Spotkanie promujące zdrowy i ekologiczny styl życia w PM nr 3
W dniu 06.04.2011 w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle odbyło się spotkanie promujące zdrowy i ekologiczny styl życia. W tej corocznej, cyklicznej imprezie wzięły udział dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 2 w Jaśle.
Zaproszona na spotkanie pielęgniarka pani A.Wietecha przeczytała opowiadanie S. Sniehur ,,Niteczka" w ramach społecznej kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom".
Uczestnicy spotkania wzbogacili swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia, a liczne konkursy, quizy i zagadki uatrakcyjniły imprezę i sprawiły dzieciom wiele radości i emocji. Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem "Żyj zdrowo i ekologicznie", w którym wzięły udział dzieci z obu przedszkoli.
Nagrody dla laureatów konkursu w postaci książek zostały ufundowane przez Urząd Miasta w Jaśle.
M. Myśliwiec i A. Garstka
