Strona główna

Diana Dereniowska prezentuje pierwszy, autorski singiel!

3
Napisany dnia: 08.01.2019, 08:40 , Tagi: Brak

Jednym z największych muzycznych marzeń artystki było wydanie własnego singla. Diana, która od najmłodszych lat zgłębia tajniki śpiewu, biorąc udział w wielu muzycznych projektach, spełniła je dzięki współpracy z pierwszym w Polsce inkubatorem artystycznym dla wokalistów, wytwórnią muzyczną Delphy Records.

Jestem osobą wrażliwą i jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy i pasji. Współpraca z wytwórnią dźwięku Delphy Records to był strzał w dziesiątkę! Oczekiwałam profesjonalizmu a także zrozumienia mojej artystycznej duszy i muzycznych zapędów i bingo! – wspomina Diana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Delphy Records –  trafili w moje serce bezbłędnie! Najbardziej niesamowitym doświadczeniem było usłyszenie mojego pierwszego demo a także usłyszenie efektu końcowego już po rejestracji wokalu w studio! – dodaje.

„Call it a fate” to utwór z pogranicza muzyki pop, wybrzmiewający jednak z nutką romantycznego klimatu retro, lat 20-stych. To połączenie współczesnych brzmień syntezatorowych, mocnego basu i subtelnego fortepianu, całość dopełnia ciepła barwa głosu wokalistki. Inspiracją do stworzenia utworu była muzyka Charliego Putha, Rity Ory czy Eda Sheerana.

Premiera teledysku do utworu odbyła się w minioną niedzielę.

Tekst utworu opowiada o nieoczekiwanym uczuciu – mówi Diana. To uczucie, które w moim życiu zdarzyło się niespodziewanie i zawładnęło moim sercem na dłużej. To połączenie dwóch dusz z pozornie całkowicie różnych światów. Jak mówi fragment utworu „we have to call it a fate” – tłum: nazwaliśmy to przeznaczeniem. To uczucie napędza mnie do wielu działań w moim muzycznym życiu i chciałam o tym opowiedzieć słuchaczom! To mój pierwszy singiel, który pozwolił mi uwierzyć, że o marzenia warto walczyć! – mówi wokalistka, która na co dzień jest nauczycielką w Szkole Muzycznej YAMAHA w Jaśle.

                              Utwór „Call it a fate” dostępny jest w dystrybucji cyfrowej na platformach:

- globalnych: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_WW

- polskich: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_PL

Diana Dereniowska pochodzi z małego miasteczka Dukla w województwie podkarpackim, od roku 2018 mieszka w powiecie brzozowskim. Muzyką interesowała się od najmłodszych lat i wiązała z nią przyszłość co zaowocowało stworzeniem własnego studia śpiewu Centrum Rozwoju Głosu „FLOW”. Artystka jest otwarta na nowe wyzwania i chętnie podejmie się nowych muzycznych projektów w przyszłości.

KONTAKT:

Email: diana.dereniowska@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/dianadmusic/

Tel: 796 658 516

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ wsiur
dnia 10.01.2019, 08:45
Ocena
komentarza:
-3
po polskiemu to juz nie laska??? Nie wszyscy robia na zmywaku w Anglii...
@ xmen
dnia 13.01.2019, 18:22
Ocena
komentarza:
3
Dobry kierunek
@ Mieczysław
dnia 20.01.2019, 12:56
Ocena
komentarza:
2
Bardzo dobre wykonanie...Gratulacje dla Diany...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105