Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

DAP Football Festiwall 2003

0

28 kwietnia 2012 roku drużyna UKS „SZÓSTKA” rocznik 2003 uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „DAP FOOTBALL FESTIWAL”. zorganizowanym w Pustyni koło Dębicy.

Do sportowej rywalizacji stanęły następujące drużyny: DAP Dębica I, LECHIA Sędziszów, FAMT Presov, TARNOVIA Tarnów, PARTIZAN Bardejov, LKS IGLOPOOL Dębica, DAF Rzeszów, DAP Dębica II, GLINIK Gorlice, MFK Kosice, UKS Szóstka. Drużyna Trenera Dominika Kowalskiego zagrała w składzie: Kacper Warchoł, Igor Wanat, Mikołaj Rak, Dawid Nachman, Mikołaj Kiełbasa Wiktor Majewski, Kamil Majcher, Jerzy Michowicz.

Pierwszy pojedynek nasi młodzi piłkarze stoczyli z MFK Kosice przegrywając 0:2. Pierwsza porażka pomimo upalnego dnia, gry w niepełnym składzie oraz brakiem zawodników rezerwowych spowodowała, iż nasi chłopcy postanowili dać z siebie wszystko.

W drugim meczu dzięki zdobytej pierwszej bramce strzelonej przez Kamila Majchera chłopcy przełamali się i stworzyli kilka pięknych sytuacji pod bramką przeciwnika. Mecz z Gliniakiem Gorlice jedna też zakończył się naszą przegraną 1:3. Trzeci mecz został rozegrany z DAP II Dębicą, który zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kacper Warchoł.

Czwarty pojedynek z IGLOOPOLEM zakończył się naszą przegraną 0:3 podobnie jak następny mecz z DAF Rzeszów 0:2. Nasi chłopcy dopiero w dwóch ostatnich meczach zebrali w sobie resztki sił i pokazali piękną grę oraz na co ich stać. Mecz z LECHEM Sędziszów wygrali 2:0 po wykonaniu celnych bramek przez Dawida Nachmana, który we wcześniejszych meczach miał kilka ładnych akcji jednak zabrakło mu jedynie szczęścia oraz Wiktora Majewskiego. Ostatni pojedynek w walce o 7 miejsce stoczyli z Lechią Sędziszów. Był to bardzo emocjonujący pojedynek, ponieważ piłka kilka razy „krążyła” pod samą bramką przeciwnika, lecz nie chciała  w nią wpaść. Jednak nasi chłopcy wywalczyli 7 miejsce kończąc mecz wynikiem 2:1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Kacper Warchoł i Dawid Nachman.

Częste wyjazdy na turnieje uczą naszych chłopców, iż wszyscy są jedną drużyną – jeden za wszystkich wszyscy za jednego, uczą szacunku dla siebie oraz rywali jak również pozwalają zdobywać kolejne cenne doświadczenia, które w przyszłości na pewno zaczną przynosić naszym młodym piłkarzom same zwycięstwa.

UKS „SZÓSTKA”

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.