Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wolne miejsca w Technikum Architektury Krajobrazu i w Branżowej Szkole I stopnia w zawodzie kucharz

Trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Ósmoklasisto! Zastanów się! Porozmawiaj z Rodzicami! Jeśli szkoły w Twoim otoczeniu nie oferują Ci nauczania w zawodzie, który Cię interesuje i w którym chciałbyś się kształcić  - zainteresuj się naszą ofertą! Jeśli w szkole, do której się starasz nie zostanie utworzony wymarzony przez Ciebie kierunek - przyjdź do nas! Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku to wartościowy wybór!

Jesteśmy szkołą prowadzoną przez Ministra  Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Z tego tytułu korzystamy z wielu profitów. Znajdujemy się w miejscu dostępnym komunikacyjnie, bezpośrednio przy trasie Brzostek- Jasło.

W bieżącym roku szkolnym prowadzimy nabór do:

 • technikum architektury krajobrazu
 • technikum żywienia i usług gastronomicznych
 •  technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 
 •  branżowej szkoły I stopnia w zawodzie  mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • branżowej szkoły I stopnia w zawodzie  kucharz

i mamy jeszcze wolne miejsca.

Nasi uczniowie już od pierwszej klasy korzystają z licznych udogodnień, a w trakcie dalszej nauki mogą liczyć na różnego rodzaju benefity związane z pracą rolnictwie, a rolnictwo jest zawsze bardzo ważną dziedziną gospodarki. W ostatnich latach rozwijającą się bardzo dynamicznie.

Ósmoklasisto, Rodzicu - pamiętaj!

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  im. Jana Pawła  II w Brzostku to szkoła z tradycjami prowadzona  przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w której można  zdobyć konkretny  zawód.

Nauka w naszej szkole to nie tylko zgłębianie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim zdobywanie umiejętności w czasie zajęć  praktycznych na warsztatach szkolnych oraz praktykach zawodowych, zarówno  krajowych jak  i zagranicznych. W ramach nauki zapewniamy bezpłatne kursy prawa jazdy kategorii B i T. Szkoła finansuje zakup pomocy dydaktycznych na zajęcia praktyczne np. produkty spożywcze, kwiaty i inne materiały florystyczne. Ponadto organizujemy kursy umożliwiające  zdobycie  dodatkowych  kwalifikacji, np. wózków jezdniowych, href="http://www.zsbrzostek.pl/pl/szkola-aktualnosci/1761/kurs-barmanski">barmanakelnera czy obsługi  kas fiskalnych. Dysponujemy bogato wyposażoną bazą dydaktyczną:  dobrze zaopatrzonymi  pracowniami do nauki zawodu, pracowniami komputerowymi, tablicami interaktywnymi w salach lekcyjnych, biblioteką - szkolnym centrum informacji oraz ścieżką ekologiczną przy szkole.

Absolwenci  uzyskują  uprawnienia  do przejmowania gospodarstw rolnych oraz korzystania z funduszy UE.

Nasi uczniowie zdobywają dobre wyniki nauczania, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów zawodowych oraz sukcesy odnoszone w  konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Najzdolniejsi i najbardziej pracowici  są honorowani Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania, pasje i uzdolnienia.

W naszej szkole panuje rodzinna atmosfera dająca poczucie bezpieczeństwa. Klasy są mało liczne, co sprzyja  indywidualizacji procesu nauczania i przekłada się na jakość i efektywność nauczania.

Dysponujemy nowym szkolnym busem, który umożliwia młodzieży bezpłatne odbywanie wycieczek dydaktycznych oraz wyjazdów na zawody, olimpiady i praktyki.

