Belfry Jasło wygrały w Tarnowcu!
W sobotę 19 maja Tarnowiec tradycyjnie gościł drużyny amatorskiej piłki siatkowej z terenu powiatu jasielskiego. Oprócz stałych bywalców Turniejów Siatkarskich w tym roku po raz pierwszy do Tarnowca zawitała drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Jasła.


W przerwach pomiędzy meczami można było się posilić smacznymi kiełbaskami z grilla oraz przygotowanym wg. lokalnej receptury przepysznym żurkiem.


Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli przedstawiciele Zarządu KMS „Volley” Tarnowiec. Wszystkim, którzy majową sobotę spędzili na hali sportowej przy ZSP w Tarnowcu dziękujemy za udział w Turnieju, za emocje i sportową rywalizację a drużynie zwycięskiej gratulujemy wygranej.



Impreza ta cieszy się dużą popularnością i zawsze zbiera pozytywne recenzje.
Końcowa klasyfikacja Turnieju:
- BELFER – Jasło
- Orły Zawadyji – Tarnowiec
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle
- Rapid Volley – Tarnowiec
- CHEMPIONI – Jasło
- Komenda Powiatowa Policji - Jasło


Pełna relacja na: www.kms-tarnowiec.pl
KO
