Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rompey wydał trzeci singiel. Zobacz teledysk!

90

Zespół Rompey podbija scenę muzyki disco polo. Ich poprzedni teledysk do utworu „Mała, Ty już nie pij” obejrzano na YouTube ponad 400 000 razy – mimo, że od premiery minął dopiero nieco ponad miesiąc. 

Po singlach „Selfi”, „Mała, Ty już nie pij” zespół disco polo z Jasła prezentuje utwór wraz z teledyskiem „Mam obsesję”. W teledysku, oprócz Marcina Rąpały – lidera zespołu pojawiła się dwójka dzieci Kacper i Roksana. U boku głównego bohatera występuje także Natalia.

Spotkania, kolacje i ciągła obsesja na punkcie tylko jednej kobiety – to główne elementy nowego teledysku, którego realizacją zajął się sam wokalista zespołu. Historia kończy się wspólnym wypadem na wakacje.

- Nie brakuje nam pomysłów, niedługo zaczynamy pracę nad kolejnym teledyskiem do nowego – czwartego już singla. Na koncertach coraz większe grono osób zna naszą muzykę, a to cieszy artystę najbardziej  - mówi Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.

Rompey to także stała współpraca zespołu z twórcą muzyki – Konradem Świędrychem (FunkyStrike), który podobnie jak w przypadku poprzedniego utworu skomponował muzykę.

Materiał prasowy

Zespół Rompey

Reklama

Komentarze: 84

Dodaj komentarz Widok:
2
@ tomy
dnia 10.06.2015, 13:40 · Zgłoś
Rompej jest do d%^y i nie umie śpiewać, nie udało mu się z rapem to szuka szczęścia w disco :D hahahahhahha żałosne !
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 10.06.2015, 06:59 · Zgłoś
Najgorsze jet to, że portal nie zajmuje się o wiel poważniejszymi sprawami, jak na przykład sytuacja w szkolnictwie ponadgimnazjalnym w powiecie jasielskim, spowodowana "polityką" starostwa. Czy Państwo wiedzą, że 120 gimnazjalistów wybrało szkoły POZA powiatem? Więcej o tej sytuacji pisze Nowe Podkarpacie a przedrukował artykuł portal [...] W porównaniu z tym Rompey i disco polo to naprawdę nie jest problem. Polecam również dwa ostatnie numery Faktów Jasielskich w związku z tą sprawą.
Odpowiedz
4
@ do@dragoness
dnia 10.06.2015, 08:02 · Zgłoś
Pan Starosta to złoty człowiek, bo jeszcze pracujesz. Ale jednocześnie słaby bo jeszcze pracujesz.
Odpowiedz
-2
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 09.06.2015, 23:29 · Zgłoś
"Ma obsesję ..." ,a może coś jeszcze - tylko na jakim punkcie...
Odpowiedz
-1
@ kilka
dnia 09.06.2015, 15:11 · Zgłoś
ten komentarz zawierał by zbyt dużo obraźliwych słów co do mojej myśli o tym rompeju jak i jego zespołu .
Odpowiedz
-2
@ @gocha
dnia 08.06.2015, 23:18 · Zgłoś
Ucho ludzkie slyszy duzo, a co z tym zrobi nasz mozg to juz nasza sprawa. Okola rok temu ukazal sie teledysk Mateusza Mijala(pokazujacy nieco jasla i okolic)) sponsorowany i relkamujacy firme remontowo budowlana i posypala sie fala krytyki,a tutaj o tym cisza. P. S. Firmy z naszego regionu sponsorujcie jakiesszczytniejsze cele,a nnie ludzi chcacych byc gwiazdami(miech sami sobie zarobia na ten status)
Odpowiedz
-3
@ pj
dnia 08.06.2015, 04:58 · Zgłoś
Jestescie tacy cwani! A nagrac coś lepszego a nie narzekac
Odpowiedz
-6
@ o
dnia 08.06.2015, 04:56 · Zgłoś
Rompey rób chłopie to co lubisz. Wiochą się nie przejmuj.
