Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wypadek w Ożennej z udziałem kolarza

16

Dzisiaj około godziny 17. w Ożennej na trasie wyścigu kolarskiego doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. W zdarzeniu ucierpiał kolarz.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowa honda oraz kolarz jechali w tym samym kierunku. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo przez kierowcę hondy, rowerzysta wjechał w tylne drzwi pojazdu. W wypadku ucierpiał kolarz biorący udział w wyścigu. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Kierowca hondy był trzeźwy. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

id

Napisany dnia: 02.10.2021, 21:02
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Człowiek z lasu
dnia 02.10.2021, 21:54
Ocena
komentarza:
3
A. Kolaż
B. Kolasz
C. Roweżysta

Kto zwycięży ten ma mój dozgonny szacun.
@ 123
dnia 03.10.2021, 05:38
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ do lasu
dnia 03.10.2021, 07:32
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ kolaż
dnia 03.10.2021, 08:47
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Jakiś Pan
dnia 03.10.2021, 09:42
Ocena
komentarza:
-4
Wincy gazu... nawet na wielocypedzie sadzą jak szatan...
@ keller
dnia 02.10.2021, 22:23
Ocena
komentarza:
0
przednie koło roweru nie uszkodzone, natomiast honda wygląda jak po zderzeniu z innym samochodem.
@ Trex
dnia 02.10.2021, 22:23
Ocena
komentarza:
6
Dwa razy w tekście jest kolarz a za trzecim razem kolaż.
Ktoś tu na lekcje języka polskiego nie zawsze chodził
@ Giro
dnia 02.10.2021, 23:10
Ocena
komentarza:
1
Widać że rower jest bardzo dobry przednie koło pancerne Dura-Ace jedno z najlepszych
@ łodyniec
dnia 03.10.2021, 01:19
Ocena
komentarza:
-4
Kask nie pomógł ? A to dziwne .
@ Do @ łodyniec
dnia 03.10.2021, 08:31
Ocena
komentarza:
3
Łodyńcu kask pomógł a do szpitala nie zabierają ze sprzętem .
Rower też mieli wsadzić do karetki? Włącz myślenie
@ łodyniec
dnia 03.10.2021, 12:19
Ocena
komentarza:
-1
Gdyby pomógł to by nie było karetki . Skąd ta krew na kasku?
@ Ja
dnia 04.10.2021, 06:54
Ocena
komentarza:
1
W/g mnie winni sa organizatorzy wścigu,ponieważ powinni zabezpieczyć trasę.
@ Yozef
dnia 07.10.2021, 17:31
Ocena
komentarza:
1
Organizatorow wyscigu osadzic .gdzie byly sluzby i policja .nikt w czasie przejazdu nie powinien poruszac sie na drodze . Facet ktory wtargnal w peleton 10 lat paki .bez osdwolania
@ disko
dnia 04.10.2021, 08:33
Ocena
komentarza:
0
Trasa tak zabezpieczona jak nasza granica z Białorusią xD
@ jas
dnia 04.10.2021, 09:54
Ocena
komentarza:
3
Co robiło auto osobowe na trasie wyściu ?
@ bn
dnia 04.10.2021, 19:46
Ocena
komentarza:
-1
I gdzie miał lusterko kierowca?..jak się mija kolarzy i skręca to popatrzeć w lustro nie łaska???..kolarz biorący udział w wyścigu nie hamuje przed każdym autem i kierowcą plaszczącym 4 litery na siedzeniu..
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Dokonano odbioru wykonanych prac w budynku przy ul. Metzgera w Jaśle. Jutro wznowiony zostanie ruch na drodze krajowej nr 28

  Prace budowlano-naprawcze bloku przy ul. Metzgera w Jaśle po blisko dwóch tygodniach dobiegły końca. Dzisiaj komisja dokonała odbioru wykonanych prac związanych z zabezpieczeniem uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku...

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105