Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Kołaczycach

25

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 14.30 na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala. Droga w kierunku Pilzna jest zablokowana. Utrudnienia potrwają do godziny 17.

Do zderzenia się pojazdów doszło na skrzyżowaniu ulic Burmistrza Wiejowskiego i Marii Konopnickiej w Kołaczycach. Kierujący osobowym volkswagenem golfem jechał od Jasła w kierunku Kołaczyc. Na wspomnianym skrzyżowaniu wykonał manewr skrętu w prawo, po czym zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa prawidłowo przechodzącej grupie młodzieży. Jadący za nim samochód dostawczy iveco również się zatrzymał. Jednak do zderzenia się pojazdów doszło z winy kierowcy kierującego osobowym mercedesem, który nie wyhamował i uderzył w poprzedzający go pojazd. Tym sposobem doszło do stłuczki trzech samochodów. W tym zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, kierowca mercedesa oraz pasażer z pojazdu dostawczego iveco, które trafiły do jasielskiego szpitala.

Droga na miejscu zdarzenia jest w obecnej chwili zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17. Policjanci zabezpieczają ślady i przeprowadzają oględziny miejsca wypadku.

Kierowcy z wszystkich pojazdów biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

id

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Znajacy temat
dnia 23.09.2018, 18:24 · Zgłoś
Jak stoi to działa
Odpowiedz
-2
@ Kobza
dnia 23.09.2018, 11:13 · Zgłoś
Tylko solidne gumowanie rozwiąże problem. Każdy musi poznać smak gumy na [...].
Odpowiedz
-1
@ Znający temat
dnia 22.09.2018, 21:24 · Zgłoś
Cyt. "Kierowcy z wszystkich pojazdów biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi", to je to !!!
Odpowiedz
2
@ ADOLF
dnia 22.09.2018, 19:48 · Zgłoś
Prac pałą po tych [...] [...] tych wszystkich co żle jeżdzą i zabierac im prawo jazdy niech [...] na łapach to wtedy zrozumieja jak należy jeżdzić
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 22.09.2018, 19:26 · Zgłoś
Było zamknąć drogę w Jaśle na światłach na ulicy bieszczadzkiej
Samochody ciężarowe kierować na objazdy niż stały a
A brzostku kierować na frysztak
Źle było zorganizowane, dno
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 22.09.2018, 19:14 · Zgłoś
Dlaczego niema czarnego punktu, znaku drogowego o zdarzeniach
drogowych, wypadkach lub niebezpiecznych miejscach
Polskie drogi, obwodnica nie pomoże
A po zatem gdzie była policja jak przejechał wachadełiem
Kierowca jednośladu motoru ścigaczu???!
Odpowiedz
1
@ Frog
dnia 22.09.2018, 18:51 · Zgłoś
Nie wypowiadajcie głupot bo nie wiecie jak było to zamknijcie się
Człowiekowi zrobiło się słabo, zesłabnoł mowa o ostatnim kierowcy
samochodu cięrzarowego, pracował jako kurier z tego co wiem
I niema nic do ukrycia
A drugą podajcie
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 22.09.2018, 18:34 · Zgłoś
Pytam się kiedy fotoradar na zakręcie będzie czynił swą powinność
Kołaczycach bo do tej pory nie jest aktywny, nie działa
Odpowiedz
2
@ antypirat
dnia 22.09.2018, 16:17 · Zgłoś
