27 medali judoków ASW w Mistrzostwach Województwa
W minioną sobotę (2.03.2013) w Krośnie po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich nasi wychowankowie, którzy zdobyli wiele medali.
Złote medale do Jasła przywieźli:
-Joanna Nocula
-Paulina Górniak
-Katarzyna Kolbusz
-Wiktor Toporowicz
-Amelia Kwaśniewska
-Maksymilian Bezak
Srebrne medale wywalczyli:
-Gabriela Wojtunik
-Kamil Biernacki
-Igor Kamiński
-Cezary Bania
-Dawid Szymkowski
-Natalia Nocula
-Klaudia Przewoźnik
-Oliwia Górniak
-Mateusz Kluszczyk
-Marzena Ryś
-Patryk Mokrzycki
Natomiast brązowe medale zdobyli:
-Dawid Strączek
-Dawid Żebracki
-Szymon Strączek
-Oliwia Brągiel
-Damian Brągiel
-Natalia Jankowska
-Patryk Zawadzki
-Konrad Zawadzki
-Mikołaj Doktor
-Kamil Paprocki
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom medali i życzymy dalszych sukcesów.
Przemysław Czarnecki