Odpowiedz
6
@ Muzykalny
dnia 07.06.2015, 23:29 · Zgłoś
Matko Boża Muzyczna - słyszysz i nie grzmisz ?
Odpowiedz
1
@ Ridick00
dnia 07.06.2015, 21:28 · Zgłoś
typowe disco-polowe [...]ostwo dla [...] i nie piszcie że to nie prawda bo disco - polo [...] muzyczne mało tego koleś nie poradził sobie z nieco ambitniejszym stylem muzycznym i gra chałturową badziewiastą niby muzykę hehe disco-polo nigdy nie będzie muzyką zrozumcie to [...].
Ps. nie chce mi się nawet znaków interpunkcji stosować
Odpowiedz
-2
@ Rrde
dnia 07.06.2015, 22:48 · Zgłoś
Typowy narzekacz bez mózgu . Nie podoba sie nie słuchaj i tyle
Odpowiedz
1
@ lajk
dnia 07.06.2015, 21:26 · Zgłoś
no w jaśle już napewno wiedzą że masz obsesję tylko trochę zwichrowaną!!!
Odpowiedz
5
@ wtf
dnia 07.06.2015, 21:18 · Zgłoś
Jasło sie nie interesowało Mindfildem chłopaki sami budują swoją kariere ciągle do przodu idą rozwijają sie za swoje cięzko zarobione pieniądze... Ale za to Jasło sie zainteresowało Rompey czy Lumpey i chce finansować tego człowieka mimo że nie ma muzycznego talentu za grosz = bo co ? bo [...] są w tych jego pseudo klipach ? nie rozumie tego żalosne to jest jak i ta cała wieś jasło
Odpowiedz
2
@ łosoś
dnia 07.06.2015, 21:34 · Zgłoś
dobra marka nie potrzebuje reklamy
Odpowiedz
-4
@ Rrde
dnia 07.06.2015, 22:46 · Zgłoś
a co to za róznica ten Minfild czy Rompey , bo dla mnie jedno i to samo .Tyle ze nie neguje ani jednych ani drugich , mają swoich słuchaczy i tyle . Nie naleze do jednych ani drugich ale nie krytykuje . Mam swoich ulubienców i nie musze opluwac tych ktorzy mnie sie nie podobają
Odpowiedz
-1
@ ole ole
dnia 07.06.2015, 20:48 · Zgłoś
Osoby, które piszą tutaj komentarze chyba zostały specjalnie do tego zwerbowane.
Odpowiedz
7
@ olek
dnia 07.06.2015, 16:48 · Zgłoś
[...] tandeta
Odpowiedz
-5
@ xmx
dnia 07.06.2015, 15:48 · Zgłoś
Jak to w discopolo, tekst tragedia, muzycznie to samo od kiedy powstalow dp, ale brawo dla Rompey'a za wyczucie i wbicie sie w dobrym okresie w rynek dp. Duzo $$ zycze i trzymam kciuki.
Odpowiedz
10
@ Marek Sierocki
dnia 07.06.2015, 13:00 · Zgłoś
Kolejny gniot lokalnego gniototwórcy...brak słów
Odpowiedz
-4
@ hh
dnia 07.06.2015, 23:27 · Zgłoś
miełabys odwage popisac sie swoim imieniem i nazwiskiem a nie podszywasz sie pod innych . To własnie cechuje [...] - zhejtuje ale odwagi i honoru tyl co [...] zza rogu
Odpowiedz
8
@ pies
dnia 07.06.2015, 12:52 · Zgłoś
Spiewa jedno zdanie w koło i wielki artysta.
Odpowiedz
6
@ blochorz
dnia 07.06.2015, 12:45 · Zgłoś
...wiedzą o tym chyba w całym miescie Gamracie...Chyba połkne wieloryba?
