze kupował głosy biednych---czy bogaci i wykształceni kupują na bazarze??? ile Wam obiecał za głosy??? ochłapy??? a ile oni sobie zabiorą??? biedni jesteście Moi Jaślanie---dobrze , że wyemigrowałem---duda wyPAD
@ jozin
dnia 10.07.2020, 18:39
Ocena
komentarza:
-1
Biedni głosują na Dudę a trochę bogatsi na Trzaskowskiego.
Podkarpacie mimo że najbiedniejsze w całej Polsce to dalej chce być biedne i nie rozumie że już 500 km na zachód Polski jest inny świat.
@ do chołoty
dnia 11.07.2020, 13:29
Ocena
komentarza:
0
Dobrze "hołoto", że wyemigrowałeś. Nieuków tu nie potrzebujemy. Nigdy nie wracaj.
@ Optymista
dnia 10.07.2020, 16:25
Ocena
komentarza:
-1
Katolik nie powinien głosować na Dudę. Wszystko co jest w Ewangelii, Duda ma w głębokim poważaniu. Ułaskawia za to pedofila i broni pedofilów w sutannach. Czy kiedykolwiek za coś przeprosił on i jego guru? Nie słyszałem. Jednym z warunków dobrej spowiedzi jest "zadośćuczynienie Panu Bogu i ludziom". W Polsce jest wielu którzy wycierają sobie gębę wartościami chrześcijańskimi, nie mając pojęcia co to za wartości.
@ robbo
dnia 10.07.2020, 16:31
Ocena
komentarza:
7
90% tzw.katolikow nigdy nie czytalo pisma swietego i nie maja zielonego pojecia w co wierza ale wierza bo tak wypada i co by sasiad powiedzial
@ Mario
dnia 10.07.2020, 16:26
Ocena
komentarza:
-3
Andrzej Duda
@ ochłapy
dnia 10.07.2020, 16:31
Ocena
komentarza:
5
księża Wam pomogą namawiając na dudę---nawet podzielą się z Wami swoimi majątkami---oni oddadzą wszystko dla potrzebujących , nawet ostatnie gacie
@ Google
dnia 10.07.2020, 16:39
Ocena
komentarza:
12
W pakiecie z Dudą dostajemy gratis:

Kaczyńskiego - dwie wieże
Kurskiego - wydoił nas na 2 miliardy na propagandę TVP
Macierewicza - działki za 100 milinów na żonę
Pawłowicz - działaczka Socjalistycznego Związku Studentów Polskich z rodziną UB i NKWD
Piotrowicza - PRLowski prokurator obrońca księdza pedofila "daj ciumka"
Sasina - 70 milionów w błoto na karty do głosowania na wybory których nie było
Szumowskiego - 200 milionów dla rodzinki
Szydło - te nagrody im się po prostu należały
Ardanowski - zrujnował stadninę koni w Janowie
Kuchcińskiego - samo loty co tydzień do domu
Lichocka - środkowy palec dla Polaków

