Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło: Pożegnanie z Pucharem Polski

23

Czarni Jasło przegrali u siebie mecz w Pucharze Polski z Partyzantem Targowiska 0:3. Mimo dzielnej postawy jaślan, to goście trafiali do siatki. (VIDEO) (FOTOGALERIA)

Bezapelacyjnie to pierwsza połowa i bardzo słaba postawa bramkarza Czarnych przesądziła o zwycięstwie przyjezdnych. Chociaż przez cały mecz, to gospodarze w większości utrzymywali się przy piłce, goście okazali się lepsi i wykorzystywali stuprocentowe sytuacje. Pierwsza połowa, gdyby nie dwa trafienia gości była zdecydowanie na remis. 

Na drugą odsłonę Czarni początku mocno zaatakowali. Po trzeciej bramce dla gości, trener Hap wprowadził na boisko zawodników występujących zazwyczaj w pierwszej jedenastce: Cempe, Garbacika i Złotka. Mimo tego, do końca meczu wynik pozostał bez zmian. Goście w drugiej odsłonie ograniczali się do przeprowadzania kontrataków i solidnej gry w środku pola. 

Czarni Jasło – Partyzant Targowiska 0:3 (0:2)
0:1 Łanucha 8′
0:2 Płonka 25′
0:3 Wierdak 64′

Żółte kartki: Bernacki – Sierżęga, Zych.
Sędziował: Piotr Garbiński (Krosno).
Widzów: 350.

Czarni: Biernacki – Żuławski, Kmiecik, Bernacki, Dziobek (46′ Dziedzic) – Wardęga (65′ Maczuga), Kukowski (65′ Cempa), Madejczyk (65′ Garbacik), Setlak (65′ Złotek), Warchoł – Myśliwiec.

Partyzant: Michalak – Płonka (68′ Walaszczyk), Zych, Policht (32′ Remut), Zajdel (73′ Łach), Sierżęga, Łanucha (73′ Świechowski), Wierdak, Nikody (46′ Krupa), Borowczyk, Walat.

