Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 

Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie to nowa placówka Centrum Medycznego Medyk – które od ponad 33 lat świadczy usługi medyczne dla mieszkańców całego Podkarpacia. Do tej pory placówki w całym regionie oferowały usługi w zakresie POZ, medycyny pracy, stomatologii, rehabilitacji, diagnostyki czy profilaktyki. Szpital Medyk w Zimnej Wodzie to z kolei miejsce skierowane do pacjentów potrzebujących pomocy m. in. po urazach ortopedycznych. - Zatrudniamy profesjonalistów z dużym stażem, doświadczeniem zawodowym, ale stawiamy też na młodych, ambitnych specjalistów – mówi lek. med. Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk – Nie mam wątpliwości, że zespół tworzą ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i dobro pacjentów – dodaje właściciel placówki.

W skład kadry medycznej Szpitala w Zimnej Wodzie wchodzi 10 lekarzy ortopedów i traumatologów, urolog, laryngolog, chirurg, anestezjolog, pielęgniarki ze specjalnością operacyjną, anestezjologiczną i intensywnej opieki oraz radiolog i diagnosta obrazowy wykonujący badania USG. Kierownikiem zespołu jest lek. med. Andrzej Iwaniec, specjalista ortopedii i traumatologii. W szpitalu znajdują się trzy oddziały szpitalne – laryngologiczny dzieci i dorosłych, ortopedii i traumatologii oraz chirurgii – i cztery gabinety specjalistyczne, w tym urologiczny. Pacjenci mogą również wykonać badania USG: jamy brzusznej, węzłów chłonnych, tarczycy, ślinianki, szyi, piersi oraz USG Doppler tętnic szyjnych, a także tętnic kończyn lub żył. W codziennej pracy specjaliści wykorzystują najnowszą wiedzę medyczną i techniki operacyjne, w tym techniki operacji mało inwazyjnych z wykorzystaniem urządzeń optycznych. Systematycznie biorą udział w kursach i szkoleniach zawodowych, które stopniowo podnoszą ich kwalifikacje. – Chcemy, żeby pacjenci z regionu i okolic mieli dostęp do możliwie najlepszej opieki medycznej, żeby przyjeżdżali tu z przekonaniem, że są w najlepszych rękach – mówi właściciel szpitala.

To nie są puste słowa, zespół lekarzy pracujących w Szpitalu Medyk w Zimnej Wodzie ma na koncie duże sukcesy – kilka lat temu lekarze przyszyli pacjentowi rękę odciętą piłą kątową. Mężczyzna do dziś cieszy się sprawną kończyną. - Robimy wszystko, aby nasz szpital stał się miejscem, w którym będziemy mogli wykonywać więcej zabiegów
i poszerzać ofertę, aby pacjenci z okolic nie musieli jeździć do szpitali oddalonych o setki kilometrów. Staramy się też, by terminy konsultacji były szybkie i dogodne dla pacjenta. Przecież po to właśnie jesteśmy - żeby pomagać ludziom najlepiej, jak się da – dodaje Stanisław Mazur.

Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie 118 k. Jasła rejestruje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00. Zarejestrować się na wizytę można również online. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.medyk-szpital.pl, gdzie można znaleźć także m.in. szersze informacje o lekarzach oraz sposobie przygotowania się do badań.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 18.05.2022, 07:08
 • Ciężka praca nagrodzona – najlepsi uczniowie uhonorowani

   

  Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 • Radni domagają się umów o pracę dla dwóch pracowników interwencyjnych

  Radni miejscy po raz kolejny podnoszą kwestię zatrudnienia na umowę o pracę dwóch z sześciu pracowników interwencyjnych nieprzypisanych do żadnych obiektów, utrzymujących czystość i porządek w mieście Jaśle...

 • Letnie promocje w DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle

   

  Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na rozpoczęcie, niekiedy odkładanego od dawna remontu łazienki. Szczególnie, że teraz można skorzystać z promocji na wybrane elementu asortymentu, jakie dla swoich klientów przygotował DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty na zakup ceramiki sanitarnej i kabin prysznicowych przy zakupie płytek.

 • Motocyklista zderzył się z jaguarem. Zginął 47-letni kierowca jednośladu

  Dzisiaj przed godziną 18. na dk 28 w Skołyszynie doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 47-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Skołyszyn.

   

 • Miasto Jasło przekaże ponad 100 tys. zł jasielskiemu szpitalowi na zakup sprzętu diagnostycznego

   

  Samorząd Miasta Jasła, przekaże Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle ponad 100 tys. zł w formie dotacji celowej na zakup aparatów diagnostycznych do wykonywania badań echa serca i kolonoskopii. Decyzję w tej sprawie, podjęli w miniony poniedziałek, miejscy radni.   

 • Pranie dywanów metodą na „WSKROŚ”. Pierwsza taka pralnia w Jaśle!

   

  Decydując się na oddanie dywanów do pralni, postaw na profesjonalistów. Teraz będzie to łatwiejsze. W Jaśle rozpoczęła działalność pralnia dywanów, która potrafi przywrócić dywanom świeżość i czystość dzięki praniu metodą na "wskroś". 

 • Poszukiwany listem gończym były policjant trafił do aresztu

  Tomasz G., były funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Prokuratura zarzuca mu przekroczenie uprawnień i łapownictwo.

 • Gotowi na świetną zabawę? Do Jasła przyjechało wesołe miasteczko!

   

  Tradycyjnie, już na tydzień przed Dniami Jasła, do miasta zawitało wesołe miasteczko. Teren przy obiektach sportowych jasielskiego MOSiR-u zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki. Na dzieci i młodzież w każdym wieku oraz dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 • ZS w Trzcinicy ma coraz lepsze warunki do uprawiania sportów

  Dzisiaj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy odbyło się uroczyste oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej oraz przewiązki, która dotychczas była wykorzystywana do treningów lekkoatletycznych...

 • Burmistrz Ryszard Pabian z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu

   

  Podczas poniedziałkowej 64. sesji Rady Miejskiej Jasła, przeprowadzono głosowania nad uchwałami w sprawie udzielenia Ryszardowi Pabianowi wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Jasła z wykonania ubiegłorocznego budżetu miasta. Poprzedziła je debata nad szczegółowym raportem o stanie Miasta Jasła za ubiegły rok. Ostatecznie, decyzją radnych miejskich, burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi udzielone zostało wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Ranking pożyczek online – gdzie szukać najtańszych pożyczek?

   

  Trudna sytuacja finansowa zmusza wielu Polaków do rygorystycznej kontroli i ograniczenia swoich wydatków. Niestety bywa, że nawet takie wyrzeczenia nie zawsze mogą uratować budżet domowy. W takim przypadku warto rozważyć inne możliwości na wsparcie finansowe. Pożyczki online cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. I to właśnie one mogą okazać się pomocnym rozwiązaniem w kryzysowych sytuacjach. Gdzie zatem szukać najtańszych pożyczek? Na czym dokładnie polega ranking pożyczek online?

 • Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Dzięki Projektom Specjalnym, każdy kinomaniak, z łatwością znajdzie w repertuarze krośnieńskiego Kina Helios, ciekawe propozycje. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. „Lingui” to podnosząca na duchu historia kobiecej emancypacji.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657