Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni lepsi w starciu z Orłem

30

W 90. minucie meczu Orła Przeworska z Czarnymi Jasło Waldemar Złotek wpakował piłkę do siatki drużynie z Przeworska. Jaślanie kończyli spotkanie w dziesiątkę. 

Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło 0:1 (0:0)

0-1 Złotek 90′

Kartki: Góra (2x żółta)
Sędziowali: Filip Kosak, Michał Czubat oraz Karol Kosak

Czarni: Kwiek – Maczuga, Bernacki, Remut, Dziobek – Kurowski (Munia 64′), Kukowski (Warchoł 72′), Wolański, Chrząszcz (Skała 36′), Wierdak (Złotek 88′) – Góra.

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kora
dnia 27.09.2012, 22:14 · Zgłoś
nb jak najbardziej Cie popieram:) pozdrawiam serdecznie !
Odpowiedz
1
@ nb
dnia 18.09.2012, 18:00 · Zgłoś
wy[...]cie się tym śmiesznym klubem :)
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 17.09.2012, 10:01 · Zgłoś
Jak zwykle totalne [...]ostwo , wstyd i żenada.
Odpowiedz
7
@ Oxazepan
dnia 17.09.2012, 10:06 · Zgłoś
[...]-tak mówiła matka jak Cie urodziła. [...]ostwo wstyd i żenada.
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 17.09.2012, 09:55 · Zgłoś
-5
@ rad
dnia 17.09.2012, 08:29 · Zgłoś
stadion czarnych powinien byc zamkniety cały sezon dla kibicow...ana sezon wiosenny [...] i zasiany..
Odpowiedz
3
@ Oxazepan
dnia 17.09.2012, 10:05 · Zgłoś
Rad a ciebie powinni też [...] i zasiać -psychicznie... BRAWO CZARNI!!!
Odpowiedz
-4
@ Luk
dnia 16.09.2012, 22:52 · Zgłoś
A w co grali ??
Odpowiedz
2
@ antidotum
dnia 16.09.2012, 23:36 · Zgłoś
W [...]a tak jak Ty.
Odpowiedz
-2
@ mietek
dnia 16.09.2012, 17:16 · Zgłoś
szkoda ze hapek niewszedł szkoda
Odpowiedz
1
@ megakrzysztof
dnia 16.09.2012, 12:00 · Zgłoś
brawo dla czarnych znowu pokazali klase
Odpowiedz
3
@ Stary kibic 1910
dnia 16.09.2012, 07:46 · Zgłoś
Pierwsza połowa 100 2 x Wolański 3 x Wierdak jesteśmy lepsi o klasę. Druga połowa wyrównana poprzeczka dla Orła. Nasi w ostatnich minutach wybijają piłkę z linii bramkowej. Gra do końca pomimo osłabienia i zwycięska bramka .Remut klasa Wolański pracował na całym boisku. Pytanie dlaczego Roland Kmiecik był rezerwowym bramkarzem.
Odpowiedz
2
@ czarni fan
dnia 16.09.2012, 17:00 · Zgłoś
Co do bramkarza to byl Kmiecik ,bo Slarski mial wesele.
Odpowiedz
3
@ Czarni
dnia 15.09.2012, 22:25 · Zgłoś
A z tego co ja słyszałem po wywiadzie Robert Hap (Czarni Jasło): „W pierwszej odsłonie – z naszej strony mecz niewykorzystanych sytuacji. Pięć stuprocentowych sytuacji, ale niestety żadnej z nich nie byliśmy w stanie zamienić na bramkę . Druga połowa była ze wskazaniem na Orła ale nie opowiadaj bzdur że cały mecz był pod dyktando Orła . Nie rozsiewaj plotek kolego ...
Odpowiedz
1
@ kibic z osiedla gamrat
dnia 15.09.2012, 21:53 · Zgłoś
Z tego co słyszałem, to mecz był grany pod dyktando zespołu Orła, Czarni grali bez koncepcji, to cud że wygrali ten mecz
Odpowiedz
8
@ alladyn
dnia 15.09.2012, 22:04 · Zgłoś
Możliwe, ale mimo wszystko wolę punkty po słabej grze, niż "ZERO" po pięciu słupkach i poprzeczkach w fenomenalnym stylu.
Liczy się wynik - zwłaszcza na wyjeździe.
Odpowiedz
3
@ czarni fan
dnia 16.09.2012, 11:29 · Zgłoś
tyle wjesz co zjesz.Sluchaj dalej co ci beda mowic.
Odpowiedz
5
@ Czarni
dnia 15.09.2012, 21:12 · Zgłoś
I po raz kolejny potrafimy przechylić losy spotkania na naszą korzyść . Grając w 10 nawet w 90 min potrafimy strzelić bramkę . Brawo za walkę i gre do końca !
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 15.09.2012, 21:07 · Zgłoś
Brawo Czarni !!! - Nareszcie odpoczniemy od słabiutkiego Góry
Odpowiedz
5
@ .
dnia 16.09.2012, 00:32 · Zgłoś
Od słabiutkiego Góry sobie nie odpoczniesz, bo nie dostał bezpośrednio czerwonej tylko 2 żółte, odpoczniesz sobie za tydzien, jak czarni będą grać z Polonią, bo na stadion sobie nie wejdziesz
Odpowiedz
2
@ Rocznik 1963
dnia 15.09.2012, 18:18 · Zgłoś
Może kibole zrozumią wreszcie, żeby dać tej drużynie zaistnieć.
Odpowiedz
-15
@ spoko
dnia 15.09.2012, 20:22 · Zgłoś
kolego zrozum w koncu ze kosa z karpatami byla jest i zawsze bedzie wiec nie nazywajcie nas tak! widziales jakis dym na boisku poza derbami? jesli jestes kibicem i chodzisz na mecze to twoja odp powinna brzmiec nie wiec po co tak nas okreslacie po meczu z krosnem? wezcie sie w koncu ogarnijcie!
Odpowiedz
-1
@ gkj
dnia 15.09.2012, 20:47 · Zgłoś
Kolego, ale przecież "kibole" byli w przeworsku
Odpowiedz
-1
@ oj
dnia 15.09.2012, 21:30 · Zgłoś
dobrze piszesz kolego kosa z [...] jest i będzie i nikt tego juz nie zmieni !!!
Odpowiedz
0
@ y do gkj
dnia 17.09.2012, 02:12 · Zgłoś
może udowodnij to, zawsze chwalicie się zdjęciami, a teraz? byli incognito?
Odpowiedz
0
@ Narek
dnia 17.09.2012, 10:35 · Zgłoś
Co nudzi sie na komendzie i piszecie na necie?trzeba sie było przejechać to byś zobaczył kto był.
Odpowiedz
0
@ y do Narek
dnia 17.09.2012, 23:26 · Zgłoś
incognito?
Odpowiedz
4
@ b&w
dnia 15.09.2012, 18:04 · Zgłoś
Złoty, kocham Cię !!!
Wynik fantastyczny, brawo CZARNI !!!
Odpowiedz
5
@ tarzan-zan
dnia 16.09.2012, 18:45 · Zgłoś
nooo fantastyczny... 1-0 w ostatnich sekundach, naprawdę coś wspaniałego...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.