Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni przerwali passę lidera

22

Czarni Jasło sprawili wielką niespodziankę pokonując lidera rozgrywek III ligi Stal Mielec. Tym samym jaślanie przerwali rywalom znakomitą passę ośmiu wygranych spotkań ligowych z rzędu.

Bramkę głową na wagę zwycięstwa i kompletu punktów zdobył Tomasz Dziobek. Martwić może jedynie kontuzja Sławomira Kwieka, który z powodu urazu musiał opuścić boisko na początku drugiej części meczu.

Stal Mielec – Czarni Jasło 0:1 (0:1)
0:1 Dziobek 18′-głową

Żółte kartki: Rogala, Romanek – Skała, Dziobek, Ślarski
Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega.
Widzów: 300.

Stal Mielec: Daniel – Kardyś (65′ Kołodziej), Załucki, Rogala, Podstolak – Kościelny, Radulj, Mazurkiewicz (46′ Skiba), Domański (46′ Romanek), Ryguła (46′ Żubrowski) – Pruchnik.

Czarni: Kwiek (55′ Ślarski) – Brożyna, Bernacki, Halz, Dziobek – Munia (73′ Setlak), Skała (83′ Chrząszcz), Wolański, Góra, Grzesiak (77′ Warchoł) – Złotek.

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
1
@ pozdro
dnia 22.10.2012, 08:52 · Zgłoś
a dlaczego trener nie grał ?
Odpowiedz
5
@ mietek
dnia 21.10.2012, 21:28 · Zgłoś
i jeszcze jedno do nadawców artykułów piszecie tylko jak czarni wygrywają a jak czapa to niestety nie ...ogarnijcie sie wielcy znawcy
Odpowiedz
5
@ mietek
dnia 21.10.2012, 21:26 · Zgłoś
panowie ja sie pytam jedno hapekzagrał? szkoda ale niespodzianka fajna tylko jak dalej bedzie skoro chłopaki niemają płacone od 333333 miesiecy dziekuje
Odpowiedz
3
@ księgówka
dnia 21.10.2012, 21:11 · Zgłoś
Kasy nie powinno braknąć, bo potrzeba niewiele:
-obóz 30.000 zł
-wyjazdy 15.000 zł
-sedziowie 15.000 zł
-obiekty 20.000 zł
-sprzęt 15.000 zł
-napoje, wyżywienie 15.000 zł
-pozostałe 15.000 zł
-trener 15.000 zł
-kieszonkowe 10.000 zł
---
razem: 150.000 zł
Odpowiedz
-3
@ czarnifan
dnia 21.10.2012, 20:24 · Zgłoś
a gdzie krytykant [...] itp.nie macie nic do powiedzenia. Czarni to druzyna ktora jak nabierze doswiadczenia i bedzie kasa zeby klub funkcjonowal w tej lidze to moga w przyszlym sezonie grac o druga lige.
Odpowiedz
4
@ poszukiwacz zaginionej barki
dnia 21.10.2012, 20:38 · Zgłoś
Tak, tak... Jak będzie kasa to kto wie? Może Liga Mistrzów? A jak nie będzie to kto wie? Może okręgówka?
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 22.10.2012, 20:54 · Zgłoś
Jestem !!!
A może zawsze powinni "grać" na bocznych płytach - kibole ich peszą, a i wstyd mniejszy !!!
Odpowiedz
-2
@ kossos
dnia 23.10.2012, 08:04 · Zgłoś
nie [...] stadion w mielcu jest modernizowany i dlatego grali na bocznej plycie
Odpowiedz
2
@ klkl
dnia 21.10.2012, 15:08 · Zgłoś
widzow 300 ?
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 21.10.2012, 15:36 · Zgłoś
mecz był rozgrywany na bocznej plycie, takze ograniczona ilość osob może ogladać mecz
Odpowiedz
6
@ rj
dnia 21.10.2012, 12:15 · Zgłoś
Sławek wracaj do zdrowia jak najszybciej! Gratulacje Czarni.
Odpowiedz
-7
@ czarnifan
dnia 21.10.2012, 10:16 · Zgłoś
no gdzie jestescie internetowi krytykanci i [...] za monitora.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 23.10.2012, 13:06 · Zgłoś
Komentarz nie zawierał treści obraźliwych, tylko krytyczne wobec kopaczy balona Czarnych.
Zadziałała [...] cenzura - moderatorze(kimkolwiek jesteś) ! - NIE OŚMIESZAJ SIĘ !!!
Odpowiedz
-6
@ wilk
dnia 21.10.2012, 09:22 · Zgłoś
muszą to potwirdzić w kolejnym meczu i będzie ok
Odpowiedz
-9
@ die nachste folge
dnia 21.10.2012, 08:43 · Zgłoś
trafiło się ziarko ślepej kurze ...
Odpowiedz
3
@ viva
dnia 22.10.2012, 09:29 · Zgłoś
ale masz nastawienie negatywne do zycia
zrzeda...
Odpowiedz
-2
@ kośc
dnia 21.10.2012, 07:37 · Zgłoś
Czekamy na [...] Agenta Delegata,[...] i innych wynalazków jacy to Czarni sa do bani i zeby stadion [...].
Brawo piłkarze,niespodzianka ogromna i bardzo miła dla duzej rzeszy jasielskich kibiców.
Odpowiedz
-7
@ Agent Delegat, [...] i inne wynalazki
dnia 21.10.2012, 21:04 · Zgłoś
Czarni są do bani.Lepiej zaorajcie ten stadion i posadzcie pszenżyto.Będzie ekologiczniej i taniej.
Odpowiedz
1
@ E
dnia 21.10.2012, 01:59 · Zgłoś
nie idzie uwirzyć...ale fajno...jak sie cieszę..
Odpowiedz
3
@ omniscent
dnia 20.10.2012, 21:29 · Zgłoś
Brawo Czarni:) jest potencjał w tym zespole, tak trzymac. Teraz Avia... Orzełek pokazał ze da sie z nimi wygrac i to jeszcze jak strzelajac 5 bramek.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 23.10.2012, 13:09 · Zgłoś
nie myl potencjału z [...] !!
Odpowiedz
2
@ Jasełko
dnia 20.10.2012, 21:10 · Zgłoś
Bravissimo !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.