Odpowiedz
12
@ za co Boże
dnia 07.06.2015, 12:34 · Zgłoś
O nieeee...
Odpowiedz
-10
@ xyz
dnia 07.06.2015, 12:25 · Zgłoś
Oby tak dalej !!! Zyczę dalszych SUKCESÓW !!!
Odpowiedz
-12
@ xyz
dnia 07.06.2015, 12:24 · Zgłoś
rompey jest super !!!
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 07.06.2015, 10:59 · Zgłoś
To się po prostu nie da słuchać - totalny obciach i bezguście pospolite.
Na [...] wesela w Grabiu, Krempnej, Ożennej może by się nadało, ale
i to nie jest pewne !!!1
Odpowiedz
-8
@ hh
dnia 07.06.2015, 12:18 · Zgłoś
Nie da sie słuchac ale słuchasz - jestes jak reszta hejetrów po prostu zazdrosny i tyle . Kipisz i tupiesz ale na słuchaweczkach słuchasz , hahahahahahaha .
Ilosć waszych wpisów świadczy ze to co robi ten gostek jest popularne . Nawet sobie nie zdajecie sprawy ze im wiecej tu komentujecie tym większa jego popularnosć . Gul wam skacze ze to prawda :-P
Odpowiedz
3
@ Fanatic Duląbka Boyz
dnia 07.06.2015, 23:12 · Zgłoś
Tak a na jasielskich weselach to ino Mozart,Brahms i od czasu do czasu Vivaldi
Odpowiedz
1
@ hh
dnia 07.06.2015, 23:24 · Zgłoś
Dobrze powiedzine ale obawaim sie ze twojej riposty przeciwnicy Rompeya nie załapią bo to prosty lud . [...] ich trafia na tego gostka ale na codzień go sluchają bo to szczyt ich mozliwosci .
Taki XXX czy B.A. Baracus mzyke znają tylko w teorii nigdy nie poczyli tego od środka .
Odpowiedz
15
@ Jaślanin
dnia 06.06.2015, 23:31 · Zgłoś
Rompey kończ waść wstydu oszczędź . Kompromitacja na całej linii do tego jeszcze ten śmieszny zarost normalnie i te mega ekskluzywne ciuszki rodem z lumpeksu.
Odpowiedz
0
@ James
dnia 07.06.2015, 10:15 · Zgłoś
Jaślanin, nic dodać nic ująć. Żenada.
Odpowiedz
1
@ Fanatic Duląbka Boyz
dnia 07.06.2015, 23:14 · Zgłoś
Jaślanin znowu reklamujesz swój biznes? kupcu bławatny.
Odpowiedz
8
@ hassan
dnia 06.06.2015, 22:29 · Zgłoś
No i po co komentujecie? Gość się tylko nakręca negatywnymi opiniami. Jak myśli że ma szanse na sukces idąć ścieżką wydeptaną przez PROSTO to jego sprawa, ale nabijając viewsy tylko podkręcacie machinnę robienia z Jasła miasta tandetnej sztuki i szmateksów.
Odpowiedz
18
@ mietek
dnia 06.06.2015, 21:26 · Zgłoś
Jasło [...] i ten cały rompey robi mega [...] wiec brawo godnie prezentujesz...jego fani to [...] malolaty same dzieci pod scena...hmm ale zamiast rompey pasuje moze [...]
Odpowiedz
0
@ loko
dnia 07.06.2015, 00:48 · Zgłoś
zrób coś swojego to też podyskutujemy na forum jasielskiego portalu czy jest to [...] czy nie. Nie ważne co robi i jak ważne jest to że to robi a nie poszedł na łatwizne i nie [...]dolił za granice jak wiekszość których popieram i sam pracuje za granicą ale wracając do tematu on został tutaj i próbuje robić coś żeby umilić innym czas i szarość codzienności.
