8 medali jasielskich judoków w Czechach
5 maja jasielski klub judo wziął udział w międzynarodowych zawodach judo w Ostravie. Do rywalizacji stanęło ponad 250 zawodników z kilku europejskich krajów. Nasi judocy wywalczyli 8 medali, jest to bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, iż każdy z naszych stanął na podium.


Wyniki podopiecznych trenera Przemka Czarneckiego:
Złote medale wywalczyli:
Cezary Bania - (U15) kategoria wagowa do 60kg
Joanna Nocula - (U15) kategoria wagowa do 36kg
Katarzyna Kolbusz - (U13) kategoria wagowa do 36kg
Paulina Górniak - (U13) kategoria wagowa do 48kg
Srebro przypadło w udziale:
Natalii Nocula - (U13) kategoria wagowa do 32kg
Klaudii Przewoźnik - (U15) kategoria wagowa do 36kg
Damian Brągiel - (U15) kategoria wagowa do 66kg
Brąz zdobyła:
Oliwia Brągiel - (U15) kategoria wagowa do 36kg


Po raz kolejny nasi judocy pokazali, że liczą się nie tylko na polskich matach ale również
zagranicznych czego im serdecznie gratulujemy.
UKS ASW-JUDO JASŁO
WWW.judo-jaslo.pl
