Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

18 tysięcy złotych dotacji dla UKS "SZÓSTKA"

11

Uczniowski Klub Sportowy „SZÓSTKA” uzyskał dofinansowanie na realizację zadania „Woda Twój Przyjaciel – nauka pływania dla dzieci z powiatu jasielskiego”. Całkowity koszt zadania wynosi: 22 500 zł, w tym 18 000 zł - dotacja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz 4 500 zł - dotacja Miasta Jasła.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w okresie od kwietnia do października 2012 r. dzieci trenujące grę w piłkę nożną zdobywają i doskonalą również umiejętności pływania pod czujnym okiem instruktorów ze szkółki SHARK.

Sport i rekreacja ruchowa stanowią niezwykle ważny element wychowawczy dzieci
i młodzieży, dlatego UKS SZÓSTKA dołożyła wszelkich starań, aby swym młodym
wychowanką zapewnić aktywne spędzanie wolnego czasu. Zajęcia rekreacyjno-sportowe
w środowisku wodnym przynoszą wiele korzyści dla młodego organizmu, nie tylko tych
sportowych, ale i również społecznych. Wykształcone w tym etapie rozwoju nawyki trwale
wpływają na późniejsze aktywne życie młodego człowieka. Nauka pływania przynosi również korzyści zdrowotne takie jak: podniesienie odporności, skorygowanie wad postawy, lepsza kondycja.

Realizacja projektu pn.: „Woda Twój Przyjaciel – nauka pływania dla dzieci z powiatu
jasielskiego” ma również na celu podniesienie poziomu sportowego zawodników klubu
sportowego UKS „SZÓSTKI” poprzez wszechstronne przygotowanie fizyczne, kształtowanie osobowości i charakteru dzieci, dostarczenie dzieciom radości i satysfakcji z udziału w zajęciach nauki pływania.

UKS 6 Jasło

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ git
dnia 26.04.2012, 10:15 · Zgłoś
dobra akcja
Odpowiedz
0
@ poposter
dnia 25.04.2012, 09:56 · Zgłoś
do księgowy
jeśli uważasz, że wszystko jest lub może być za darmo (a to już było i do dzisiaj pokutuje w ludziach), to przyłącz się do działaczy klubu i pokaż, jak to zrobić. Przecież życie kosztuje, sprzęt, organizacja itd. też. A nadto, jeśli coś jest "za darmo" to tego się nie szanuje (popatrz dookoła). Opłata, nawet 40 zł, przy tym co klub oferuje to są grosze. A myślę, że jeśli cię na to nie stać, to klub jest w stanie ci to podarować (lub odpracujesz inaczej), tylko zechciej przyprowadzić tam zdolne i chętne do treningów dziecko zamiast marudzić i szukać dziury w całości.
BRAWO 6.
Odpowiedz
1
@ aasdeewaaa
dnia 25.04.2012, 07:58 · Zgłoś
Jakie to rdzennie polskie, zorganizowali fundusze, udostępniają ZA DARMO basen, instruktora a jeszcze ich życzliwi krajanie opluwają.
Odpowiedz
0
@ Rodzic
dnia 24.04.2012, 23:21 · Zgłoś
Szanowny Panie Księgowy mam nadzieję iż nie zrobiłem błędu w odmianie przez trzeci przypadek w języku polskim i nie potrafię liczyć jak Pan. Z uśmiechem na twarzy życzę Panu tego by Pana dzieci nie uczestniczyły w takich zajęciach jak organizuje UKS 6 Jasło. Piwnica, podwórkowe skwerki to lepszy wybór niż zajęcia na boisku czy pływalni. Powodzenia.
No i oczywiście taniej wyjdzie.
Odpowiedz
4
@ eded
dnia 23.04.2012, 20:01 · Zgłoś
jedna lekcja pływania kosztuje od 25 do 30 zł + wejscie na basem około 6 zł. Razem 25+6=31zł razy 4 tygodnie = 124 zł czyli 744 zł na 1/2 roku a tu mają za darmo. Opłaca się???
Odpowiedz
2
@ UKS 6
dnia 23.04.2012, 16:21 · Zgłoś
do księgowego -na co ? -klub występuje w podkarpackiej lidze młodzika młodszego i starszego, w lidze podkarpackiej orlika w 4 kategoriach wiekowych 2002,2003, 2004,2005 dotacja z miasta pokrywa tylko jedną grupę wiekową młodzika starszego a składki członkowskie ( 30 PLN) wraz z dotacją ze starostwa pokrywają tylko w części wydatki na pozostałe grupy. Dlatego też klubowi pomagają rodzice i firmy. A dodatkowym bonusem dla dzieci i rodziców są lekcje pływania na , które klub uzyskał środki z programu ministerialnego.
Odpowiedz
5
@ uczestnik
dnia 23.04.2012, 12:27 · Zgłoś
te zajęcia są super!!!
Odpowiedz
-6
@ Jan Miodek
dnia 23.04.2012, 10:59 · Zgłoś
"aby swym młodym wychowankĄ" drodzy trenerzy z UKS 6, odmiana przez trzeci przypadek w języku polskim odbywa się poprzez zakończenie wyrazu końcówką "om". Tj. taksówkarzom, kobietom itp. Końcówka ą sugerowałaby, że nastąpiła odmiana przez przypadek 5 tj. narzędnik z z kim z czym z wychowanką, aczkolwiek to już sugeruje liczbę pojedynczą.
Odpowiedz
-4
@ ssssssssssssssssssss
dnia 23.04.2012, 13:35 · Zgłoś
Zarząd szóstki robi świetną robotę organizując tyle kasy dla dzieciaków. Proszę mi pokazać inny klub jasielski, który zorganizował tyle darmowych lekcji nauki pływania dla dzieci. Jeszcze raz brawo! Mam nadzieję że nie jest to ostatni program realizowany przez UKS.
Odpowiedz
-4
@ księgowy
dnia 23.04.2012, 15:41 · Zgłoś
Jak robi taką świetną robotę to po co te opłaty co miesięczne w wyskości 40 pln ? od dziecka ? Wyjazdy też finansują rodzice to na co idą te wszystkie dotacje z Miasta,Starostwa,MS iT ? a dodatkowo irmy sponsorują turnieje.
Odpowiedz
1
@ jam
dnia 24.04.2012, 22:08 · Zgłoś
Jestem rodzicem i jestem zadowolony z pracy trenerów a dziecko posłałem do UKS 6 bo mi się to opłaca. Wszystkie korzyści dla wyniesione przewyższają tą wpłatę .
Szóstka gra na bardzo wysokim poziomie w Polsce !

Księgowy dowiedz się jakie wpłaty pobierają inne kluby a jakie Szóstka a później komentuj.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.