Ósmoklasisto, więcej informacji znajdziesz  na naszej stronie www.zsbrzostek.pl

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 03.06.2022, 15:04
 • Ciężka praca nagrodzona – najlepsi uczniowie uhonorowani

   

  Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 • Radni domagają się umów o pracę dla dwóch pracowników interwencyjnych

  Radni miejscy po raz kolejny podnoszą kwestię zatrudnienia na umowę o pracę dwóch z sześciu pracowników interwencyjnych nieprzypisanych do żadnych obiektów, utrzymujących czystość i porządek w mieście Jaśle...

 • Letnie promocje w DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle

   

  Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na rozpoczęcie, niekiedy odkładanego od dawna remontu łazienki. Szczególnie, że teraz można skorzystać z promocji na wybrane elementu asortymentu, jakie dla swoich klientów przygotował DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty na zakup ceramiki sanitarnej i kabin prysznicowych przy zakupie płytek.

 • Motocyklista zderzył się z jaguarem. Zginął 47-letni kierowca jednośladu

  Dzisiaj przed godziną 18. na dk 28 w Skołyszynie doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 47-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Skołyszyn.

   

 • Miasto Jasło przekaże ponad 100 tys. zł jasielskiemu szpitalowi na zakup sprzętu diagnostycznego

   

  Samorząd Miasta Jasła, przekaże Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle ponad 100 tys. zł w formie dotacji celowej na zakup aparatów diagnostycznych do wykonywania badań echa serca i kolonoskopii. Decyzję w tej sprawie, podjęli w miniony poniedziałek, miejscy radni.   

 • Pranie dywanów metodą na „WSKROŚ”. Pierwsza taka pralnia w Jaśle!

   

  Decydując się na oddanie dywanów do pralni, postaw na profesjonalistów. Teraz będzie to łatwiejsze. W Jaśle rozpoczęła działalność pralnia dywanów, która potrafi przywrócić dywanom świeżość i czystość dzięki praniu metodą na "wskroś". 

 • Poszukiwany listem gończym były policjant trafił do aresztu

  Tomasz G., były funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Prokuratura zarzuca mu przekroczenie uprawnień i łapownictwo.

 • Gotowi na świetną zabawę? Do Jasła przyjechało wesołe miasteczko!

   

  Tradycyjnie, już na tydzień przed Dniami Jasła, do miasta zawitało wesołe miasteczko. Teren przy obiektach sportowych jasielskiego MOSiR-u zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki. Na dzieci i młodzież w każdym wieku oraz dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 • ZS w Trzcinicy ma coraz lepsze warunki do uprawiania sportów

  Dzisiaj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy odbyło się uroczyste oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej oraz przewiązki, która dotychczas była wykorzystywana do treningów lekkoatletycznych...

 • Burmistrz Ryszard Pabian z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu

   

  Podczas poniedziałkowej 64. sesji Rady Miejskiej Jasła, przeprowadzono głosowania nad uchwałami w sprawie udzielenia Ryszardowi Pabianowi wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Jasła z wykonania ubiegłorocznego budżetu miasta. Poprzedziła je debata nad szczegółowym raportem o stanie Miasta Jasła za ubiegły rok. Ostatecznie, decyzją radnych miejskich, burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi udzielone zostało wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Ranking pożyczek online – gdzie szukać najtańszych pożyczek?

   

  Trudna sytuacja finansowa zmusza wielu Polaków do rygorystycznej kontroli i ograniczenia swoich wydatków. Niestety bywa, że nawet takie wyrzeczenia nie zawsze mogą uratować budżet domowy. W takim przypadku warto rozważyć inne możliwości na wsparcie finansowe. Pożyczki online cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. I to właśnie one mogą okazać się pomocnym rozwiązaniem w kryzysowych sytuacjach. Gdzie zatem szukać najtańszych pożyczek? Na czym dokładnie polega ranking pożyczek online?

 • Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Dzięki Projektom Specjalnym, każdy kinomaniak, z łatwością znajdzie w repertuarze krośnieńskiego Kina Helios, ciekawe propozycje. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. „Lingui” to podnosząca na duchu historia kobiecej emancypacji.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657