23 medale dla judoków UKS "MOSIR" Jasło
Dzień piętnastego września to data pierwszego startu naszych zawodników po wakacjach. Międzynarodowy Turniej Judo dzieci i młodzików w Jarosławiu, zorganizowany przez parafialny klub sportowy Kolping Jarosław zgromadził ok 100 zawodników z Podkarpacia i Małopolski.

Nasz Klub reprezentowało 20 zawodników, którzy zdobyli 23 medale. Warte odnotowania jest to, że niejednokrotnie dziewczyny rywalizowały z chłopcami.

Złote medale zdobyli:
Gabriela Kwaśny- zdobywczyni 2 złotych medali, w swojej kategorii, jak również w rywalizacji z chłopcami.
Wiktoria Górska,Wiktor Fornalczyk, Szymon Kaźmierczyk, Iga Wiśniowicz.
Srebrne medale zdobyli:
Barbara Śliwa- Srebrny medal wywalczyła po wspaniałych walkach z chłopcami.
Kornelia Mierzwa – rywalizowała ze starszymi dziewczynami, oraz dzielnie walczyła z chłopcami.
Karolina Żebracka, Maja Kwaśny, Emilia Wiśniowicz, Marlena Gajecka, Kamil Nowak, Grzegorz Żytniak, Marlena Źrebiec.
Brązowe medale zdobyli:
Edyta Czempała, Zuzanna Kachlik, Karol Żyra, Julia Motkowicz, Łukasz Żebracki, Kornelia Mierzwa, Kamil Sandecki.
Łącznie daje to: 7 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych medali.


Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!
Kamil Sandecki
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.judomosir.pl
