Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Daleki wyjazd przed Czarnymi Jasło

18

Dalekie wyjazdy na Lubelszczyznę czekają drużynę seniorów Czarnych Jasło w końcówce sezonu. W najbliższą niedzielę jaślanie zmierzą się z Podlasiem Biała Podlaska w ramach XI kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi lubelsko – podkarpackiej.

Podlasie zajmuje aktualnie 12 pozycję w tabeli, posiadając w swoim dorobku 11 punktów. Początek sezonu w wykonaniu rywali nie należał do zbyt udanych. Po trzech porażkach z rzędu przed własną publicznością, podopieczni białoruskiego trenera Władimira Gieworkiana zaczęli wreszcie zdobywać punkty na własnym stadionie. Po bezbramkowym pojedynku z Karpatami Krosno i skromnej wygranej z Orlętami Łuków, gospodarze mają zamiar sięgnąć po kolejny komplet „oczek” w starciu w Czarnymi Jasło.

W ostatniej kolejce bielczanie niespodziewanie zwyciężyli z Orłem Przeworsk na wyjeździe, dzięki dwóm trafieniom dobrze dysponowanego Łukasza Biegajło, który dzień później zdobył kolejne dwie bramki w spotkaniu rezerw (IV liga lubelska). W rozgrywkach rundy jesiennej Podlasie mierzyło się już z trzema beniaminkami, teraz przyszedł czas na ostatniego z nich. Najlepiej z tego grona zaprezentowała się Lublinianka Lublin, która pokonała swoich rywali w stosunku 3:1.

Podlasie Biała Podlaska – Czarni Jasło
niedziela, 7 października, godzina 14
stadion przy ulicy Piłsudskiego 38

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kingssajz
dnia 08.10.2012, 20:48 · Zgłoś
dlatego sa walkowery ze hapek grał hi hi w 3 lidze walkower za krasnik
Odpowiedz
1
@ normalny
dnia 07.10.2012, 17:23 · Zgłoś
to co bojowki maja [...]c to ja na bialorusi czy jak i skad te gmuny moze BIALORUS NIE JARZE
Odpowiedz
2
@ kibic z osiedla GAMRAT
dnia 07.10.2012, 12:40 · Zgłoś
czarni winni zabrać na ten wyjazd pokaźny wór na bramki, które zdobędą gospodarze, a będzie ich za pewne kilka
Odpowiedz
1
@ kuzyn
dnia 07.10.2012, 16:03 · Zgłoś
A ty weż wejdz do duzego wora,włoz do niego jeszcze kamieni i [...] na rzeke.Żadna ztrata.remis 0:0 to gdzie te bramki tumoku?
Odpowiedz
-2
@ czarnifan
dnia 07.10.2012, 19:53 · Zgłoś
iletych bramek zdobyli cwaniaczku netowy z osiedla Gamrat .Pewnie tam siedzisz jak mysz pod miotla,bo jakbys mowil glosno to w cymbal dostalbys.
Odpowiedz
2
@ bolo
dnia 07.10.2012, 12:31 · Zgłoś
Najwyższy czas zająć się i wspierać inne dyscypliny, a nie dawać kasę na spłatę podejrzanych długów kolejnych zarządów klubu.
Odpowiedz
0
@ bruno
dnia 07.10.2012, 08:53 · Zgłoś
kopacze w balon i tyle ,zobaczycie ile przywizą
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 06.10.2012, 21:16 · Zgłoś
Trzymajcie kciuki i kibolujcie swoim wybranym - 14 [...] liga podkarpacka przyjmie tych " piłkarzy " z otwartymi ramionami.
Alleluja i do przodu !!!
Odpowiedz
2
@ meilu
dnia 06.10.2012, 01:09 · Zgłoś
a czarni 2 juz 5 vo brawo
Odpowiedz
14
@ do [...] rura
dnia 05.10.2012, 17:56 · Zgłoś
[...] Ciebie to chyba rówiesnicy w dziecinstwie patykiem po głowie bili :). WALDEK USTRZEL HAT TRICKA!
Odpowiedz
-8
@ [...]
dnia 05.10.2012, 13:44 · Zgłoś
Niech szybko wyjadą, i już nie wracają.
[...] totalne.
Zostanie więcej forsy dla prawdziwych sportowców, a nie amatorskich kopaczy balona.
Odpowiedz
14
@ Jaślanin
dnia 05.10.2012, 20:01 · Zgłoś
Ty nie masz innego zajęcia jak udzielanie się w temacie naszego klubu ?
Kolejny raz krytykujesz i tylko to potrafisz. Przynajmniej nicka masz adekwatnego do charakteru i osobowości.
Odpowiedz
6
@ viva
dnia 06.10.2012, 16:59 · Zgłoś
oni przynajmniej maja balona ? a TY?
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 09.10.2012, 09:12 · Zgłoś
popieram pana [...]-a - poziom tej drużyny jest żenująco niski, środki przeznaczone na taką drużynę powinny być proporcjonalne do ich osiągnięć, z założeniem że dopóki przegrywają to ONI płacą pieniądze dla miasta bo wstyd i hańbę przynoszą... A tak "grać" jak oni to każdy jeden by umiał... Pieniądze wziąć, polatać trochę za balonem, jak piłka któremu wpadnie [...] to kopnie, ot i cały mecz...
Odpowiedz
8
@ Kobong
dnia 05.10.2012, 12:58 · Zgłoś
Powodzenia Czarni! Waldek Złotek ustrzel coś :) Pokażcie im miejsce w szeregu!
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 09.10.2012, 09:09 · Zgłoś
to że przegrają jest pewne. Możemy się jedynie zakładać ILE przegrają... Ja obstawiam że z pięć bramek przewagi minimum...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.