Odpowiedz
4
@ Pampararam
dnia 07.06.2015, 11:33 · Zgłoś
Dzisiejszy [...]niany Świat, zbudowany na nieistniejących wartościach, rządzi się prawami im [...] i prościej tym lepiej. Swoją wartość mierzy lajkami na fejsbuku, potencjał wyświetleniami na youtube a autorytetów szuka na dyskotekach.
Nie oczekuj więc od plebsu zbyt wiele. [...] jest jednokierunkowy i nie szuka, tylko czeka co podstawisz mu pod nos.
Każdy lepi go jak ciepłą glinę i kroi na kasę, którą możemy traktować jako podatek od głupoty, więc wielka krzywda się nie dzieje.
Odpowiedz
12
@ dyn
dnia 06.06.2015, 20:49 · Zgłoś
ogólna żenada
Odpowiedz
17
@ up, up
dnia 06.06.2015, 19:41 · Zgłoś
ale sieka up.up.up, dobre na wiejsk zabawę
Odpowiedz
20
@ Nie chce mi się wymyślać pseudonimu
dnia 06.06.2015, 17:36 · Zgłoś
"spotkałem ją gdy zamawiała drinka , jej pełne usta wypełniała szminka " - czy można jeść szminkę ? A ogólnie : ŻENADA !!!
Odpowiedz
-5
@ Marcell
dnia 06.06.2015, 18:11 · Zgłoś
Nie pełne a piękne usta wypełniała szminka
Odpowiedz
6
@ Nie chce mi się wymyślać pseudonimu
dnia 06.06.2015, 18:55 · Zgłoś
A czy to coś zmienia w kontekście , że "usta wypełniała szminka" , nie lepiej by było choćby : "urzekła mnie jej piękna minka" ? , a jeśli już mają być usta , to raczej "pokrywała szminka" - ale kto w ogóle zwraca uwagę na tekst , liczy się ten feeling , ta moc tego ponadczasowego ( takim na pewno będzie ) utworu , a przepraszam ... Utworu !
Odpowiedz
0
@ kuba
dnia 06.06.2015, 17:21 · Zgłoś
dzieciaczki najlepsze!!!nic wiecej
Odpowiedz
20
@ l
dnia 06.06.2015, 16:52 · Zgłoś
[...] festyny czekają
Odpowiedz
0
@ pies
dnia 07.06.2015, 12:49 · Zgłoś
Dzieci i drinki? Demoralizacja a miasto daje takim ludziom pieniadze to skandal
Odpowiedz
0
@ zuzka
dnia 07.06.2015, 14:09 · Zgłoś
Psy szczekają karawana jedzie dalej . Dawaj Rompey .
Odpowiedz
22
@ nie jeżdżę busami
dnia 06.06.2015, 16:11 · Zgłoś
Od tej pory w busach Lucas tour podróż będą umilać najnowsze hity Rompeya - tylko jeździć:D
Odpowiedz
-38
@ dragoness
dnia 06.06.2015, 15:54 · Zgłoś
Sympatyczna, prościutka piosenka na "potupanki", fajne dzieciaczki. Klimaty nie moje, ale przecież nikt nie zmusza do słuchania.
Odpowiedz
38
@ B.A. Baracus
dnia 06.06.2015, 16:11 · Zgłoś
Zaczyna się. Jak nikt nie zmusza do słuchania jak jaślanie to sfinansowali?
Mnie sie osobiście nie mieści w głowie żeby miasto widziało kulture w weselnych potupankach.
Odpowiedz
18
@ do@dragoness
dnia 06.06.2015, 20:06 · Zgłoś
Prosił Ciebie ktoś o wpis. Znasz się tak jak na wszystkim. Wstyd dla miasta.
Odpowiedz
-16
@ hh
dnia 06.06.2015, 21:05 · Zgłoś
A kim wy jesteście BA i ty drugi ? Kolejni sfrustrowani ktorzy nigdy w życiu poza krytyką i pluciem na innych , nic nie osiągneli ? Mnie akurat tez taka muzyka ani ziębi ani grzeje ale skoro chłopak coś robi to czemu .
