Brązowa medalistka z Tarnowca!
24 listopada na Krajowym Turnieju Badmintona w Medyce Jessica Orzechowicz uczennica ZSP w Tarnowcu razem z koleżanką z UKS Sokół Ropczyce Patrycją Marchut zdobyły brązowy medal w grze podwójnej dziewcząt.


Sukces jaki osiągnęły cieszy tym bardziej, gdyż dziewczynki zagrały pierwszy raz ze sobą i pokonały starsze od nich zawodniczki, które grają ze sobą już kilka lat. W grze pojedynczej Jessi zajęła wysokie 7 miejsce i tym samym zgromadziła kolejne cenne punkty w klasyfikacji generalnej Młodzików Młodszych.


W kategorii tej Jessi jest najmłodszą zawodniczką. W swoich meczach grupowych pokonała m.in. o dwa lata starszą zawodniczkę z Medyki.
