Zapraszamy do konkursu fotograficznego pt. "Zima na naszym osiedlu"
Zarząd Osiedla Jasło Mickiewicza organizuje konkurs fotograficzny pt. "Zima na naszym osiedlu". Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców osiedla, którzy chcą za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego uwiecznić w zimowej scenerii ciekawe miejsca znajdujące się na jego terenie.

Celem konkursu jest promocja osiedla oraz zachęcenie jego mieszkancow do poznawania swojego otoczenia. Na tak dużym osiedlu,które zamieszkuje ponad 8500 osób zapewne jest wielu pasjonatów fotografii,którzy mam nadzieję wezmą udział w konkursie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, a na zwycięzce czeka aparat fotograficzny.
Technika wykonania zdjęć dowolna, max. 2 zdjecia, które należy wysłać emailem do 29.02.2012 roku wlacznie. Szczegółowy regulamin dostępny na www.osiedlemickiewicz.pl w dziale ogloszenia.
Patronat honorowy nad imprezą objął poseł RP Bogdan Rzońca.
Red.