wyscig szczurow trwa, jezdze tamtedy czesto i niestety TRZEZWI [...] sieja postrach na tamtych drogach celowo podkreslam trzezwi ,nie wspomne juz o TIR-ach ci sa mistrzami w tej dziedzinie wiekszosc z nich ma rejestracje albo ukraina albo rumun a policja zajmuje sie lapaniem klientow pod sklepem przeciez nie mozna zabierac praw jazdy i karac przed wyborami
Odpowiedz
-1
@ Swiadek
dnia 22.09.2018, 11:25 · Zgłoś
Przejeżdżałem obok miejsca wypadku i wydawało mi się ze brały w nim udział 3 pojazdy : golf 4, iveco Daily i ciężarówka a nie jak opisany wyżej osobowy Mercedes.
Odpowiedz
3
@ ADOLF
dnia 21.09.2018, 21:34 · Zgłoś
Postawić na każdym skrzyżowaniu ORMO z [...] i niech leją po grzbiecie tych wszystkich co nie przestrzegają przepisow RD
Odpowiedz
12
@ SA
dnia 21.09.2018, 20:01 · Zgłoś
To wina pisu bo pobudował drogi których przed pisem nie było od powstania świata.
Odpowiedz
-2
@ cc
dnia 21.09.2018, 18:57 · Zgłoś
tak krótko
Odpowiedz
1
@ Ggg
dnia 21.09.2018, 18:53 · Zgłoś
To wypadek czy zdarzenie?? Bo z tego co wiem to jest różnica
Odpowiedz
7
@ Mieszkaniec
dnia 21.09.2018, 18:43 · Zgłoś
Obwodnica rozwiązała by problem, niestety pamiętam jak chyba ze 30 lat temu geodeci robili pomiary pod obwodnicę, i nabijali słupki, i nic z tego nie wyszło, tak może być i tym razem. Na tym skrzyżowaniu powinny być zainstalowane światła i tyle. Przy tym ruchu który jest w tej chwili, przejście przez drogę i wyjechanie z ulicy Konopnickiej czasem graniczy z cudem. Tym bardziej że chodzą tam ludzie starsi do ośrodka zdrowia i na zakupy.
Odpowiedz
3
@ hitler
dnia 21.09.2018, 20:00 · Zgłoś
haltować rumunów [...] tirowców co tylko by każdego wyprzedzali i poganiali
Odpowiedz
0
@ Maggi
dnia 23.09.2018, 20:07 · Zgłoś
Ale [...]! Trzeba troche rozumu! Fakt obwodnica jest potrzebna ale najbardziej potrzebny jest rozum! Niech te [...] za kierownica zaczna wkońcu myslec i niech sie im przestanie wydawac ze sa batmanami i maja kila żyć!
Odpowiedz
18
@ obserwator 333
dnia 21.09.2018, 16:45 · Zgłoś
Kolejny dowód na to że fotoradar źle ustawiony. Po minięciu go od strony Jasła mercedes [...] od razu jak [...] mimo że teren zabudowany.
Odpowiedz
9
@ .
dnia 21.09.2018, 16:46 · Zgłoś
tam wszędzie tak [...]...pomoże tylkoooo fotoradar na kaaażdyym zakręcie oraz prostej.
Odpowiedz
34
@ Bazalt
dnia 21.09.2018, 17:33 · Zgłoś
Tam nie pomoże żaden fotoradar, nigdzie. Pomoże jedynie obwodnica i nowa trasa Jasło - Pilzno. O ile kiedykolwiek powstanie.
Odpowiedz
1
@ Proste
dnia 21.09.2018, 21:52 · Zgłoś
Pomoże jedynie wydawanie praw jazdy osobą umiejacym jeździć. Dość obowiązku posiadania prawa jazdy to powinien być przywilej
Odpowiedz
1
@ .
dnia 22.09.2018, 10:00 · Zgłoś
obwodnica nie zwalnia z myślenia...kiedykolwiek, gdziekolwiek i przy każdych warunkach (drogowych, pogodowych itp.)
Odpowiedz
-43
@ Lekarz.
dnia 21.09.2018, 16:04 · Zgłoś
Kolejny [...] za kółkiem.
Odpowiedz
58
@ greg
dnia 21.09.2018, 17:52 · Zgłoś
Mam nadzieje, że nie jesteś Lekarzem w rzeczywistości. Jak chcesz napisać komentarz do wypadku napisz to z klasą i głową, a nie obrażaj i dyskryminuj ludzi którzy chorują na Zespół Downa, ale ty niestety należysz do tej grupy ludzi co nie myślą szkoda, że są tacy ludzie jak ty.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.