Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rompey nie zwalnia tempa. Zobacz kolejny teledysk

50

Zespół Rompey z Jasła po raz kolejny pokazuje w swoim teledysku, że nie wstydzi się okolicy, z której pochodzi. W nowym teledysku jest sporo ujęć z Jasła i powiatu jasielskiego.

„Ona ma” – to kolejny utwór wraz z teledyskiem od zespołu Rompey. W klipie, oprócz wokalisty Marcina Rąpały pojawiła się także Julia Ruta, która jest jedną z współtwórczyń zespołu disco polo Sensual, który niedawno zadebiutował w branży disco.

- Wielu ludzi krytykowało to, jaką muzykę robię. Cenię każdą krytykę, która jest konstruktywna i z której można coś wyciąnać. Robimy swoje, kolejne piosenki są już gotowe. Niebawem nagrywamy kolejny teledysk – mówi Marcin Rąpała, lider zespołu.

Zespół zdobywa coraz większą popularność na koncertach, których w tym roku zagrał już blisko siedemdziesiąt, a także w sieci, gdzie jego teledysku obejrzano już prawie dwa miliony razy.

Zespół Rompey

Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Radek
dnia 19.08.2015, 09:41 · Zgłoś
Komentarze różne.
Ale zainteresowanie duże. I to jest sukces.
Odpowiedz
2
@ taktoja
dnia 17.08.2015, 21:14 · Zgłoś
jakim cudem to badziewie ma "koncert" na wszystkich festynach w okolicy, 4 piosenki które powtarza po 3 razy ( tak, byłam i słyszałam a pijana nie byłam :D )na dodatek śpiewane z playbacku,to co "zaśpiewał" na żywo to ehhh, brak słów
Odpowiedz
3
@ Obiektywny
dnia 17.08.2015, 16:28 · Zgłoś
Chciało by się powiedzieć nie ma lipy no ale lipa jest niestety i to tragiczna
Odpowiedz
-5
@ Pani
dnia 17.08.2015, 14:09 · Zgłoś
Nareszcie mamy swoje jasielskie disko super piosenka i wykonawca się sprawdził w 100% trzymam za NIEGO / okolice cudne nasze jasielskie! pozdrawiam
Odpowiedz
-5
@ kojot
dnia 16.08.2015, 23:19 · Zgłoś
całkiem spoko
Odpowiedz
2
@ qq
dnia 16.08.2015, 16:15 · Zgłoś
ile w Jaślanach nienawiści, jak to miasto ma się rozwijać kiedy każdy potrafi tylko narzekać.
Odpowiedz
3
@ llllllllll
dnia 16.08.2015, 15:02 · Zgłoś
Dobrze że miał go kto wypromować, sam by nic nie zrobił, tych artykułów o Rompeyu na j4u było już chyba kilkanaście , są też inni utalentowani z okolic Jasła. Ile można w kółko to samo...
Odpowiedz
3
@ qwerty
dnia 16.08.2015, 13:51 · Zgłoś
Hah... Jak powstał news to było przedpołudnie. Napisałem komentarze że ten gość jest po prostu słaby to mnie wyminusowali. Później wszystko przyszło z roboty i role się odwróciły a zatem Rompey wcale nie jest dobry. Ja go nie potępiam ale niech poszlifuje nieco swój styl bo wnet się wypali i za rok będzie po karierze bo nikt nie będzie słuchał tego samego...
Odpowiedz
8
@ maria
dnia 16.08.2015, 09:04 · Zgłoś
Rompey nie wstydzi się okolicy z której pochodzi, ale czy to działa w drugą stronę?
Odpowiedz
-2
@ xd
dnia 15.08.2015, 23:34 · Zgłoś
dno i wodorosty
Odpowiedz
-5
@ mała
dnia 14.08.2015, 23:41 · Zgłoś
Wszyscy tak gadają na te festyny że to [...] ale wszyscy chodzą i słuchają kazdej muzyki co zagrają a po za tym przy takiej muzyce jak gra Rompey to wszyscy się super bawią tylko się wstydzą do tego przyznać. Do samego wokalisty... Muzyka super nagrywaj dalej takie piosenki i zarabiaj kasę bo to bardzo dobry pomysł na dzisiejsze czasy
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 16.08.2015, 13:49 · Zgłoś
Na muzyce się nie robi kasy... Muzyka to sztuka... Żyj z muzyki ale nie traktuj jej jak fabryki do zysków...
Odpowiedz
5
@ milka
dnia 14.08.2015, 22:19 · Zgłoś
Ale on fałszuje w niektórych miejscach okropne.
Odpowiedz
-4
@ Poison Fish
dnia 14.08.2015, 22:04 · Zgłoś
Bardzo ładna piosenka, bardzo mi sie podobała.
