"Przestrzeń dla młodych- debata o ścieżkach rowerowych"
25 marca b.r. odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury spotkanie pt "Pocztówka do przeszłości" organizowane przez Wojciecha Hałuchę i Klaudie Tutaj - uczniów 1 Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Zaproszono grupę z Przedszkola nr 10 w Jaśle, Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz 1 Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Na podstawie opinii zebranych w trakcie wydarzenia zbadano jakiego typu miejsca potrzebuje Jasielska Młodzież.

31 marca 2015 r. członkowie Samorządu Szkolnego I Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w debacie dotyczącej przestrzeni dla młodych mieszkańców Jasła. Organizatorzy: Wojciech Hałucha i Klaudia Tutaj skupili się na ścieżkach rowerowych. Ich gościem był Mariusz Chajec- przedstawiciel Stowarzyszenia Kolarstwa Nowoczesnego. Uczestnicy jednogłośnie ustalili, że nie czują się bezpiecznie na drogach i młodzi jaślanie potrzebują tras rowerowych, aby móc spokojnie udać się na przejażdżkę.



Klaudia Tutaj
