Święty Mikołaj w Wolicy
W niedzielę, późnym popołudniem do Domu Ludowego w Wolicy zawitał Święty Mikołaj, by obdarować prezentami zgromadzone tam w sali widowiskowej dzieci. Ponad sto dzieci świetnie bawiło się przy muzyce i brało udział w licznych konkursach.




Nagrodami były słodycze. Organizatorzy zadbali także o poczęstunek dla dzieci. Święty Mikołaj doskonale bawił się wspólnie z dziećmi. Z worka pełnego prezentów każde dziecko otrzymało paczkę. Na pamiątkę udanej imprezy zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Wśród zgromadzonych panowała miła i serdeczna atmosfera.
Marek Kmiecik
