Zajęcia z origami na świetlicy w Gorajowicach
Główną zasadą origami jest zginanie papieru wzdłuż prostych linii we wszystkich kierunkach, powstałe w ten sposób elementy nakładane są na siebie symetrycznie.Sztuka ta jest sposobem na kreatywne spędzenie wolnego czasu, ma również charakter edukacyjny dzięki czemu dzieci rozwijają swoje zainteresowanie doskonaląc sprawność manualną i pobudzają swoją wyobraźnię.


Dzięki współpracy wszystkich dzieci powstały wspaniałe łabędzie. Prace te zajęły sporo czasu gdyż na jednego łabędzia potrzebnych było ok. 500 małych trójkącików które zostały na siebie nałożone ale efekt jest zachwycający.
Joanna Kosiba
