„Wiśniowa pachnąca malarstwem”
Uroczyste otwarcie wystawy poplenerowej „Wiśniowa pachnąca malarstwem” odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 czerwca o godz. 18 w Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

Na wystawie można będzie obejrzeć około 30 obrazów – olei, pasteli i akwarel - ponad 20 autorów z Polski, Słowacji i Ukrainy, powstałych podczas IV pleneru malarskiego, zorganizowanego w lecie ubiegłego roku przez Gminę Wiśniowa i Towarzystwo im. Zygmunta Mycielskiego. Ekspozycja będzie czynna do końca lipca.
JDK
