Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Drużyna z Boguchwały za silna na Czarnych Jasło

27

W pierwszym od kilku kolejek meczu Czarnych Jasło przed własną publicznością nie udało się zdobyć jasielskiej drużynie trzech punktów. (FOTOGALERIA)

Czarni Jasło - Izolator Boguchwała 1:2
W.Złotek 18 - J.Tuburczy 73, A.Szyszka 80

(gm)

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 04.10.2012, 13:48 · Zgłoś
Rozpędzić na cztery strony świata tych pseudokopaczy i ani grosza więcej .
Żadnych dotacji z miasta !!!
Odpowiedz
1
@ pan kleks
dnia 02.10.2012, 14:10 · Zgłoś
Zdzisek Żmigrodzki na trenera
Odpowiedz
0
@ kibi
dnia 02.10.2012, 19:54 · Zgłoś
Szindler na trenera !!! sprawdzony trener jasielski, który mógby wyciągnął drużynę z tej zapaści
Odpowiedz
0
@ księgowy
dnia 03.10.2012, 06:41 · Zgłoś
Dzidek nie ma uprawnień trenerskich nawet na IV ligę!!!Jego przygoda z futbolem kończy się na "Okręgówce"
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 02.10.2012, 08:15 · Zgłoś
Bejok chyć za twarz tych farbowanych gwiazdorów, którzy przyszli wspomóc nas w trzeciej lidze żeby nie traktowali nasz klub i naszych kibiców jak przerywnik w ich niby karierze. Uważam że na runde wiosenną więcej stawiać na naszą młodzierz
Odpowiedz
2
@ widz
dnia 01.10.2012, 20:42 · Zgłoś
dopuki kutyna tym klubie bedzie i hap i dylong to dedzie rafineria. a piotrek chrz. gra bo jest kolegon hapka co grali rafineri
Odpowiedz
4
@ loki
dnia 01.10.2012, 09:28 · Zgłoś
nasze kierownictwo znowu wykazało sie niezwykła madroscia i znajomoscia przepisow i...cztery walkowery dwójki ...no brawo ...co sie dzieje ,za duzo tych przypadkow ..albo sie spazniamy na mecz pare godzin albo KTOŚ nie doczytał i grał ten co nie powinien,co jest grane .ktos tu gra w ... .
Odpowiedz
-3
@ kazi
dnia 01.10.2012, 15:13 · Zgłoś
Nie znasz sytuacji wiec sie nie wypowiadaj.
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 30.09.2012, 21:38 · Zgłoś
dylog smieje sie hapa do gra ii drurzynie cego sam dylong nie zagra .dyrektor sportowy powinien reguramin znacz
Odpowiedz
3
@ widz
dnia 30.09.2012, 21:31 · Zgłoś
hap i dylong do topolin tam wasz klub i kutyna zwami
Odpowiedz
2
@ kibic czarnych
dnia 30.09.2012, 17:53 · Zgłoś
Rozumie jak by przegrali po dobrej grze po walce a tu taka padaka zero gry zero akcji ze dwa mierne strzały na bramkę chyba będzie trzeba pomyśleć nad nowym trenerem pomału no i te nabytki tez się nie sprawdzają no może Ramut z tyłu jeszcze coś kopie a tak to Wierdak Góra Kurowski słabo bardzo słabo Wolański z meczu na mecz coraz słabszy
Odpowiedz
2
@ jaslanin
dnia 30.09.2012, 17:50 · Zgłoś
czas postawić na inna dyscyplinę. Teraz jest na fali siatkówka.
Odpowiedz
1
@ Dyzio
dnia 30.09.2012, 17:51 · Zgłoś
Postaw.Powodzenia
Odpowiedz
3
@ albo judo :)
dnia 30.09.2012, 22:08 · Zgłoś
Z Międzynarodowego Pucharu Polski Judo w Warszawie młode jaślanki wiozą grad medali .
Może czas wesprzeć mocniej inne dyscypliny sportu , które trenują i mają piękne tego efekty ... doceńmy tych , którzy naprawdę się starają .
Odpowiedz
0
@ kazi
dnia 01.10.2012, 15:12 · Zgłoś
Jesli kiedys judo bedzie tak popul;arne jak piłka nozna to moze i nakłady będa wieksze.Obecnie jest to sport niszowy inie atrakcyjny dla sponsorów i nie zanosi sie na zmiany jeszcze długo.
Odpowiedz
-1
@ Hugo
dnia 01.10.2012, 21:42 · Zgłoś
Co drugi startujący zawodnik wywalczył medal, parodia !!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.09.2012, 17:38 · Zgłoś
nadszedl juz czas na trenera Hapa
Odpowiedz
5
@ Gonzales z sobniowa
dnia 30.09.2012, 14:16 · Zgłoś
proponuję, połączyć kluby czarnych z OKS SOBNIÓW i gwarantuję, że z tego połączenia drużyn byłby zespół co najmniej II ligowy...,
Odpowiedz
0
@ barti
dnia 30.09.2012, 17:16 · Zgłoś
wątpię że byłby zespół
Odpowiedz
3
@ klkl
dnia 30.09.2012, 10:31 · Zgłoś
a ja myśle ,że chodzi o umiejętności. Jest ich brak dlatego nie umieją grać.
Odpowiedz
5
@ Masakrator
dnia 30.09.2012, 08:43 · Zgłoś
Czy wygrywasz czy nie-ja i tak kocham Cię. W moim sercu był jest JASIELSKI JKS
Odpowiedz
10
@ kibic
dnia 29.09.2012, 19:35 · Zgłoś
no tez mysle ze chodzi o kase za taką gre zawodnicy powinni zapłacić po 200zł do klubowej kasy obraz nędzy i rozpaczy marne pocieszenie jest to ze krosno 4-0 przegrało :)
Odpowiedz
6
@ leśmian.pl
dnia 29.09.2012, 21:26 · Zgłoś
Wieczne odpoczywanie racz im dać panie...W tej mieścinie już nic pozytywnego nie powstanie.Agonia w gospodarce,bezrobocie,sport też schodzi "na psy"...
Odpowiedz
2
@ Normalny Obywatel
dnia 29.09.2012, 19:25 · Zgłoś
Ja mysle ,że chodzi o pieniondze , dlatego nie chca grać.
Odpowiedz
5
@ wuwuo
dnia 29.09.2012, 23:37 · Zgłoś
na pewno chodzi o pieniondze :p
Odpowiedz
3
@ Kobong
dnia 30.09.2012, 09:38 · Zgłoś
Normalny Obywatel a może pieniątce? :)
Odpowiedz
1
@ eee
dnia 03.10.2012, 18:33 · Zgłoś
tak wszczegolnosci o te

http://ww [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.