Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czwartki artystyczne JDK: tym razem w Ulaszowicach

1

Ostatni z cyklu Wakacyjnych Czwartków Artystycznych odbył się przy Osiedlowym Klubie Ulaszowice.


Dzieci bawił, jak zwykle, teatr „Promyk” z Poznania, tym razem reprezentowany przez Grzegorza Ociepkę. Nie zabrakło różnorodnych konkursów, zabaw ruchowych, i słodkości pełniący rolę nagród.

Najmłodsi recytowali wierszyki i wyliczanki, opowiadali żarty, śpiewali, rysowali oraz sprawdzali swoją sprawność i zwinność - niekiedy w pełni samodzielnie, niekiedy przy niewielkiej pomocy rodziców. W międzyczasie dzieci korzystały z huśtawek i zjeżdżalni znajdujących się na placu zabaw.

Cykl Wakacyjnych Czwartków Artystycznych, organizowany przez JDK we współpracy z zarządami osiedli, obejmował cztery spotkania, które odbyły się w osiedlach Żółków, Mickiewicza, Bryły i Ulaszowice.

ks


Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Złodziejówa
dnia 13.08.2010, 23:14 · Zgłoś
to już nie będzie spokoju na tym osiedlu, bo jakieś ,bahory użądziły sobie piknik,tak ma być w każdy czwartek, jestem na nie .....to jest osiedle emerytów i mósimy mieć spokój...........................
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.