Ja tego dalej nie chce
@ Optymista
dnia 10.07.2020, 16:49
Ocena
komentarza:
5
Czy sekcja smoleńska ma dzisiaj w Jaśle miesięcznice? Czy Duda odfajkował już tą manifestacje?
@ Nie
dnia 10.07.2020, 16:57
Ocena
komentarza:
10
Ponoć Ci ludzie z transparentami przyjechali za Dudą? To Jaślan nie było
@ jasnowidze
dnia 10.07.2020, 17:16
Ocena
komentarza:
1
We niedziele wygro jeden z dwóch - zaprawde powiadam wam !!!
@ Kiler
dnia 10.07.2020, 17:34
Ocena
komentarza:
0
Co wy tam robicie?plus to plus,muunus to minus.Tylko Duda!!!
@ paweł
dnia 10.07.2020, 17:35
Ocena
komentarza:
-4
bede głosowal na dude równy jest gość
@ DD
dnia 10.07.2020, 17:36
Ocena
komentarza:
8
Wizerunkowo Jasło pokazane tragicznie-odrapane budynki...itp...dlatego w TV pokazują tylko Niebylec, Debicę...teraz Rzeszów .tam gdzie Prezydent coś ciekawego powiedział...nie w Jaśle...
@ do DD
dnia 10.07.2020, 18:35
Ocena
komentarza:
2
Jakie to znamienne, cytuję: "coś ciekawego powiedział...".
@ DD
dnia 10.07.2020, 20:00
Ocena
komentarza:
5
to trzeba słuchać..PIS powinien zmienić obsadę lokalnie
@ wojtec
dnia 10.07.2020, 22:46
Ocena
komentarza:
4
Patrzcie na piękne transmisje z innych miast jak ugościli Prezydenta. A wy z UM w i starostwa co ? Wstyd
@ Jan
dnia 12.07.2020, 08:09
Ocena
komentarza:
-1
Co się dziwisz to jeden z tych wykształconych totalsów
@ do DD
dnia 12.07.2020, 10:26
Ocena
komentarza:
3
Zgadzam się, że powinien zmienić dotychczasową płatną - dobrze płatną obsadę w Jaśle i pow. jasielskim.
@ Kierowca 810
dnia 10.07.2020, 17:43
Ocena
komentarza:
0
Ja będę głosował na sprawdzonego i słownego prezydenta Andrzeja Dudę.
Nie będę głosował na kandydatów na prezydenta, którzy w swojej
dotychczasowej działalności nic nie zrobili dobrego dla Polski,
dla społeczeństwa czy dla mnie osobiście.
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 18:26
Ocena
komentarza:
3
To m.in Trzaskowski negocjował największy unijny budżet UE. I teraz też będzie pomagał, bo warunkiem uzyskania pieniędzy z UE jest praworządność
@ Demokracja
dnia 10.07.2020, 17:43
Ocena
komentarza:
20
Lepiej za Dudy i PiSu żyje się tym, którzy dostają... bo Ci, którzy ciężko harują, ponoszą koszty utrzymania innych.
@ Januszex kompany
dnia 10.07.2020, 18:32
Ocena
komentarza:
12
To akurat prawda
@ Demokracja
dnia 10.07.2020, 17:44
Ocena
komentarza:
10
Niestety to nie Duda daje...
@ 01
dnia 10.07.2020, 18:04
Ocena
komentarza:
3
Na zakończenie powiem krótko. 12.07.2020.głosujmy na prezydenta A.Dudę między innymi dlatego byśmy za kilka lat nie musieli śpiewać w kościołach . (... Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie ...).
@ Kumasz?
dnia 10.07.2020, 18:25
Ocena
komentarza:
-1
Od 30 lat nie musisz tego śpiewać. Mniej szczujni tvpis
@ do 01
dnia 10.07.2020, 18:37
Ocena
komentarza:
2
Nie strasz, nie strasz, bo się ze..[...].
@ waw
dnia 11.07.2020, 08:56
Ocena
komentarza:
3
chyba dojną! :D
@ Bi
dnia 10.07.2020, 18:21
Ocena
komentarza:
2
Teatr próżności.
@ Kiler
dnia 10.07.2020, 18:21
Ocena
komentarza:
6
Tym od Trzaskowskiego pod kioskiem co stali,brakuje tylko stolika
kubka i kostek do gry.by oszukiwac ludzo z okolic.Prawdaa
@ Demokracja
dnia 10.07.2020, 18:37
Ocena
komentarza:
3
A Państwo PiSu z dykty ... podejrzane czeki, bo bez podstawy prawnej, wręczane wlodarzom gmin i miast, to uczciwe zagranie???
@ Optymista
dnia 10.07.2020, 18:59
Ocena
komentarza:
2
Onet: Szef NIK M.Banaś złożył doniesienie do prokuratury przeciw swojemu zastępcy Tadeuszowi Dziubie i wniosek o jego odwołanie. Dziuba, były poseł PiS, jest oskarżany przez kontrolerów NIK o próbę manipulowania wynikami kontroli niekorzystnymi dla Kancelarii Premiera. A ten sam premier Mateuszek z dwoma wyrokami na koncie wspiera Dudę. Dość bezprawia, dość arogancji władzy i wszystkich jej kłamstw.
@ MIASTOWY
dnia 10.07.2020, 19:06
Ocena
komentarza:
-9
owiedził nas człowiek którem zależy na obywatelach

