Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Awans młodzików MKS MOSiR Jasło do 1/8 MP. Zagrają w Białymstoku.

9

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w niedzielne popołudnie w hali jasielskiego MOSiR-u odbył się turniej piłki siatkowej chłopców w kategorii młodzika MKS MOSiR Jasło. Podopieczni trenera Jerzego Łaba zgodnie z planem swoje założenia zrealizowali kompletnie.

Łatwo pokonali zespół Błękitni Ropczyce 2-0 w setach do 14 i 17 oraz Wisłok Strzyżów także 2-0 do 9 oraz do 16. Dwie wygrane sprawiły awans do 1/8 finałów MP, które według klucza i regulaminu PZPS dla naszych talentów siatkarskich odbędą się w Białymstoku od 31.03 do 01.04.2012. Nasi, młodzi siatkarze zmierzą się tam z gospodarzami turnieju BAS II Białystok oraz MKS Kraśnik i UKS Trójka Wicher Kobyłka z Mazowsza.

 Jak nam powiedział trener Jerzy Łaba - Chłopcy poszli dzisiaj śladem naszych dziewcząt z UKS MOSiR Jasło – wygrały. Przed nami turniej 1/8 MP czego im serdecznie gratulujemy i ich trenerowi Leszkowi Wierzgaczowi, atmosfera podczas meczów jest wspaniała i klimat dla piłki siatkowej w Jaśle również, cieszmy się z sukcesów naszej młodzieży.

 MKS MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ada
dnia 08.04.2012, 07:18 · Zgłoś
No i jak chłopaki wyszli w Białystoku ???
Odpowiedz
1
@ dyzia
dnia 01.04.2012, 14:48 · Zgłoś
Gratulcje dla chlopaków na warunki Jasielskie 1/8 to prawie ja mistrzostwa europy w tym miescie nigdy nie ma kasy!!! obiekty sportowe pamietajace Gierka i ZERO zainteresowania ze strony miasta GRATULACJE JESCZE RAZ
Odpowiedz
-3
@ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dnia 30.03.2012, 21:04 · Zgłoś
13 - mrrrrr . przystojniak ! < 33333333333333333333333333333
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 29.03.2012, 21:21 · Zgłoś
7 - :D
9 - :D
Odpowiedz
-3
@ xd
dnia 27.03.2012, 18:36 · Zgłoś
1 - mrrrrr . przystojniak ! < 33333333333333333333333333333
Odpowiedz
14
@ Marek
dnia 27.03.2012, 07:21 · Zgłoś
To Starosta nawalił kasy !!! Prawdziwy "miłośnik "sportu.WSTYD.Może da im na wyjazd choć słoiczek miodu z własnej pasieki.
Odpowiedz
21
@ też siatkarka
dnia 26.03.2012, 20:29 · Zgłoś
Czytałam o sukcesie kadetek, i kwocie przyznania dotacji sportowej przez staroste Adama Kmiecika dla UKS "MOSiR" Jasło w wysokości 1500 zł na 2012r. Kwota ta nie pozwoli nawet w 1/3 pokryć wyjazdu na turniej ćwierćfinałowy dziewczyn. Zadałam sobie trud, aby poznać podział dotacji dla klubów w powiecie, i wyszło mi, że klub MKS "MOSiR", czyli m.innymi młodzicy otrzymali aż 1000 zł na 2012r. Pan Kmiecik na sport obciął kasę prawie o 40000 zł na 2012r, ale dla potrzeb jeżdżenia kupił auto osobowe za ponad 1000000 zł. Dziwny to sposób na wspieranie sportu w powiecie
Odpowiedz
-2
@ rachmistrz
dnia 27.03.2012, 20:37 · Zgłoś
chyba pomyłka, bo auto starosty kosztowało ponad 100.000 zł.
Odpowiedz
9
@ Była siatkarka
dnia 26.03.2012, 18:42 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i trenera
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.