Przemyślany tekst i ładnie zaśpiewane górne partie wokalne.
Odpowiedz
1
@ Ja
dnia 14.08.2015, 22:41 · Zgłoś
Nad tekstem chyba długo nie myślał. Chyba, że w jego przypadku wymyślenie czegoś tak prymitywnego zajmuje dużo czasu. A dolne partie?
Odpowiedz
-2
@ Poison Fish
dnia 15.08.2015, 10:21 · Zgłoś
Dolne partie również godne uwagi...
W jednym miejscu aż krzyknąłem- Oooo... Muj...
Bo...rze...!!!
Odpowiedz
10
@ nie lubie disco
dnia 14.08.2015, 18:28 · Zgłoś
a mi wydaje się tak: nie umie śpiewać.. teledysk słaby.. ale disco znów na topie to trzeba na nim zrobić kasę.. Za rok nikt nie będzie o tym pamiętał...
Odpowiedz
3
@ Black Milk
dnia 14.08.2015, 17:57 · Zgłoś
Tak to zawsze już jest i będzie, że [...] [...], disco boye i ludzie, których percepcja nie wychodzi poza ich zagajnik, będą szukać rozrywki na dniach Osieka gdzie dostaną łatwostrawna papkę dla społecznego planktonu.
Ja kultury i rozrywki szukam raczej gdzie indziej ale ani tego nie potępiam ani nie neguje a bardzie toleruje co nie musi oznaczać zgody na taką estetykę.
Odpowiedz
18
@ honey
dnia 14.08.2015, 14:41 · Zgłoś
Chłopak łapie się czego tylko może, aby tylko zabłysnąć... Jednak do tego potrzeba trochę więcej, jak teksów bez żadnego przekazu, dwóch małolat wyginających się na scenie i nie ukrywajmy świetnego głosu, czego tutaj niestety brak... Tak od razu dla sprostowania nie zazdroszczę mu tego nawet w najmniejszym %...
Odpowiedz
10
@ Kamil
dnia 14.08.2015, 11:50 · Zgłoś
Blahaha kolejny szit ;)
Odpowiedz
9
@ lol
dnia 14.08.2015, 20:54 · Zgłoś
50 sekund. tyle byłem w stanie wytrzymać i wyłączyłem
Odpowiedz
5
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:33 · Zgłoś
Dajcie spokój już z tym Rompeyem... Byłem na Dniach Osieka, zagrał nie długo owszem ale w trakcie tego występu grał AŻ 3 RAZY ten sam kawałek... Jako tako nic do nich nie miałem ale jak widziałem ten występ to z takim podejściem do sprawy nie wróżę im niczego na długo...
Odpowiedz
-4
@ after
dnia 14.08.2015, 10:42 · Zgłoś
Oho , pigułka dalej działa i juz nie pamietasz że pisałes to wyżej .
Odpowiedz
8
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:49 · Zgłoś
Odpowiedziałem na inny komentarz bo potem i tak będzie wszystko przysypane innymi wypowiedziami. Minusujcie mnie dalej, ja zauważyłem jak przereklamowany jest ten zespół. To dzięki takiemu myśleniu w tym kraju niezależni twórcy wyżej jak z pokoju ze swoją muzyką wyjść nie mogą bo słucha się byle czego zrobionego byle jak...
Odpowiedz
-6
@ Jasiu
dnia 14.08.2015, 09:49 · Zgłoś
Dla mnie super
Zespol sie rozwija o czym świadczą nowe teledyski oraz masa koncertów które grają
Trzymam kciuki
Odpowiedz
4
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:35 · Zgłoś
Nie patrz na ilość a na jakość. Niestety nie ma co promować, inne zespoły DP dużo więcej się przykładały a Rompey nie dość że grają na jedno kopyto to w dodatku teksty słabe i występ składa się głównie z powtarzania po trzykroć jednego kawałka... To nie jest żaden sukces.
Odpowiedz
2
@ Koko
dnia 14.08.2015, 08:10 · Zgłoś
No to do remizy na zabawę.
Odpowiedz
12
@ luka
dnia 14.08.2015, 07:48 · Zgłoś
juz przesadzacie do oporu z Nim
wszedzie tylko Rompey-stoi na tej scenie kołek i te dwie bez smaku, beznadziejna sprawa..., ile mozna, odrobine bylo fajnie ale juz jest chore to wszystko
Odpowiedz
6
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:54 · Zgłoś
O czym ty z nimi chcesz mówić jak to wychowane na [...] kawałkach i na Cliverze... Powiedz im że poziom Rompeya jest słaby i do szlifu to cię zminusują a potem i tak wyleją kubły jadu na samego Rompeya jak wylali na Szpaka...
