Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

‘’Szwadron” w biurze poselskim Bogdana Rzońcy

12

W związku z obchodami 150 rocznicy Powstania Styczniowego Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości we współpracy z Senator RP Alicją Zając oraz Posłem RP Bogdanem Rzońcą serdecznie zapraszają na prezentację filmu ‘’Szwadron”, która odbędzie się w biurze poselskim Bogdana Rzońcy przy ul. Rynek 17 o godz. 18.

Po zakończeniu seansu odbędzie się dyskusja na temat przebiegu oraz roli powstania styczniowego z historykami z pow. jasielskiego.

Biuro Poselskie Bogdana Rzońcy

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Włodzimierz Lenin
dnia 21.01.2013, 20:12 · Zgłoś
Wot Pis-man nu i wydało sia: Wy to zwykli esserowcy jesteście niby socjaldemokraci ale za carem batiuszką tęskno.Film o chwale carskiej armii wyświetlac w rocznice gdy lud uciemięrzony tyranią caratu powstał??? To co wy Poliaki "Wiernej Rzeki" nie macie?
Epopeję o miłości carskiego porucznika do polskiej szlachcianki- (świadomej politycznie) wyświetlacie a i jeszcze zapomniałem bo "głównym bohaterem" granym przez Gajosa jest polski zdrajca co carowi służy- to wy innych bohaterów już nie macie wot towarzysz Jarosław Dąbrowski który walczył w powstaniu a został aresztowany 14 sierpnia 1862 po zadenuncjowaniu przez Polaka Alfa Wrześniowskiego, członka świty wielkiego księcia Konstantego Mikołajewicza. Dwa lata więziony był w X. Pawilonie Cytadeli Warszawskiej .

10 listopada 1864 roku został skazany na 15 lat katorgi. W drodze na Sybir zbiegł z więzienia przejściowego w Moskwie i od 1865 przebywał na emigracji we Francji. Film pt Jarosław Dąbrowski premiera światowa 21 stycznia 1976r reżyseria Bohdan Poręba.

Spektakl telewizyjny Traugutt rok 1990 autor Franciszek Ziejka reżyseria Stanisław Zajączkowski.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 22.01.2013, 10:52 · Zgłoś
Towarzyszu, czego tak się dziwicie, w końcu towarzysz Kaczyński odznaczył towarzysza Jaruzelskiego...
Odpowiedz
0
@ Włodzimierz Lenin
dnia 23.01.2013, 20:23 · Zgłoś
I Bardzo dobrze zrobił nadając mu order Sybiru.Wielu naszych dobrych bolszewików tam było. Zresztą towarzysz prezydent był dobrym marksistą.
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 21.01.2013, 14:21 · Zgłoś
To biurko poselskie przeniosło się teraz do kina ?
A na czym ta współpraca z Zającową ma polegać - przyniesie film, czy projektor ?
Chętnie pod patronatem PiSu obejrzałbym " Pokłosie " !!!
Odpowiedz
1
@ l.
dnia 21.01.2013, 18:16 · Zgłoś
Za tego typu antypolską szmirę zrobioną na zlecenie żydów z USA chcących wyłudzić "odszkodowania" od państwa Polskiego dostałeś ode mnie -1. Czy ty wogóle jesteś Polakiem ? Wątpię... Ten "film" należy odesłać do Tel Awiwu i tyle. Polecanie "czegoś" takiego jest już co najmniej nie wiele mniejszą winą jak szpiclowanie dla UB w PRL...
Odpowiedz
0
@ 1
dnia 21.01.2013, 22:26 · Zgłoś
''Czy ty wogóle jesteś Polakiem ? Wątpię'' - co za tekst. leczcie się ludzie
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 22.01.2013, 10:54 · Zgłoś
przecież tak pisać może tylko Prawdziwy Polak grzecznie chodzący co niedzielę do kościoła...modelowy przypadek prawdziwego polaka katolika...[...]
Odpowiedz
6
@ Johnny Bravo
dnia 21.01.2013, 10:40 · Zgłoś
Panie pośle, a gdzie klasyk gatunku "Solidarni 2010 " ??? Od tego chyba należałoby zacząć ten cykl...sorry, cyrk.
Odpowiedz
13
@ Boberek
dnia 20.01.2013, 20:19 · Zgłoś
A kiedy film "Anatomia upadku Tupolewa w Smoleńsku"

http://forum.gazetalubuska.pl/anatomia-upadku-tupolewa-w-smolensku-t104226/
Odpowiedz
-3
@ Max Szyderko
dnia 20.01.2013, 20:25 · Zgłoś
Fakt, ten repertuar bardziej pasowałby do miejsca...
Odpowiedz
4
@ l.
dnia 21.01.2013, 09:36 · Zgłoś
Najpierw muszą wyprzedać nakład z filmami tak,by jeszcze był z tego zysk. Prawa ekonomii... "Po co dawać ludziom za darmo coś,za co jeszcze zapłacą ?"
Zwłaszcza,że nakład filmu pewnie nie sprzedał się do końca tak dobrze jak się spodziewali bo mniej osób uwierzyło w to niż PiS chciałby (nie - nie wierzę w wersję Tuska.Ja od początku,od 2010 jestem pewien że to Polsko-Ruskie niedbalstwo i złodziejstwo odpowiada za tą katastrofę) - i pewnie nawet się to póki co nie zwróciło...
Odpowiedz
0
@ Max szyderko
dnia 20.01.2013, 20:05 · Zgłoś
A nie mówiłem, że u Rzońcy niedługo będą filmy pokazywać ? Qrde, może się wybiorę...
To Zającowa powinna wiosną zorganizować u siebie grilla, jak to drzewiej bywało...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.