Strona główna

Wyjątkowe prezenty mikołajkowe!

Napisany dnia: 26.11.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Tradycja obdarowywania bliskich mikołajkowymi i gwiazdkowymi prezentami daje nam szczególną radość. Gdy zbliża się grudzień, wszyscy z niecierpliwością czekamy na wymarzone upominki. Doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent może być biżuteria.

Wręczanie prezentów przez Świętego Mikołaja ma długą tradycję, która korzeniami sięga XIX wieku. Już wtedy w domach pojawiał się Święty Mikołaj w biskupich szatach, który w towarzystwie anioła, rzadziej diabła nawiedzał domostwa, aby obdarowywać dzieci prezentami.

Dziś prezenty wręczają sobie wszyscy bez względu na wiek. Ileż to szczęścia daje przecież wnukom obdarowanie upominkiem, nawet najdrobniejszym, ukochanej babci bądź dziadka. Dziadkowie nie pozostają przecież dłużni i często nie wyobrażają sobie mikołajek bądź świąt bez wręczenia swoim pociechom prezentów. Tymi obdarowują się również przyjaciele, znajomi, czy też zakochani.

Wybór odpowiedniego prezentu często nie jest łatwy. Rozwiązaniem może okazać się postawienie na oryginalny upominek. Kolejna zabawka, książka bądź ubranie nie muszą zachwycić obdarowanego. Wywołanie zachwytu będzie łatwiejsze, jeżeli zdecydujemy się wręczyć drugiej osobie biżuterię. Bogactwo stylów, form oraz wzorów z pewnością pozwoli na dokonanie właściwego wyboru. Salony jubilerskie prześcigają się dziś w ubogacaniu swojej oferty, szczególnie w okresie świątecznym, który zbliża się wielkimi krokami. Fakt ten potwierdza Anna Bąk, właścicielka salonu jubilerskiego, mieszczącego się przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle. – Odwiedzając salon jubilerski, klienci mają do dyspozycji szeroką gamę wyrobów jubilerskich zarówno ze złota, jak też srebra. W naszym zakładzie bez trudu znajdą upominek dla dziecka, małżonka lub małżonki, rodzica, dziadków, przyjaciół a nawet znajomego z pracy. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi doświadczeniem, zdobytym w ciągu wielu lat pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Jeżeli podjęcie decyzji jest zbyt trudne oferujemy zakup bonów o różnej wartości, które mogą stać się fantastyczną niespodzianką dla obdarowanej osoby. – przekonuje.

Wbrew pozorom, wizyta w salonie jubilerskim nie oznacza, że nasz portfel musi być wypchany pokaźną kwotą gotówki a nasz limit na karcie powinien być bardzo wysoki. Prezent w postaci biżuterii możemy kupić już za kilkanaście złotych. Drobny, lecz piękny prezent, wręczony z potrzeby serca z pewnością będzie wyjątkowym upominkiem.  

Tylko w grudniu każdy klient Salonu Jubilerskiego Ani Bąk, który zdecyduje się na zakup pierścionka z brylantem otrzyma 15% rabatu.

Artykuł sponsorowany

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105