Badminton w Tarnowcu!
Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu wraz z Zespołem Szkół Publicznych w Tarnowcu ogłaszają zapisy do sekcji badmintona.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, które chcą polubić sport i aktywne spędzanie wolnego czasu na zajęcia, które odbywać się będą w hali sportowej ZSP w Tarnowcu.
Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie podpisanej karty uczestnictwa.
Zajęcia odbywać się będą w:
poniedziałki - 17:00 - 19:00
środy - 17:00 - 19:00
piątki - 16:00 - 18:00
