Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zapraszamy na piknik z Policją w muzeum!

3

W niedzielę 26 lipca, w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbędzie się policyjny piknik pod hasłem "Wehikuł czasu". Krośnieńska Grupa Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej przygotuje posterunek Policji z czasów II Rzeczypospolitej. Będzie można obejrzeć mundury i wyposażenie policjantów, którzy pełnili służbę w XX-leciu międzywojennym.

W niedzielę 26 lipca, w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbędzie się policyjny piknik pod hasłem "Wehikuł czasu". Krośnieńska Grupa Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej przygotuje posterunek Policji z czasów II Rzeczypospolitej. Będzie można obejrzeć mundury i wyposażenie policjantów, którzy pełnili służbę w XX-leciu międzywojennym.

Piknik rozpocznie się o godzinie 14, na dziedzińcu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie przy ul. 3 Maja 19 odbywać się będą spotkania z policyjnymi specjalistami, gry i zabawy dla dzieci, prezentacje policji ruchu drogowego, służby prewencji, laboratorium kryminalistycznego, kadr i szkolenia, oraz policyjnych antyterrorystów.

Zobacz relację z ubiegłorocznego pikniku - kliknij.

Serdecznie zapraszamy!

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ksiądz Mateusz
dnia 27.07.2015, 15:22 · Zgłoś
Fajna impreza była, oby więcej takich
Odpowiedz
-1
@ bobo
dnia 25.07.2015, 20:35 · Zgłoś
Ale będzie super... Wolę już zjeść 100 pirogów
Odpowiedz
0
@ kuba1975
dnia 28.07.2015, 16:54 · Zgłoś
Świetna impreza , byłem poznałem kilku fajnych ludzi a przy okazji szepnąlem to i owo na sąsiadów
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.