Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło: Kwiek ratuje punkt w meczu o awans! (VIDEO)

22

Czarni Jasło zremisowali z drużyną Resovii II Rzeszów 1:1. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył w 90. minucie spotkania Karol Madejczyk. (FOTOGALERIA) (RELACJA VIDEO)

Czarni Jasło – Resovia II Rzeszów 1:1 (0:1)
1:0 Kozubek 16′
1:1 Madejczyk 90′

Żółte kartki: Cempa, Maczuga, Kmiecik – D. Góra, Krawczyk, Świst.
Sędziował: Tomasz Szewczyk (Dębica).
Widzów: 800.

Czarni: Kwiek – Maczuga, Bernacki, Kmiecik, Dziobek (88′ Warchoł) – Brożyna (66′ Madejczyk), Chrząszcz (73′ Wardęga), Kukowski, Grzesiak (57′ Munia) – Złotek (76′ Majewski).

Resovia II: Superson – M. Góra (46′ Bąk), Baran, Kozubek, Świst, Szalacha (73′ Rop), Codello, Pietrucha, Warchoł (71′ Adamski), Krawczyk, D. Góra (81′ Głowacki).

(gm)

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Ktoś
dnia 05.06.2012, 15:07 · Zgłoś
Jeśli jest to prawda, że Sepioł wraca do Jasła to na pewno jest wart zainteresowania ze strony klubu ,a poza tym tu rozpoczynał grać w piłkę .Powodzenia.
Odpowiedz
-1
@ s k
dnia 04.06.2012, 09:00 · Zgłoś
takich sepiolow w jasle nie brakuje ...i sobniowie
Odpowiedz
1
@ pr
dnia 04.06.2012, 09:48 · Zgłoś
nie poniżaj się hahahahahhahahahahhahahahahaha
Odpowiedz
3
@ DC
dnia 04.06.2012, 09:57 · Zgłoś
wardęgów za to do licha w Brzyskach i Tarnowcu
Odpowiedz
3
@ Michał G.
dnia 03.06.2012, 21:56 · Zgłoś
Sebastian Sepioł zakończył studia w Krakowie i najprawdopodobnie wraca do Jasła. Grał w w pierwszej, trzeciej i drugiej lidze, pewnie by się w Czarnych przydał. Trzeba by sprawdzić tę informację, liczy się czas, bo propozycji z naszego regionu mu nie zabraknie.
Odpowiedz
2
@ zapytanie
dnia 03.06.2012, 16:21 · Zgłoś
Jojko dobry
Odpowiedz
-4
@ expert
dnia 03.06.2012, 15:25 · Zgłoś
tak patrze ile komentarzy i sie zastanawiam co tu komentowac?

liga nie wiadomo jaka , poziom podworkowy , wole sobie poogladac jak dzieci graja na ulicy

pozdrowiam
Odpowiedz
1
@ mleko
dnia 03.06.2012, 18:41 · Zgłoś
expert od czego ? Pliszek podwonych ?
Odpowiedz
4
@ barabasz
dnia 03.06.2012, 19:54 · Zgłoś
ekspert od napieprzania w klawiature :D
expert to idz ogladać dzieci , [...] na Czarnych nie potrzebujemy
Odpowiedz
1
@ jks
dnia 03.06.2012, 14:29 · Zgłoś
kibiców mamy na 3lig tylko na 3lige trzeba kupić kogoś z wyższej półki 1 napastnik 2 pomocników i 1 obrońca bo tak to za rok znowu spadniemy do 4 ligi ale i tak doping był najlepszy pozdrowienia JKS!!!
Odpowiedz
1
@ F
dnia 03.06.2012, 12:11 · Zgłoś
No i co z tego ? Jakie znaczenie ma czuje jest zdjęcie ? Wynik sie liczy i tylko to.
Odpowiedz
-2
@ DC
dnia 03.06.2012, 14:18 · Zgłoś
bo cempa nawet jak sobie puści bąka to media huczą z zachwytu
Odpowiedz
5
@ fan
dnia 03.06.2012, 09:45 · Zgłoś
Ggola zdobył Madejczyk na na stronie Czarnych zdjęcie czyje ? Oczywiście Cempy ! Nic dodać nic ująć.
Odpowiedz
7
@ fan
dnia 03.06.2012, 09:41 · Zgłoś
Wszyscy mają alergię na Gamrat ? Jakby strzelił Cempa tą bramkę wczoraj to teksty byłyby CEMPA ZAŁATWIŁ AWANS wszystko dobrze tylko dlaczego gola strzelił Madejczyk z Gamratu ?
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 03.06.2012, 09:37 · Zgłoś
A Madejczyk to grał w tym meczu ?
Odpowiedz
0
@ dżazębina
dnia 03.06.2012, 09:01 · Zgłoś
koko koko czarni spoko - nowy przebój na śniadeckich :-)
Odpowiedz
0
@ eeeeee
dnia 02.06.2012, 23:39 · Zgłoś
gdzie mozna kupic koszulke czarnych
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 03.06.2012, 07:06 · Zgłoś
Można kupić naklejki Czarnych, na wprost MPM, w którymś prywatnym domu - jak się idzie na stadion Czarnych
Odpowiedz
1
@ barabasz
dnia 03.06.2012, 13:17 · Zgłoś
pyta się o koszulke nie naklejki
Odpowiedz
0
@ endriu
dnia 03.06.2012, 14:42 · Zgłoś
wlepy 2many
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 02.06.2012, 22:16 · Zgłoś
kibice już są na 3 ligę, gorzej z piłkarzami
Odpowiedz
7
@ jkk
dnia 02.06.2012, 20:19 · Zgłoś
Dużo ludzi, dobre widowisko pod względem dopingu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.