Czwartki artystyczne JDK: tym razem w Ulaszowicach
Ostatni z cyklu Wakacyjnych Czwartków Artystycznych odbył się przy Osiedlowym Klubie Ulaszowice.



Dzieci bawił, jak zwykle, teatr „Promyk” z Poznania, tym razem reprezentowany przez Grzegorza Ociepkę. Nie zabrakło różnorodnych konkursów, zabaw ruchowych, i słodkości pełniący rolę nagród.
Najmłodsi recytowali wierszyki i wyliczanki, opowiadali żarty, śpiewali, rysowali oraz sprawdzali swoją sprawność i zwinność - niekiedy w pełni samodzielnie, niekiedy przy niewielkiej pomocy rodziców. W międzyczasie dzieci korzystały z huśtawek i zjeżdżalni znajdujących się na placu zabaw.



Cykl Wakacyjnych Czwartków Artystycznych, organizowany przez JDK we współpracy z zarządami osiedli, obejmował cztery spotkania, które odbyły się w osiedlach Żółków, Mickiewicza, Bryły i Ulaszowice.
ks






