Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło punktują po raz kolejny faworyta ligi (VIDEO)

21

Drugie ligowe zwycięstwo z rzędu nad rywalem z czołówki. Piłkarze Czarnych Jasło godnie pożegnali się ze swoimi kibicami w ostatnim meczu na stadionie przy ulicy Śniadeckich 15. Złotą bramkę zdobył Daniel Góra, który pokonał golkipera Avii Łukasza Gieresza w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Jaślanie na zakończenie rozgrywek rundy jesiennej zmierzą się za tydzień z Orlętami Radzyń Podlaski.

Czarni Jasło – Avia Świdnik 1:0 (0:0)
1:0 Góra 90′

Żółte kartki: Munia, Remut, Skała – Mazurek, Mitaszka, Pranagal.
Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa.
Widzów: 300.

Czarni: Kwiek – Brożyna (74′ Halz), Bernacki, Remut, Dziobek – Munia (82′ Setlak), Skała, Wolański, Góra, Grzesiak (65′ Warchoł) – Złotek (90′ Kukowski).

Avia: Gieresz – Lenart, Maciejewski, Jankowski, Kucharzewski, Pranagal (77′ Tarkowski), Mitaszka (81′ Jeleniewski), Sadło, Krawiec, Mazurek, Giza (77′ Szewc).

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Kibic
dnia 29.10.2012, 18:45 · Zgłoś
Myślę że bardzo dobrze że mecze naszej drużyny są kamerowane. Jednakże sądzę iż inna pozycja np: na miejscu komentatora by była lepsza do kamerowania (lepszy pogląd na boisko) Ew. z okna huty :D
Odpowiedz
4
@ jaś
dnia 29.10.2012, 07:36 · Zgłoś
Cały zespól zasługuje na pochwałę ale z pewnością wyróżnić należy: Górę, Brożynę i Kwieka!
Odpowiedz
7
@ E
dnia 28.10.2012, 13:38 · Zgłoś
Panowie..troche kultury..i cieszmy sie,że nasza druzyna z Jasła znów zwyciężyła
Odpowiedz
-10
@ silo
dnia 28.10.2012, 13:17 · Zgłoś
wreszcie słabiutki [...] trenera strzelił gola
Odpowiedz
2
@ j23
dnia 30.10.2012, 18:53 · Zgłoś
Taa... twoja stawa wreszcie się umyła...
Odpowiedz
3
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 10:56 · Zgłoś
czy na dole czy na szczycie czarni jaslo ponad zycie!!!a w tecso twoja rodzina miala by taniej!!!pajacuuuuuuuuuuuuuuu...
Odpowiedz
-9
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 10:31 · Zgłoś
powinni tam tesco wybudowac!!!:)
Odpowiedz
5
@ karpaty psy
dnia 28.10.2012, 11:36 · Zgłoś
I co jak by wybudowali?z twoim rozumowaniem nawet na parkingowego bys sie nie ząłapał nie wspominajac o sprzatajacym.
Odpowiedz
-12
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 11:59 · Zgłoś
jestem tez z jasla ale karpaty zawsze beda przed nami!!karpaty karpaty karpaty!!!
Odpowiedz
-3
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 12:00 · Zgłoś
a na parkingowego ciebie bym zatrudnil!!!
Odpowiedz
-1
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 12:01 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
2
@ jaslo
dnia 28.10.2012, 12:02 · Zgłoś
nie obrazajac parkingowych!!!:)
Odpowiedz
1
@ niet
dnia 28.10.2012, 15:13 · Zgłoś
Ulżyło ci?
Odpowiedz
7
@ Kox box
dnia 28.10.2012, 02:18 · Zgłoś
Brawo Czarni za walkę do końca! Jesteście wielcy!
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 28.10.2012, 01:48 · Zgłoś
Wiesiu Jajko na II trenera!
Odpowiedz
15
@ Kibic
dnia 27.10.2012, 23:27 · Zgłoś
Brawo dla całej drużyny za walkę do końca -bo mało kto wierzył w 6 pkt. ze Stalą i Awią
Odpowiedz
9
@ czarnifan
dnia 27.10.2012, 21:56 · Zgłoś
Nie ma lepszego od JKS-u naszego..
Odpowiedz
-1
@ pan kracy
dnia 27.10.2012, 21:50 · Zgłoś
Co to nie płacicie abonamentu tv że film z meczu jest niedostępny
Odpowiedz
-27
@ kibicka:P
dnia 27.10.2012, 21:37 · Zgłoś
zlotka powinni wyeliminowac!!!
Odpowiedz
9
@ Kobong
dnia 28.10.2012, 02:02 · Zgłoś
Złoty grał całkiem poprawnie a eliminowac powinni takich [...]i jak ty.
Odpowiedz
2
@ Kobong
dnia 28.10.2012, 12:08 · Zgłoś
Nazwisko pisze się z dużej litery ale skąd taki jak ty ma to wiedzieć jak skończył tylko jedną klase. Szkoda nawet pisać do takich napinaczy. BRAWO CZARNI!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.