Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło otworzą bramy stadionu

13

W sobotę drużyna Czarnych Jasło zmierzy się u siebie z Izolatorem Boguchwała. Będzie to pierwszy mecz od kilku tygodni z publicznością. 

Pod koniec sierpnia Czarni Jasło rozegrali derbowe spotkanie z Karpatami Krosno. W przerwie meczu kibicie drużyny przyjezdnej jak również gospodarzy wbiegli na murawę. Po kilku minutach sytuacja została opanowana, jednak Podkarpacki Związek Piłki Nożnej nałożył na jasielski klub karę rozgrywania dwóch meczów pod rząd u siebie bez publiczności. Dodatkowo, do końca rundy uchwałą związku na stadion Czarnych Jasło nie mogą wejść zorganizowane grupy kibiców przyjezdnych.

Jutro o godzinie 16.00 przy ulicy Śniadeckich Czarni zagrają z drużyną z Boguchwały. Lokowany dwa oczka wyżej Izolator w ostatnim zaciętym spotkaniu zremisował z Orłem Przeworsk 4:4, mimo prowadzenia do pierwszej połowy trzema bramkami. Dla Izolatora będzie to kolejne z rzędu spotkanie z beniaminkiem. 

Zapraszamy na mecz! Stadion przy Śniadeckich, sobota 16.00

(gm)

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ RonJeremy
dnia 29.09.2012, 13:48 · Zgłoś
W jakiej cenie bilety?
Odpowiedz
-1
@ do kibic
dnia 29.09.2012, 07:36 · Zgłoś
Podobno długi rosna z dnia na dzień.
Odpowiedz
-4
@ fann
dnia 28.09.2012, 17:44 · Zgłoś
hehe zaobaczymy jutro co nasi pokaza :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.09.2012, 16:36 · Zgłoś
DLACZEGO!!! w gazecie nowiny w poniedziałki jak podają wyniki i tabele piszą Rafineria Czarni Jasło jak rafineria grosza nie daje , klub tego nie widzi i dlaczego nie reaguje ? Druga sprawa odnośnie finansów klubu , bo po mieście różnie się słyszy chyba to nie problem żeby klub na swojej stronie www wypowiedział się na ten temat.
Odpowiedz
3
@ czarni
dnia 28.09.2012, 15:42 · Zgłoś
Proszę jutro na oprawę wśród pikników nie zbierać. Nie dostaniecie ani grosza. Nie będę przez was oglądał meczów zza siatki.
Odpowiedz
3
@ kamiloh
dnia 28.09.2012, 14:26 · Zgłoś
he he chodzi Ci o tych smiesznych dresiarzy ? H a h a
Odpowiedz
2
@ gogosz
dnia 28.09.2012, 14:24 · Zgłoś
Ciekawe czy te lysole sie jutro pojawia...
Odpowiedz
2
@ gddf
dnia 28.09.2012, 15:41 · Zgłoś
ogarnij się iza...
Odpowiedz
3
@ e(L)PeeR
dnia 28.09.2012, 12:59 · Zgłoś
I nie tylko o nabywcach karnetów, ale też o tych o bilety kupują na trybunę krytą. Trudno mi pojąć dlaczego płacąc 12 złotych mam miejsce stojące i nie wejdę na trybunę a ktoś kto kupi bilet za 6 czy 10 zł to sobie tam w najlepsze siedzi. Myślę, że powinno się kogoś postawić do kontroli wchodzących na trybunę.
Odpowiedz
-2
@ Dyzio
dnia 28.09.2012, 15:27 · Zgłoś
Stan i kontroluj, pomożesz klubowi.
Odpowiedz
0
@ e(L)PeeR
dnia 29.09.2012, 11:58 · Zgłoś
Jeśli to Cię uszczęśliwi to nie ma problemu, przynajmniej będę oglądał mecze za free
Odpowiedz
2
@ bolo
dnia 28.09.2012, 10:43 · Zgłoś
Myślę, że warto pomysleć o nabywcach karnetów na ten sezon, aby w przyszłym roku mieli nieco taniej. Dwa mecze uciekły.
Odpowiedz
2
@ WP
dnia 29.09.2012, 10:48 · Zgłoś
Warto to pomyśleć o tym, aby wprowadzić wewnętrzny regulamin stadionu, w którym byłoby napisane, że każdy kibic, który wtargnie na murawę boiska podczas meczu z automatu dostaje karę powiedzmy 500 zł (tak jak to jest zrobione np. w Anglii). Później oczywiście wnioski do sądu i egzekwować to wszystko. A pieniądze z biletów uciekły tylko i wyłącznie przez bezmyślnych kiboli.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.