Sukces chóru Soli Deo z Jasła
I nagrodę w VI Podkarpackim Przeglądzie Chórów, który odbył się w sobotę w kościele parafialnym w Radymnie otrzymał Chór „Soli Deo” z Jasła pod dyrygenturą Moniki Twarduś. Oprócz nagrody głównej artyści otrzymali zaproszenie do udziału w Festiwalu Wielkopostnym lub Adwentowym w Lublinie.
W przeglądzie wzięło udział 11 chórów z: Grodziska Dolnego, Narola, Markowej, Jasła, Muniny, Ulanowa, Wysokiej Głogowskiej, Białobrzegów, Próchnika Górnego i Przemyśla.
Nagrodę Grand Prix, wyjazd do Budapesztu na „Festiwal Adwentowy” otrzymał Chór „Cantilena” z Radymna pod dyrygenturą Doroty Guni.
Red.