Skąd B kropka A wiesz ilu mieszkańcom takie cos sie podoba ? Robiłeś jakieś badania w tym kierunku ? Opublikuj , chętnie poczytam .
A co do finansowania , według ciebie miasto powinno finansowac tylko to co tobie sie podoba ? A moze to co tobie leży , nie leży innym ? Wsparcie otrzymuje wiele osób i instytucji ale dla ciebie lczy sie tylko twój gust ? Jestes tak sam smieszny jak ten Delta co na forum tupie nózkami ze mu most na Wisłoce nie pasuje - widzicie tylko swoje małe otoczenie i myslicie że to najważniejsze .
Odpowiedz
-4
@ XXX
dnia 07.06.2015, 11:04 · Zgłoś
a kladka na wisloce wcale nie jest potrzebna to nie jest miejsce na autostrade.
Odpowiedz
10
@ B.A. Baracus
dnia 07.06.2015, 11:11 · Zgłoś
Przejrzałem jeszcze raz swoje wpisy i nie znalazłem w nich plucia i [...].
Uważam tylko, że miasto nie powinno wspierać kultury pod postacią kiczu, co nie odmawia im prawa do istnienia.
Remizy, wesela, zabawy - tak, ale mimo wszystko nie jest to kultura. Trzeba by spytać ludzi odpowiedzialnych jak widzą strategie kulturalną miasta ale obawiam się, że takie coś nie istnieje.
Jest dokładnie odwrotnie niż piszesz. Żeby dofinansowywać takiego Rompeya trzeba patrzeć tylko na swoje małe otoczenie, a tu trzeba czasem spojrzeć choćby poza ramy województwa.
Odpowiedz
-4
@ Ozt
dnia 07.06.2015, 12:12 · Zgłoś
Bzdury piszesz , weselne potupanki to jak najbardziej kultura , korzenie tych potupanek siegaja daleko wstecz historii danego społeczeństwa .
Odpowiedz
9
@ B.A. Baracus
dnia 07.06.2015, 12:18 · Zgłoś
Bardzo daleko...
Do Polsatu drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych i Disco Relax.
Ale ok. Wytłumaczę Ci to.
Nie napisałem, że [...], weselne potupanki to nie kultura a tylko i wyłącznie, że Rompey nadaje się na weselno festynowe potupanki.
Odpowiedz
-6
@ gryniek
dnia 07.06.2015, 12:29 · Zgłoś
A niby ten Disco Relax to na czym bazuje ? Poczytaj troche o muzyce zanim sie wypowiesz . Bo widac ze krew cie zalewa , tylko nie bardzo wiem z jakiego powodu ? Ze muzyka ci sie nie podoba ? Chyba jednak cos w niej widzisz bo wpisujesz sie tu po raz kolejny . To tak jakbym ja nie lubiący [...] stał od wczoraj pod knajpą i krzyczał " Ale to [...] niedobre " . Nie uwazasz ze jestes śmieszny ?
Odpowiedz
4
@ B.A. Baracus
dnia 07.06.2015, 12:34 · Zgłoś
Czekaj. Poczytam trochę. Możesz mieć racje. No offense.
Odpowiedz
0
@ kacper
dnia 07.06.2015, 13:38 · Zgłoś
Wreszcie sie B.A. Baracus przyznałeś . Trzea było od początku poczytać a wtedy sie dopiero wypowiadać .
Odpowiedz
8
@ B.A. Baracus
dnia 07.06.2015, 13:46 · Zgłoś
" Walka o rynek i pieniądze kosztem zbadziewienia gustu słuchaczy"
" Disco - polo zrodziło się z kompleksów. Jego siłą napędową była potrzeba dowartościowania się, pokazania sobie i Światu, do którego znów mieliśmy należeć, że Polacy nie gęsi"
"Lęk przed disco - polo, to lęk przede wszystkim przed sprowadzeniem całego narodu, do najniższego wspólnego mianownika."