drugiego kandydata na oczy nie widziałem

gdzie on jest

chowa się czy co

pan prezydent to człowiek z klasą

szanuje wyborców i przeciwników

i jest w jaśle

także jasło i większość polski wie na kogo zagłosuje

konkurent musi popracować nad wizerunkiem

i się nie śmiać z pytań tylko na nie odpowiadać

znamy się na tej pseudopschyologi

nie tędy droga

pozdrawiam pana prezydenta i mieszkańcó miasta

wybór już dawno zapadł

a krzyczeć mogą ale chyba ...gdzie...może w bieszczadach
@ Wieśniok
dnia 10.07.2020, 20:07
Ocena
komentarza:
5
Ty MIASTOWY jesteś po prostu wieśniokiem...
@ Miłośnik PO
dnia 10.07.2020, 19:08
Ocena
komentarza:
1
Niech żyje Prezydent Andrzej Duda .Niech żyje Polska
@ Odyr
dnia 10.07.2020, 19:27
Ocena
komentarza:
-13
Nie wierzcie w obietnice czaskowskiego czy Dody to paplaniny..
@ Jaślanin
dnia 10.07.2020, 19:29
Ocena
komentarza:
4
Teraz tak za rządów PO sprzedawano firmy w opcje ręce
w Jaśle sprzedano trzy największe zakłady
Gamrat
Pektowin
Rafineria
A wcałej Polsce zniszczyli dziesiątki firm i oddali za grosze obcym
Znając życie jak tym razem dorwą się do władzy sprzedadzą resztę
@ Lol
dnia 10.07.2020, 19:35
Ocena
komentarza:
-5
Nawet syna Jarosława GOWINA namawia do głosowania na TRZASKOWSKIEGO.
Brawo młody!
Młoda Lewica
Młoda konfederacja to samo!
@ ...
dnia 10.07.2020, 19:39
Ocena
komentarza:
-3
Młodzi pamiętacie jak za PO mieliście 80 procent najnizej na start ?
@ Kiler
dnia 10.07.2020, 20:03
Ocena
komentarza:
0
A Furnel?zaklady płyt wiórowych???
@ kix
dnia 10.07.2020, 20:18
Ocena
komentarza:
-8
Tylko Prezydentem Trzaskowski. Gość mądry znający języki , walczący o polskę uczciwie a nie jak maniak Doduś.
Mam żal do władców Jasła, że nie zakupili kanapek by mógł Duduś rozdawa - nakarmić to sieroctwo co uczwestniczli na straganach.
@ Bogdan T
dnia 10.07.2020, 20:34
Ocena
komentarza:
11
Prezydent powinien reprezentować kraj, polaków i m.in. mnie tym samym powinien reprezentować mój interes i moje sprawy, a moją sprawą jest żyć spokojni, mieć kasę odłożoną na życie, jechać z rodziną i na wakacje i nie brać pół bagażnika żarcia, nie bać się o przyszłość moją i mojej rodziny i mieć pewność, że kiedy będę na emeryturze będę mógł powiedzieć, że mam szczęście, że taki DUDA jest prezydentem bo jest mi dobrze mimo wieku emerytalnego.

Nie robi anie jednej z tych rzeczy.

