Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

8 medali jasielskich judoków w Czechach

4

5 maja jasielski klub judo wziął udział w międzynarodowych zawodach judo w Ostravie. Do rywalizacji stanęło ponad 250 zawodników z kilku europejskich krajów. Nasi judocy wywalczyli 8 medali, jest to bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, iż każdy z naszych stanął na podium.

Wyniki podopiecznych trenera Przemka Czarneckiego:

Złote medale wywalczyli:

Cezary Bania - (U15) kategoria wagowa do 60kg

Joanna Nocula - (U15) kategoria wagowa do 36kg

Katarzyna Kolbusz - (U13) kategoria wagowa do 36kg

Paulina Górniak - (U13) kategoria wagowa do 48kg

Srebro przypadło w udziale:

Natalii Nocula - (U13) kategoria wagowa do 32kg

Klaudii Przewoźnik - (U15) kategoria wagowa do 36kg

Damian Brągiel - (U15) kategoria wagowa do 66kg

Brąz zdobyła:

Oliwia Brągiel - (U15) kategoria wagowa do 36kg

Po raz kolejny nasi judocy pokazali, że liczą się nie tylko na polskich matach ale również
zagranicznych czego im serdecznie gratulujemy.

UKS ASW-JUDO JASŁO
WWW.judo-jaslo.pl

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
-5
@ a co cie to ??
dnia 14.05.2012, 16:03 · Zgłoś
gratulacje dla Paulinki Górniak !! Najlepsza z wszystkich!!
Odpowiedz
-3
@ jaa
dnia 12.05.2012, 11:08 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich i życzę dalszych sukcesów...;)
Odpowiedz
-3
@ jiok
dnia 11.05.2012, 21:33 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera i zawodników !!!:):):)
Odpowiedz
-2
@ czytacz
dnia 10.05.2012, 23:41 · Zgłoś
gratulacje :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.