" Podstawa sukcesu disco polo oparta jest na najniższych, patologicznych,przyziemnych potrzebach społeczeństwa"
" Muzyka panosząca się z siła dżumy już nie tylko na wsiach ale również w środowiskach studenckich, mająca swe korzenie i bazująca w kradzionych melodiach zwanych inspiracjami"
Trzaska, Urbaniak, Mazolewski, Waglewski.
Wiem...To żadne autorytety i każdy ma inny gust...
Odpowiedz
-6
@ serewyk
dnia 07.06.2015, 13:56 · Zgłoś
Hahahaha Urbaniak i Waglewski po prostu maja [...] ze ich plumkanie sie nie sprzeda więc oczywiste że tak pisza o innym plumkaczu .
Już same słowa lek pokazuja jak stare [...]ki boja sie że nie bedą sprzedawac swojej muzyki :-)
Odpowiedz
-3
@ serewyk
dnia 07.06.2015, 13:58 · Zgłoś
Przy okazji wyszło że jesteś @ B.A. Baracus cihcy wileicielem Rompeya , bo jak mi muza nie odpowiada to nie siedzę na forum i nie piszę o niej a ty od wczoraj siedzisz non stop :-)
Umc umc umc umc .
Odpowiedz
5
@ Keneth Hansen
dnia 07.06.2015, 16:03 · Zgłoś
serewyk , gryniek, ozt i Marcell to konta lub nicki Rompeya Rąpały. On lubi robić szum oraz sztucznie prowokować i podsycać zainteresowanie.
Jest troszkę pieniążków do zarobienia na cebulakach to tez nie ma się co chłopakowi dziwic.
Odpowiedz
-6
@ hh
dnia 07.06.2015, 17:11 · Zgłoś
Tiaaa a Keneth Hansen B.A. Baracus i XXX to konta jednego zazdrosnego czlowieczka któremu nic w życiu nie wyszlo i dlatego ujada na chlopaka który znalazł sobie sposób na zycie .
Odpowiedz
5
@ Poison Fish
dnia 07.06.2015, 18:27 · Zgłoś
Patrząc na estetykę naszej krainy, mam
wrażenie, ze walczę z całym krajem.
Odpowiedz
1
@ zuzia
dnia 09.06.2015, 09:26 · Zgłoś
Nie licz na to, bravo. Dragoness jest wieczna.
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 10.06.2015, 06:55 · Zgłoś
Z tego, co się orientuję, miasto sfinansowało tylko PIERWSZĄ produkcję. O reszcie nic mi nie wiadomo, więc o co ten krzyk? Chłopak coś robi zamiast siedzieć i narzekać, że Podkarpacie, ze szczególnym uwzględnieniem Jasła, to bezrobocie i [...]. Chwała mu za to. A zę nie trafia w wysublimowany gust niektórych komentatorów... cóż, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
Odpowiedz
15
@ B.A. Baracus
dnia 06.06.2015, 15:46 · Zgłoś
Czy to jest pastisz?
Odpowiedz
40
@ Licentia Poetica
dnia 06.06.2015, 15:43 · Zgłoś
Patrząc przez pryzmat dofinansowania i obsady Panem Rompeyem lokalnych festynów, śmiem twierdzić, że jeśli jest to odbicie potrzeb estetycznych władz miasta i zapotrzebowania kulturalnego jego mieszkańców, to czeka nas szybki awans do Polski "G".
Odpowiedz
-7
@ Ozt
dnia 07.06.2015, 12:16 · Zgłoś
Zdajesz sie nie zauwazać ze miasto dofinansowuje rózne rodzaje muzyki , od Acid Drinkers po takiego Rompeya , znajdziesz tez muzykę klasyczną na licznych koncertach i uroczystosciach . Twoim zdaniem miasto powinno płacic tylko za jeden "słuszny" rodzaj muzyki ? To nie Korea gdzie Kim skazuje za słuchanie muzyki :)
Odpowiedz
2
@ Fanatic Duląbka Boyz
dnia 07.06.2015, 23:21 · Zgłoś
licencjonowany wierszokleto my to Polska Z. Polska G to byłby awans.
