Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wiosna w oczach dziecka

1

Dnia 24 kwietnia 2012 r. w Przedszkolu Miejskim Nr10 w Jaśle odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs: MAM TALENT PLASTYCZNY. Celem konkursu było: rozwijanie talentu plastycznego, zainteresowań otaczającym światem roślin i zwierząt, poszerzanie wiedzy i postaw proekologicznych, wyrażanie w ekspresji plastycznej własnych spostrzeżeń i przeżyć związanych z otaczającą przyrodą.

Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Pani dyrektor Grażyna Śliż, która powitała przybyłych gości oraz małych artystów i zaprosiła na część artystyczną przygotowaną przez dzieci z grupy „Żabki” pod kierunkiem nauczycielek Anny Kwiatkowskiej i Grażyny Mikuś.

Na konkurs wpłynęło łącznie 15 prac wykonanych różnymi technikami. Wszystkie prace oceniało jury w składzie: dyrektor przedszkola Pani Grażyna Śliż, przedstawiciel Urzędu Miasta Jasła Pani Halina Gorczyca i nauczycielka przedszkola Pani Bożena Orlof. Następnie komisja przystąpiła do ogłoszenia wyników konkursu:

- w kategorii dzieci 3-4 letnich” poszczególne miejsca zdobyły:

I miejsce: Jakub Pikuła, Maria Czyżowicz

II miejsce: Aniela Pietrusiak

III miejsce: Maciej Włudzik

- w kategorii dzieci 5-6 letnich” poszczególne miejsca zdobyły:

I miejsce: Maria Żądło, Alicja Szopa

II miejsce: Aleksandra Błażejowska, Mikołaj Bieńko

III miejsce: Oliwia Jastrzębska, Mikołaj Kosiba

Pozostałe dzieci: Joanna Żądło, Aleksandra Zossel, Aleksandra Gajecka, Martyna Baca, Marcin Setlak otrzymały wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni gromkimi brawami i obdarowani dyplomami i upominkami. Nagrody były ufundowane przez Urząd Miasta w Jaśle.

Dziękujemy za zainteresowanie i aktywny udział w konkursie.

Nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle
Anna Kwiatkowska, Beata Cholewiak

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ola
dnia 25.04.2012, 21:27 · Zgłoś
Gratulacje Alusiu za pierwsze miejsce w konkursie. Jesteś śliczną wiosną.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.