W Osobnicy spłonął samochód osobowy
Strażacy z OSP KSRG w Osobnicy uczestniczyli dzisiejszej nocy w działaniach związanych z pożarem samochodu marki BMW. Mimo szybko podjętych działań samochód osobowy uległ niemal całkowitemu spaleniu.


Tuż przed godziną 3.00 do powiatowego stanowiska kierowania PSP w Jaśle wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu. Na miejsce natychmiast zostali zadysponowani strażacy z OSP Osobnica, którzy przybyli na miejsce pożaru jako pierwsi. Jak relacjonują strażacy - Kierowca widząc zagrożenie, zatrzymał się i opuścił pojazd, nie odnosząc żadnych obrażeń.


Gęsty toksyczny dym wydobywający się z płonącego pojazdu utrudniał działania, które musiały być prowadzone w aparatach ochrony dróg oddechowych.
Na miejsce działań zadysponowano również zastęp z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz patrol policji.
Fot. Facebook KSRG OSP Osobnica
AJ