Odpowiedz
-1
@ Sfat
dnia 08.06.2015, 03:41 · Zgłoś
Biedni jesteście uważając sie za Polske G czy Z . Ja tu żyje od kilku lat i jestem dumny ze to Polska , nie A czy G - bo wcale nie czuje sie gorszy od mieszkańca Poznania czy Warszawy . Tyle ze to kwestia indywidualna , współczuje @ Licentia Poetica i @Fanatic Dulabka Boyz że macie tak niska samoocenę , musi wam byc cięzko co rano patrząc w lustro .
Odpowiedz
-28
@ Ałć Pani Natalio
dnia 06.06.2015, 14:51 · Zgłoś
Chyba najlepsza z dotychczasowych
Odpowiedz
36
@ XXX
dnia 06.06.2015, 20:24 · Zgłoś
jak mozna pisac ze najlepsze z dotychczasowych przeciez to wszystko na jedno kopyto tylko slowa zmieniane
Odpowiedz
-13
@ gryniek
dnia 07.06.2015, 12:26 · Zgłoś
To napisz może przykład muzy która nie jest na jedno kopyto ? Czekam .
Odpowiedz
-5
@ Ola
dnia 07.06.2015, 13:40 · Zgłoś
Gryniek nie doczekasz sie , bo typowy [...] rzuci kilka słów a potem kiedy potrzeba argumentów ucieka . Zaraz pewnie przyleci pod inny nickiem i bedzie [...] .
Odpowiedz
11
@ XXX
dnia 07.06.2015, 15:06 · Zgłoś
chocby nawet kapele rockowe nie maja wszystkich kawalkow na jedno kopyto tak jak ten "artysta" kazdy utwor ta sama muzyka tylko slowa inne
Odpowiedz
-4
@ hh
dnia 07.06.2015, 15:59 · Zgłoś
No to konkretnie dawaj która to kapela jest taka oryginalna że wymyślila coś czego nikt wcześniej nie grał ?
Odpowiedz
2
@ Fanatic Duląbka Boyz
dnia 07.06.2015, 23:24 · Zgłoś
XXX odkryłeś fenomen disco polo i coś liczysz na Nobla?
Odpowiedz
1
@ Sfat
dnia 08.06.2015, 03:37 · Zgłoś
Raczej odkrył fenomen całej dzisiejszej muzyki :) Ale spoko XXX dorośnie pozna trochę więcej i zrozumie ze wszystko już było :-P
Pewnie się zdziwi ze to co uważł za odkrywcze też jest na "jedno kopyto " .
Odpowiedz
1
@ [..]
dnia 10.06.2015, 10:13 · Zgłoś
Duląbka - masakra! ale nazwa!!!
Odpowiedz
-29
@ Anka
dnia 06.06.2015, 14:49 · Zgłoś
Brawo,niezły teledysk:)
Odpowiedz
-37
@ Jaslanin
dnia 06.06.2015, 14:32 · Zgłoś
Super teledysk i piosenka! Najlepsza ze wszystkich!
Odpowiedz
-13
@ gryniek
dnia 07.06.2015, 12:25 · Zgłoś
Super lekka muza do zabawy .
Odpowiedz
-13
@ Ola
dnia 07.06.2015, 13:40 · Zgłoś
Tez mi sie podoba . Ileosc komentarzy potwierdza że Rompey ma duzą popularność .
Odpowiedz
-4
@ Ciki bał
dnia 09.06.2015, 15:18 · Zgłoś
Jak kupowałem wczoraj firankę w Kauflandzie to Rompi se lajkował swoje komentarze, naprzemian z nabijaniem youtuba...
Osługiwał mnie jego brat.
Muzyczke za to robi fajną. Taką pod noge.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.