Nie dba o interes polaków, a Ci co myślą, że dba są ślepi i ...
Nie jestem spokojny, bo mój dziadek walczył na wojnie i patrzył jak jego kompani umierają za ten kraj a potem budowali polskę od nowa i to miasto też... A ten nawet palcem nie kiwnie w sprawie wyprzedawania majątku polskiego, który w jakiejś części należy również do mnie. Dlaczego? Bo jestem polakiem i to co polskie należy do polaków. A jak Ktoś chce to sprzedać to niech się k...wa spyta o zdanie...

Haruję jak wół, mam odpowiedzialność, płacę podatki, do tego niby zusu odprowadzam sporo kasy i co?
Co mogę powiedzieć? Że jest mi dobrze? Że jestem spokojny? że nie martwię się o przyszłość? Że wiem, że moje dziecko będzie żyło w kraju zaliczanych do normalnych?

Nie panie DUDA, nie powiem tego z jednego powodu !!! Bo masz pan nas w d...pie.
Kampania się liczy i to, żeby ustawy dla obcego kapitału przechodziły łagodnie...
Do służb wpuszczacie obcokrajowców zamiast zastrzec, że mogą to być tylko polacy mieszkający w polsce. Nie zrobiliście tego. Głosowaliście przeciw. WSTYD i HAŃBA !!! Czyim pan jest prezydentem? Moim na pewno nie !!!

Chcesz Pan pomóc tym biednym ludziom po powodzi to po prostu zrób to... Po co pan przyjeżdżasz właśnie w takiej chwili... Jakoś od lat tu pana nie było !!! Okazja czyni okazję...

Najchętniej to widzę pana w Lipowicy, albo we firmie wykonawczej takiej jak moja... Zobaczymy, czy w zderzeniu z machiną urzędniczą i absurdami jakie stworzyliście - czy miałby pan ten uśmiech na twarzy...

Moim prezydentem pan nie jest... TFU !!!
@ Inka
dnia 10.07.2020, 21:20
Ocena
komentarza:
-3
To tka z ciebie ciapa, że nie potrafisz reprezentować swojego interesu. Nie martw się, ale lewacy tak mają
@ Bogdan T
dnia 10.07.2020, 20:40
Ocena
komentarza:
8
A poza tym, gdzie te maseczki o których "minister zdrowia" tyle gada. Nie ma odległości ale do zdjęć można się przytulić, policja patrzy i nic...

Ku...wa, kończ waść, wstydu oszczędź sobie i POLSCE !!!
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 21:16
Ocena
komentarza:
1
Wyborcy PO na spotkaniach z Ciastkowskim mają po dwie naraz założone.
@ Jola
dnia 10.07.2020, 20:43
Ocena
komentarza:
5
Czego Andrzej [...] ni jeździ papamobile
@ Pytam!
dnia 10.07.2020, 20:52
Ocena
komentarza:
5
Widzieliście najnowszy banknot 200zł ?
Na rewersie jest orzeł w trumnie i przepasa go wstęga w kształcie litery S. Komu sprzedaliście Polskę pisiory?
@ To ja
dnia 10.07.2020, 20:53
Ocena
komentarza:
3
Brawo. Nawet to że w,, bastionie "" jest nas coraz więcej to powód do radości. Tak trzymajmy . Pozdrawiam wszystkich Trzaskowiczow.
@ Inka
dnia 10.07.2020, 21:19
Ocena
komentarza:
-5
A ja pozdrawiam tych uchodźców, których zaprasza.Oby jak najszybciej przyjechali i złoili im du..pę
@ Inka
dnia 10.07.2020, 21:15
Ocena
komentarza:
-3
Co to za babcia zasłoniła się konstytucją. Widać że wstydzi się tej konstytucji albo nie ma pojęcia o czym jest. Dali to trzyma a grupka tych samych chłoptasiów ze wstydem udaje, że ją podziwia.
@ Bogdan T
dnia 10.07.2020, 22:11
Ocena
komentarza:
4
Wystarczy się tylko douczyć, dokształcić a wtedy wie się, co oznaczają wyrazy pocięte na sylaby...

