Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przełomem Dunajca … na rowerze

4

Klub Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury wspólnie z jasielskim oddziałem PTTK przygotował kolejną przejażdżkę rowerową, tym razem po urokliwym zakątku Pienin. Wycieczka odbędzie się 16 sierpnia br.

Blisko 30 – kilometrowa trasa rowerowa rozpocznie się u podnóża czorsztyńskiego zamku i zmierzać będzie w kierunku Sromowiec Wyżnych i miejscowości Kąty, gdzie mieści się przystań Pienińskiej Floty Flisackiej Spływu Dunajcem. Dalej, ścieżka rowerowa poprowadzi słynną drogą pienińską wzdłuż Dunajca do, Sromowiec Niżnych, a następnie przez Słowację, do Czerwonego Klasztoru i Leśnicy. Miejscem docelowym wycieczki będzie kurort w Szczawnicy.

Program wycieczki przewiduje także biesiadę przy ognisku w Leśnicy (zestaw ogniskowy we własnym zakresie).

Koszt wyjazdu (przejazd autokarem na trasie Jasło - Czorsztyn – Szczawnica – Jasło wraz ubezpieczeniem NNW i przewodnictwem na trasie) - dla członków PTTK i młodzieży do lat 16 wynosi 60 zł, a dla pozostałych uczestników – 65 zł. Dodatkowa opłata za wypożyczenie rowerów - ok. 25 zł. Na wycieczkę obowiązkowo należy zabrać kask ochronny oraz dowód osobisty.

Wyjazd 16 sierpnia br. o godz. 7.00 sprzed budynku PTTK w Jaśle, ul. Floriańska 15.

Zapisy na wycieczkę przyjmowane są w oddziale PTTK przy ul. Floriańskiej 15 oraz w sklepie elektrycznym ul. Rynek 10. Kontakt: Elżbieta Ruszała JDK (Kino Syrena) telefon 514-284-625.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników .

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na odwołanie wyjazdu.

er (JDK)

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ Mysz
dnia 11.08.2015, 17:43 · Zgłoś
Nie mam kasku ...i nie mam od kogo pozyczyc...
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 11.08.2015, 14:46 · Zgłoś
Teraz żałuję że nie zrobiłem remontu roweru...
Odpowiedz
-7
@ pl
dnia 08.08.2015, 16:42 · Zgłoś
Trochę za mało kilometrów , jak by było około 100 to bym się zapisał
Odpowiedz
0
@ termin zaiste wspanialy...
dnia 08.08.2015, 13:40 · Zgłoś
przyjemnego przeciskania się wśród tłumów idących wzdłuż przełomu.
Idea dla niedzielnych jeźdźców może fajna ale tremie fatalny.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.