Wiosna w oczach dziecka
Dnia 24 kwietnia 2012 r. w Przedszkolu Miejskim Nr10 w Jaśle odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs: MAM TALENT PLASTYCZNY. Celem konkursu było: rozwijanie talentu plastycznego, zainteresowań otaczającym światem roślin i zwierząt, poszerzanie wiedzy i postaw proekologicznych, wyrażanie w ekspresji plastycznej własnych spostrzeżeń i przeżyć związanych z otaczającą przyrodą.

Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Pani dyrektor Grażyna Śliż, która powitała przybyłych gości oraz małych artystów i zaprosiła na część artystyczną przygotowaną przez dzieci z grupy „Żabki” pod kierunkiem nauczycielek Anny Kwiatkowskiej i Grażyny Mikuś.



Na konkurs wpłynęło łącznie 15 prac wykonanych różnymi technikami. Wszystkie prace oceniało jury w składzie: dyrektor przedszkola Pani Grażyna Śliż, przedstawiciel Urzędu Miasta Jasła Pani Halina Gorczyca i nauczycielka przedszkola Pani Bożena Orlof. Następnie komisja przystąpiła do ogłoszenia wyników konkursu:
- w kategorii dzieci 3-4 letnich” poszczególne miejsca zdobyły:
I miejsce: Jakub Pikuła, Maria Czyżowicz
II miejsce: Aniela Pietrusiak
III miejsce: Maciej Włudzik
- w kategorii dzieci 5-6 letnich” poszczególne miejsca zdobyły:
I miejsce: Maria Żądło, Alicja Szopa
II miejsce: Aleksandra Błażejowska, Mikołaj Bieńko
III miejsce: Oliwia Jastrzębska, Mikołaj Kosiba

Pozostałe dzieci: Joanna Żądło, Aleksandra Zossel, Aleksandra Gajecka, Martyna Baca, Marcin Setlak otrzymały wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni gromkimi brawami i obdarowani dyplomami i upominkami. Nagrody były ufundowane przez Urząd Miasta w Jaśle.
Dziękujemy za zainteresowanie i aktywny udział w konkursie.
Nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle
Anna Kwiatkowska, Beata Cholewiak
