Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Awans szachistów do IV ligi

7

W Wysokiej Łańcuckiej zakończyła się ostatnia runda rozgrywek V Podkarpackiej Ligi Seniorów (12.02.2012).

Występująca w drugiej grupie drużyna UKS Mat Jasło w ostatnich meczach sezonu 2011/12 uzyskała wyniki:

UKS Mat – Orzeł Wysoka  6-0

UKS Mat – Gambit II Przeworsk  5-1

UKS Mat – Granit Wysoka Strzyżowska  6-0

Dwa pierwsze zespoły uzyskały awans do IV ligi. Rozgrywki nowego sezonu rozpoczną się we wrześniu 2012 roku.

Skład drużyny UKS Mat: Mateusz Sypień, Daniel Dubiel, Kazimierz Bobula, Adam Gościński, Andrzej Babiarz, Lucjan Walczak i Aleksandra Dubiel.

Tabela końcowa:

Drużyna

 Punkty

 Małe punkty

1) SKKS Przemyśl

16

42.5

2) UKS Mat Jasło

15

39.0

3) Komunalni II Sanok

11

28.5

4) LKS Ujkowice

11

27.0

5) Gambit Przeworsk

10

31.0

6) Markovia Markowa

7

26.0

7) Rymanów II

6

15.5

8) SKKS II Przemyśl

5

24.5

9) Orzeł Wysoka

5

18.0

10) Gambit Wysoka Strzyżowska

4

11.5

11) Gambit II Przeworsk

3

15.5

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Rysiek
dnia 29.02.2012, 05:24 · Zgłoś
Tego wynik nalezalo wymagac i nie ma powodu do eufori a tym bardziej nagrod!!! Jesli chodzi o seniorow Jaslo ma troche zawodnikow i nalzey wymagac aby zajelo wlasciwe miejsce w stosunku do potencjalu!!!
Odpowiedz
1
@ zawodnik
dnia 25.02.2012, 22:06 · Zgłoś
Jasło niedawno było w ekstralidze szachowej, ale cóż posypało się to...może teraz jakoś znów coś w tym temacie ruszy;]
Odpowiedz
-3
@ emocjonujące
dnia 15.02.2012, 18:34 · Zgłoś
Emocje prawie mnie rozerwały.
Odpowiedz
6
@ kibic
dnia 14.02.2012, 15:58 · Zgłoś
Wygląda na to, że szachy to jedyna dyscyplina, w której Jasło
ma realne szanse na II ligę.
Odpowiedz
0
@ Sentex
dnia 13.02.2012, 19:37 · Zgłoś
Ok !!! Spoxx !!!
Odpowiedz
0
@ Iwo ze Śląska . . .
dnia 13.02.2012, 19:28 · Zgłoś
Gratulacje Daniello i Spółka. Bravoo !!!
Odpowiedz
6
@ Ja
dnia 13.02.2012, 16:31 · Zgłoś
GRATULACJE!!! Życzymy dalszych sukcesów!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.