Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim nr 12 w Jaśle

4

Dziś był szczególny dzień dla przedszkolaków. Zabawa karnawałowa, a co za tym idzie? Mnóstwo słodyczy, tańców i zabaw. Wszystkie dzieci wyróżniały się swoimi wyjątkowymi strojami. W tym roku dominowały kostiumy księżniczek, motylków, spidermenów oraz rycerzy...

Fotorelacja...

Wszystkie nauczycielki wspólnie przygotowały zabawę dla najmłodszych. Sala ozdobiona w kolorowe baloniki i bibułki wprawiła dzieci we wspaniały nastrój bajkowej scenerii. Dzięki dobrej współpracy z rodzicami przygotowany został słodki poczęstunek. - Rodzice zawsze nam pomagają. Jest mnóstwo słodyczy na każdą zabawę. Tym razem są nimi ciasteczka różnego rodzaju i cukierki - powiedziała Ewa Nawracaj, nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 12 w Jaśle.

Kim dzieci zostaną jak dorosną?

- Chciałabym zostać poszukiwaczem przygód - powiedziała Zuzia (6l.)

- Jak urosnę zostanę projektantką mody - odpowiada Luiza (5l.)

- Muszę pomyśleć kim chce zostać w przyszłości - mówił Michał (5l.)

Dzieci uśmiechnięte od ucha do ucha chętnie uczestniczyły w wesołej zabawie oraz licznych konkursach. Oprócz zabaw grupowych, były także konkurencje indywidualne m.in. taniec na gazecie. Wyłoniono również najbardziej oryginalny strój karnawałowy. Udział w balu wzięły dzieci w wieku od 3-6 lat.

(icz)

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ms
dnia 10.02.2011, 00:39 · Zgłoś
Jak miło jest zobaczyć swoje dzieciaczki, jak się fajnie bawią, gdy się jest daleko od domu ...
Odpowiedz
0
@ super
dnia 09.02.2011, 21:26 · Zgłoś
to jest nalepsze przedszkole w jaśle..
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 09.02.2011, 21:24 · Zgłoś
słodkie dzieci
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 09.02.2011, 20:42 · Zgłoś
Renia , wiedenskie przedszkola powinny uczyc sie od naszych polskich,,,,, wesolo ,serdecznie ,kolorowo itp,,,,,, tu to przechowalnia dzieci ,,,,
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.