Odpowiedz
13
@ l
dnia 14.08.2015, 03:48 · Zgłoś
sezon [...] festynów trwa
Odpowiedz
-3
@ człowiek z lasu
dnia 14.08.2015, 10:37 · Zgłoś
A co zabronisz ludziom tam chodzić ? maja ochote to idą , tak samo jak na [...] czy pobiegac po lesie .
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:46 · Zgłoś
A ja lubię festyny. Znajomych spotkasz, na ludzi popatrzysz, muzyki jakiejś tam posłuchasz, żarcie masz na miejscu, [...] też... Wg ciebie lepiej jest siedzieć w domu albo na Brzostku?
Odpowiedz
11
@ xxxxx
dnia 13.08.2015, 23:46 · Zgłoś
i co w tym fajnego
Odpowiedz
-8
@ człowiek z lasu
dnia 14.08.2015, 00:49 · Zgłoś
Najbardzej fajne jest to ze zazdrosnicy tupią nózkami , gryza paznokcie ze złosci i usiłuja sączyc jad ... bo jakiemus Rompeyowi się cos chciało :-P
No i samizazdrosnicy nakręcaja zainteresowanie Rompeyem , bo zloze sie ze znów bedzie tu kilkadziesiąt komentarzy .
Odpowiedz
6
@ xxxx
dnia 14.08.2015, 07:20 · Zgłoś
wytlumacz mi co tu jest zazdroscic czy zyjemy w takich czasach ze krytyka najgorszego [...] nazywana jest hejtem?a ta jego "tworczosc" z cala pewnoscia takim [...] jest
Odpowiedz
3
@ orest
dnia 14.08.2015, 10:34 · Zgłoś
skoro cie nie interesuje to po co wchodzisz i krytykujesz ? Ja nie lubię pizzy ale nie łaże po pizzeriach ani nie waze na wątki w tym temacie żeby krzyknąć "jak ja ne lubię pizzy " .
Odpowiedz
10
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:37 · Zgłoś
Chłopie... Byłem na Dniach Osieka... 3 razy ten sam kawałek zagrali, mi by było wstyd przed publiką taki manewr zrobić. Wszyscy tam prócz dzieci śmiali się z nich z niesmakiem na ustach...
Odpowiedz
-5
@ Zbyszek ze Świerchowej
dnia 14.08.2015, 10:40 · Zgłoś
Ktoś ci chyba pigułke [...]u dorzucił do lemoniady skoro słyszałes jeden kawałek trzy razy :) Sprawdz lepiej jak częc na której siadasz , czy nie ma obtarć bo może w czasie zaniku pamieci ktos ci zrobił kuku .
Odpowiedz
2
@ człowiek z lasu
dnia 14.08.2015, 10:43 · Zgłoś
hehehe a nie mówiłem , [...] sie przebudziły i zara będzie kilkadziesiąt dowodów na to że hejterowska wieś wstała z wyrka :-)
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 14.08.2015, 10:44 · Zgłoś
To chyba ty byłeś tak [...] że nie słyszałeś co odwalili. Z resztą... Koneserzy Disco Polo zawsze swojego będą bronić.
Odpowiedz
-12
@ Ola
dnia 14.08.2015, 10:47 · Zgłoś
[...]... byłes i [...] widziałes , bo w Osieku nic takiego nie miało miejsca .
Odpowiedz
20
@ gosc
dnia 13.08.2015, 23:25 · Zgłoś
szalu ni ma :(
Odpowiedz
21
@ DHL
dnia 14.08.2015, 10:43 · Zgłoś
Straszne dno, po co on to nagrywa skoro nawet nie ma odbioru tego szitu
Odpowiedz
-15
@ stachu
dnia 14.08.2015, 10:46 · Zgłoś
Nie ma odbioru ? Gdzie, bo akurat odwoziłem ludzi do Osieka i było tam sporo odbiorców ? Moze byłes na innej imprezie
Odpowiedz
1
@ bula
dnia 14.08.2015, 10:50 · Zgłoś
dhl byl pewnie na magazynie , przepakowywał przesyłki na poniedziałek :-)
Odpowiedz
20
@ DHL
dnia 14.08.2015, 13:09 · Zgłoś
to w osieku same cześki i janusze spragnione takiej dawki kultury i rozrywki po sianokosach
Odpowiedz
8
@ DHL
dnia 14.08.2015, 13:11 · Zgłoś
wystarczy ze pokazują taka kupe tutaj nie uczeszczam na imprezy w osieku ze stachami oderwanymi od pługa
Odpowiedz
6
@ czesio
dnia 14.08.2015, 13:21 · Zgłoś
w Osieku Norbi śpiewał prywatny koncert dla Darka z Zarzecza a na Rumpejku [...] sie okładały o CD co rzucał [...] gawiedźi ze sceny...:D
Odpowiedz
3
@ luśka
dnia 17.08.2015, 13:33 · Zgłoś
wies tanczy i spiewa
[...] to stan umyslu nie zamieszkania
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.