Ehhhh
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 21:22
Ocena
komentarza:
-1
Podziwiam wyborców PO. Niemiłosiernie oszukiwani, dymani i dojeni przez swoich za czasów Ich rządów dalej idą w zaparte, perfidnie i bezczelnie zaprzeczają rzeczywiści.
@ Mix
dnia 10.07.2020, 21:38
Ocena
komentarza:
9
Duda przez 5 lat nie zrobił nic poza podpisami gdzie Jarek kazał
a teraz jeździ od rana do wieczora ( za nasze pieniądze) i mówi jaki
to cudowny jest. Za te 70 mln wyrzucone w błoto na karty wyborcze każdy
powodzianin Z Trzcinicy miałby nowiuteńki piękny dom
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 21:52
Ocena
komentarza:
5
A za czyje pieniądze jeździ Twój kandydat na prezydenta?
@ SZCZAM NA PO
dnia 10.07.2020, 21:57
Ocena
komentarza:
-8
I będzie miał bo rząd PIS pomoże w odbudowie powodzianom!!!
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 22:19
Ocena
komentarza:
-3
A za czyje pieniądze jeździ Twój kandydat na prezydenta?
@ pix
dnia 10.07.2020, 22:33
Ocena
komentarza:
-1
Gdyby PO nie zminiło kandydata to te pieniądze nie poszły by w błoto .. to po pierwsze. Po drugie nie tak dawno Komorowski zorganizował pseudo referendum, nikomu nie potrzebne - co pokazała frekwencja... na które wydano jeszcze większe pieniądze !!!
@ Kazek
dnia 10.07.2020, 22:19
Ocena
komentarza:
1
A za czyje pieniądze jeździ Twój kandydat na prezydenta?
@ Kris
dnia 10.07.2020, 22:41
Ocena
komentarza:
-13
W niedziele nie wychodź chłopie z domu :)
@ Jasiu
dnia 11.07.2020, 11:54
Ocena
komentarza:
3
A co ma siedzieć i liczyć na zezowate szczęście?
@
dnia 10.07.2020, 22:57
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ sx
dnia 10.07.2020, 23:15
Ocena
komentarza:
6
"zielony rynek" to dobre miejsce na spotkanie przedwyborcze, bo jest tam dużo warzyw
@ GoSć
dnia 12.07.2020, 13:59
Ocena
komentarza:
1
moze marchewki zpodkarpacia zabrał takiej zdrowej sprowadzonej z giełdy pod wARSZAWĄ
@ prorok
dnia 10.07.2020, 23:30
Ocena
komentarza:
10
Prawda! Szastają milionami, zarabiają tysiące a ludziom żyje się coraz gorzej! Ale pycha kroczy przed upadkiem!
@ wkkw
dnia 11.07.2020, 07:32
Ocena
komentarza:
-3
Nie podcinajcie gałęzi na której siedzicie.
@ Duch
dnia 11.07.2020, 13:42
Ocena
komentarza:
10
Kiedy miasto i powiat zajmą się komarami?! To już plaga. Nie da się już po południu normalnie wyjść z domu!!!
@ Tak
dnia 12.07.2020, 08:58
Ocena
komentarza:
6
Powinni o tym pomyśleć już dawno, powódź była 27 czerwca! Sadzą kwiatki, robią konkursiki a o poważnych problemach nie myślą. Z domu nie można wyjść bo całe chmary atakują. Pieniądze chyba są bo nie ma dni Jasła ani dni wina a na to są duże kwoty przekazywane.
@ Komar
dnia 12.07.2020, 12:50
Ocena
komentarza:
0
Sorry taki mamy klimat.
@ gbur
dnia 14.07.2020, 08:50
Ocena
komentarza:
1
Obecność długopisa w Jaśle jest pożądana tylko w sklepach papierniczych !
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105