Grzegorz Michalski
g.michalski@jaslo4u.pl 

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 22.04.2012, 20:50 · Zgłoś
I znowu kopacze szmacianki zwani "czarnymi" przynieśli wstyd Jasłu. Kiedy nareszcie przestanie się finansować [...]. Pierwsze lepsze podwórko im dokopie.
Dlaczego tym szkutom jeszcze ktoś płaci za takie badziewie !!!
Odpowiedz
2
@ jeż
dnia 24.04.2012, 09:22 · Zgłoś
[...] ty masz chyba malutkiego [...].Wszystko ci nie pasuje.
Odpowiedz
1
@ qwertyuip
dnia 24.04.2012, 17:53 · Zgłoś
Czarni Jasło z sezonu na sezon podności swój poziom gry gdybyś tego [...] nie widział. W tym sezonie awans do III ligi więc to już jakieś osiągnięcie. A jesli jesteś takim cwaniakiem jak tu na forum to przyjdź na mecz i powiedz to wprost wszystko graczom Czarnych Jasło a gwarantuję Ci, że samodzielnie nie wyjdziesz z terenu boiska na ulicy Śniadeckich.
Odpowiedz
1
@ pączek
dnia 24.04.2012, 17:55 · Zgłoś
jeżu -masz chyba rację. [...] ma bardzo malutkiego [...] by nie rzec że jego [...] jest ujemny ! a i tak wiekszy od mózgu.
Odpowiedz
1
@ [...] do qwertyuip
dnia 25.04.2012, 14:02 · Zgłoś
Nie musisz się chwalić wszystkim swoim bandytyzmem, ty kibolu spod cimnej gwiazdy. A na mecz Czarnych nie pójdę nigdy, bo trudno ich "przeszkolne popisy"
nazwać grą w piłkę nożną !!!
Odpowiedz
0
@ bo tak
dnia 21.04.2012, 12:34 · Zgłoś
Trener, pierwsze to wprowadź Czarnych do 3 ligi a międzyczasie wprowadzaj 16 letnich zawodników, wreszcie chcemy zobaczyc 3 ligę w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ agrafka
dnia 21.04.2012, 12:31 · Zgłoś
Maczuga naucz się grać wreszcie do przodu, zawodnik z nr 4(obrońca) to już drugi mecz przez niego tracimy bramkę, Bramkarz puścił [...] no ale każdemu może się zdarzyć. Atak bardzo słaby, piłkarze po prostu grają bez pomysłu, piłkę nożną trzeba traktować jako zabawę wtedy będzie więcej z tego pożytku.
Odpowiedz
0
@ jks jks
dnia 21.04.2012, 11:06 · Zgłoś
cempa [...] kukus [...] żuław [...] ... brak słów .
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 21.04.2012, 00:06 · Zgłoś
Trener Hap słusznie prawi, polać mu!
Odpowiedz
2
@ Ktoś
dnia 20.04.2012, 12:15 · Zgłoś
W Jaśle nie ma klubu kolarskiego ,to jest Stowarzyszenie , a to jest duża rożnica w formie finansowania ,stowarzyszenie powinno być samofinansujące. A zgodnie z ustawą o krzewieniu kultury fizycznej na kluby szkolące młodzież powinny dotacje orzydzielać samorządy.
Odpowiedz
0
@ Zażenowany
dnia 20.04.2012, 13:21 · Zgłoś
No i OK. Takie wytłumaczenie bardziej mnie przekonuje, niż to z ilością sportowców. Tak czy siak, pozdrawiam wszystkich trenujących cokolwiek.
Odpowiedz
0
@ tolek
dnia 24.04.2012, 16:20 · Zgłoś
Jest też Stowarzyszenie Miłośników Rugby Jasło, które już niejednokrotnie starało się przekształcić w klub... Raz jest lepiej raz jest gorzej, chłopaki z wielkim potencjałem, sporo dawnych graczy z jasła gra w czołowych klubach naszego kraju jak również za granicą. Dlaczego nie pozwolić im rozwijać się u nas?! Ktoś nad tym powinien się ostro zastanowić bo rugby 7 to piękny, dynamiczny i nieprzewidywalny sport skierowany zarówno do ludzi młodych jak i dorosłych. Niestety stowarzyszenie boryka się z problemami przyziemnymi takimi jak niesystematyczne treningi i brak własnego boiska czy szatni. To odstrasza wielu chętnych, a na prawdę warto inwestować w takich sportowców.
Odpowiedz
-2
@ jol
dnia 20.04.2012, 10:57 · Zgłoś
gdyby nie dwa trafienia gosci w pierwszej połowie to byłaby na remis ...doprawdy odkrycie niesłychane ...podobno to nie grał pierwszy skład ...poda ktos pierwszy sklad z pominieciem tych którzy grali ?
Odpowiedz
1
@ Ktoś
dnia 20.04.2012, 09:30 · Zgłoś
Jeśli nie wiesz to ja Ci Powiem , w Rozgrywkach ligowych grup młodzieżowych startuje sześć ,wyjazdy na mecze od Przemyśla do Stalowej Woli,to są duże koszty.A jeśli znasz się trochę na piłce to wiesz ż e w drużynie występuje 11-tu zawodników pluś rezerwowi to jest 18-tu, w każdej grupie trenuje, czyli uczestniczy w zajęciach około25 chłopaków.Czyli 6x25 =150.Do tego grupy naborowe roczniki najmłodsze, a już zaczynają bawić się piłką 7-8 latki. opłaty za sedziowanie meczów odbywających się w Jaśle.Tyle w skrócie .Ijeszcze raz że mówię tylko o grupach młodzieżowych .
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 20.04.2012, 09:37 · Zgłoś
I naprawdę te 200000tys .to niejest powalająca suma,do tego powiem ubrać każdego też trzeba ,żeby w większych miastach jak Jasło nie mówili że przyjechali obszarpancy
Odpowiedz
-1
@ Zażenowany
dnia 20.04.2012, 12:03 · Zgłoś
OK, teraz już wiem, ale chciałbym zauważyć że z tego co wiem to np. w klubie kolarskim jest ok. 100 trenujących rowerzystów. Wiec nie przyjmuje do wiadomości że trenujących piłkarzy jest więcej niż wszystkich innych sportowców. A inne sporty też kosztują.
Ale niechce robić wojny, zastanawiają mnie tylko tak wielkie różnice w dotacjach.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 25.04.2012, 13:56 · Zgłoś
Niestety z tych "trenujących" miasto nic nie ma . Reprezentując Jasło narażają je tylko na wstyd.
Kopacze piłki nie powinni dostać NIC !!!
Odpowiedz
3
@ Zażenowany
dnia 19.04.2012, 12:50 · Zgłoś
Mamy w Jaśle sukcesy młodych piłkarzy (nawet poza Polską), mamy karateków, klub pływacki, drużynę kolarzy, kulturystów, itd. Wszyscy wymienieni osiagają sukcesy ogólnopolskie i promuja Jasło na taka skalę.
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego te sporty dostają dofinansowanie z urzedów w kwotach kilka - klikanaście tysięcy, a klub Czarni 200.000 zł.
Nie jestem przeciwny dotacją dla Czarnych,ale co Jasło i Powiat ma w zamian ? Jaką promocję regionu za tą kwotę ???
Odpowiedz
3
@ Marek
dnia 20.04.2012, 08:00 · Zgłoś
Trenujących w Czarnych piłkarzy jest więcej jak w wszystkich innych dyscyplinach razem wziętych.Ogólna kwota na sport to 500 000 pytam dlaczego Czarni dostali 200 000 czyli tak mało ?
Odpowiedz
1
@ Zażenowany
dnia 20.04.2012, 08:37 · Zgłoś
To ilu jest tych trenujących piłkarzy w Czarnych ???
Odpowiedz
0
@ gol
dnia 19.04.2012, 11:19 · Zgłoś
Zamiast tego młodego bramkarza można zawiesić ręcznik na poprzeczce i będzie taki sam efekt.
Odpowiedz
-4
@ fenomen
dnia 20.04.2012, 18:18 · Zgłoś
hahahaha szkoda że tylko 3-0 :P powinni im dowalić z 10 to by se dali siana [...] z miasta buhahaha :) Targowiska mała [...] zrobiła ich jak chciała buhahahaha
Odpowiedz
4
@ kossos
dnia 21.04.2012, 10:01 · Zgłoś
tylko [...] nie liczy sie czy [...] czy miasto tylko sponsorzy obczaj kto jest liderem 1 ligi [...] co ma 700 mieszkancow ale sponsorow dobrych... a twoja muczacza pewnie w klasie C na ostatniej pozycji i zal ci [...] dlatego sie nabijasz. pozatym jestesmy liderem 4 ligi :P [...] jak bys nie wiedzial a targowiska sa z 3 i nadodatek z wysokiej pozycji :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.