Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Przy boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle stanęły nowe trybuny

11

Przy boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle zainstalowano nowe trybuny. Mają one poprawić komfort śledzenia organizowanych na terenie obiektu przy ul. Śniadeckich 15 wydarzeń sportowych przez kibiców. Jeszcze dzisiaj przy wejściu od strony ul. Kasprowicza stanie również specjalny kontener kasowy.

Na dwóch trybunach będzie mogło zasiąść 166 widzów/fot. Marcin Dziedzic

Na dwóch trybunach będzie mogło zasiąść 166 kibiców. W najbliższych dniach zamontowany zostanie na nich komplet krzesełek tak, aby były one gotowe do użytkowania przed piątkowym meczem klasy okręgowej, w którym Czarni Jasło zmierzą się z Przełęczą Dukla.

Zakup i montaż trybun o konstrukcji stalowej stanowi kolejny etap na drodze do wyposażenia boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w potrzebną infrastrukturę towarzyszącą. Kibice, zgodnie z postulatami zgłaszanymi przez władze klubu JKS Czarni 1910 Jasło, będą mogli śledzić poczynania swojej drużyny mając do dyspozycji większą niż dotychczas liczbę miejsc siedzących. Trybuny poprawić mają również komfort korzystania z nich przez fanów piłki nożnej. Warto bowiem podkreślić, że nie tylko drużyna Czarnych rozgrywa swoje mecze na nowoczesnym obiekcie przy ul. Śniadeckich 15.

Okolicznością, która dodatkowo przemawiała za koniecznością zakupu trybun jest fakt, iż nie sposób przewidzieć, kiedy piłkarze wrócą do rywalizacji na naturalnej murawie stadionu. Na wciąż modernizowanej płycie boiska piłkarskiego po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu zaczęła wschodzić zasiana niedawno trawa.

Trybuny to nie jedyny zakup, na jaki w ostatnim czasie zdecydował się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle. Jeszcze dzisiaj, przy wejściu na obiekt od strony ul. Kasprowicza stanąć ma kontener kasowy.

Przy wejściu na obiekt od strony ul. Kasprowicza stanie kontener kasowy/fot. Marcin Dziedzic

Na zakup, transport i montaż trybun oraz kontenera kasowego MOSiR w Jaśle przeznaczył kwotę ok. 65 tys. zł. Środki w formie dotacji celowej pochodzą z budżetu Miasta Jasła.   

MD

Napisany dnia: 06.10.2021, 12:37
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kika
dnia 06.10.2021, 12:41
Ocena
komentarza:
11
szału nie ma to za karę mozna na tym siedziec
@ Zadowolony
dnia 06.10.2021, 13:06
Ocena
komentarza:
9
Tylko nam tego brakowalo do mopsu po zasilek a po drodze jakis meczyk zaliczyc.
@ Yozef
dnia 07.10.2021, 16:05
Ocena
komentarza:
6
Wreszcie cos drgnelo .wstyd aby jaslo gralo w jednej lidze z nienaszowem kolaczycami czy klodawa .40 ty miasto .wstyd .mozr teraz cos drgnie .
@ XDDD
dnia 09.10.2021, 14:16
Ocena
komentarza:
0
Pewnie juzek
Trybuna podniesie jakość gry
@ Jaa
dnia 06.10.2021, 12:58
Ocena
komentarza:
6
Spoko że coś się dzieje tylko przez siatkę to trochę słabo będzie się oglądać mecze za to w Krośnie trybunę na 2200miejsc zadaszona będzie koszt 17mln szkoda że w Jaśle Nie ma takich planow
@ Kinia
dnia 06.10.2021, 16:32
Ocena
komentarza:
12
Nie porównuj Krosna do Jasła.
TU nie ma nawet porządnego stadionu
A co dopiero mówić o trybunach
@ JasMan
dnia 06.10.2021, 20:49
Ocena
komentarza:
9
Bo nie ma nawet drużyny,która reprezentuje odpowiedni poziom co do tego stadionu,co dopiero jak będzie większy stadion to poziom DRUŻYNY powinien być jeszcze WIĘKSZY.
@ On
dnia 06.10.2021, 21:21
Ocena
komentarza:
3
W Krośnie bardziej modernizują stadion pod żużel
@ anonim
dnia 07.10.2021, 17:59
Ocena
komentarza:
3
nie pod żużel kolego tylko oni tam będą w pliszki do tysiąca grać
@ ixi
dnia 07.10.2021, 18:18
Ocena
komentarza:
5
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Janek
dnia 08.10.2021, 09:18
Ocena
komentarza:
4
Ale ten chodnik zmasakrowali
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Dokonano odbioru wykonanych prac w budynku przy ul. Metzgera w Jaśle. Jutro wznowiony zostanie ruch na drodze krajowej nr 28

  Prace budowlano-naprawcze bloku przy ul. Metzgera w Jaśle po blisko dwóch tygodniach dobiegły końca. Dzisiaj komisja dokonała odbioru wykonanych prac związanych z zabezpieczeniem uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku...

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105