Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rusza czwarta edycja konkursu: Świąteczne Malowanie

9

Jasielska Sieć Sklepów MPM już po raz czwarty zaprasza dzieci i młodzież szkolną w wieku 7-14 lat na konkurs Świąteczne Malowanie. Celem konkursu jest zaprojektowanie kartki świątecznej dla naszej firmy.

Aby wziąć w nim udział należy przede wszystkim przeczytać regulamin, a następnie zakasać rękawy i namalować coś, co kojarzy się z MPM–em i świętami Bożego Narodzenia.

           
Serdecznie zapraszamy!

<<<Regulamin konkursu>>>


Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ Olka
dnia 09.11.2011, 17:21 · Zgłoś
;(,nie nawidzę was.Nie mogę przez was robić pracy,nigdy nie robiłam i chciałam ten pierwszy i ostatni a tu patrzę do 14 lat ! ;///
Odpowiedz
-3
@ TOMEK
dnia 09.11.2011, 17:19 · Zgłoś
Macie zmienić limit wiekowy [...] ! Do 15 lub do 16 !
Odpowiedz
-4
@ Inia1112
dnia 24.10.2011, 17:41 · Zgłoś
Dlaczego do 14 lat ? E ... żal ! Powinno być do 15 !!!
Odpowiedz
1
@ fcgvbjk
dnia 25.10.2011, 19:36 · Zgłoś
powinno być do 16 ! ale głupio to zrobili w tym roku. ;/
Odpowiedz
6
@ aa
dnia 31.10.2011, 19:10 · Zgłoś
A co to znaczy głupio zrobili, czy dlaczego tak a nie inaczej? To MPM jest organizatorem konkursu i to sklep ustala regulamin, wolno organizatorom wprowadzać zasady, jakie im się tylko podobają. A Wy - jak nie pasuje, to nie bierzcie udziału! Jest wiele innych konkursów, wystarczy poszukać, a nie tylko narzekać.
Odpowiedz
2
@ asd
dnia 24.10.2011, 14:07 · Zgłoś
supe sprawa
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 23.10.2011, 22:39 · Zgłoś
dlaczego od 7 młodsze dzieci też potrafią malować
Odpowiedz
-4
@ niezadowoleni
dnia 23.10.2011, 20:06 · Zgłoś
[...] to ! dlaczego do 14 lat ?
Odpowiedz
18
@ aaa
dnia 23.10.2011, 18:51 · Zgłoś
Czemu skróciliście limit wiekowy??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.