Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tancerze z Jasła ze srebrnymi medalami na Lidze Mistrzów Europy Środkowej!

10

27 kwietnia w Tarnowie odbyła się prestiżowa Liga Mistrzów Europy Środkowej w tańcu, organizowana przez szkołę Stardance Wojciecha Górnikiewicza. Wśród uczestników wydarzenia znakomicie zaprezentowali się reprezentanci Jasła – zespoły Rising Stars Mini oraz Rising Stars Kids, prowadzone przez trenera i choreografa Tomasza Berkowicza.

__________ Fot. Tomasz Berkowicz

Młodzi tancerze rywalizowali w kategorii hip-hop/street dance w konkurencji mini-formacji. Obie grupy wykazały się niezwykłym talentem i zaangażowaniem, co zaowocowało srebrnymi medalami w swoich kategoriach wiekowych!

Skład zespołów:

  • Rising Stars Mini (4–7 lat): Nikola, Dorotka, Matylda

  • Rising Stars Kids (9–12 lat): Maja, Mia, Zuzanna W., Zuzanna G., Magdalena, Wiktoria

Mimo że większość dziewczynek trenuje taniec zaledwie od roku do dwóch lat, zachwyciły wysokim poziomem umiejętności, ogromną pasją i sceniczną pewnością siebie. Wszystkie choreografie zostały przygotowane przez Tomasza Berkowicza, który czuwał nad każdym aspektem występu i wspierał swoich podopiecznych na drodze do sukcesu.

__________ Fot. Tomasz Berkowicz

Zespoły Rising Stars godnie reprezentowały Miasto Jasło, dostarczając jurorom i publiczności wielu emocji oraz potwierdzając rosnącą renomę jasielskiej sceny tanecznej.

Red.

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
1
@ miśka
dnia 28.04.2025, 21:06 · Zgłoś
super sportowcy z jasła:-) :-) :-) wielkie gratulacje!!!
Odpowiedz
4
@ Ostrzegam
dnia 28.04.2025, 08:56 · Zgłoś
Rodzice, uważajcie na dzieci. W mediach aż roi się od tęczowych [...]. Żeby nie było płaczu POtem.
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 28.04.2025, 09:37 · Zgłoś
Naprawdę, [...].
Odpowiedz
1
@ Pogromca smokow
dnia 29.04.2025, 12:08 · Zgłoś
"Lewica to dzisiaj jakaś parodia normalności. Wszystko im przeszkadza: rodzina – zła, kościół – zły, tradycja – fuj! Ale za to nachodźców z Afryki i bajki o 72 płciach to by najchętniej w szkołach dzieciom kazali czytać zamiast alfabetu! Niech sobie w swoich kawiarenkach dyskutują o tęczowych flagach, ale od normalnych ludzi i naszych dzieci – [...]! Tylko czekać, aż zaczną nam mówić, że patriotyzm to przemoc, a obrona granic to rasizm. O, żeby im się te bzdury o tolerancji czkawką nie odbiły, jak przyjdzie co do czego!"
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 30.04.2025, 11:02 · Zgłoś
Mamy cytat, a gdzie autor? Nieodmiennie składam gratulacje zawodniczkom i trenerowi.
Odpowiedz
3
@ Anonim65397
dnia 28.04.2025, 07:19 · Zgłoś
Brawo Matylda
Odpowiedz
3
@ Huston
dnia 28.04.2025, 06:37 · Zgłoś
Jasło czy Boston?
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 27.04.2025, 21:56 · Zgłoś
Brawo dla tancerek i trenera! Gratulacje!
Odpowiedz
13
@ romi
dnia 27.04.2025, 21:10 · Zgłoś
Taka wiadomość cieszy , życzę powodzenia i gratuluję wszystkim , pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
Odpowiedz
16
@ Anonim90146
dnia 27.04.2025, 19:58 · Zgłoś
Ale mamy zdolną młodzież. Gratulacje dla uczestników, wychowawców i rodziców
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.