Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„DWÓJKI” z Dębowca najlepsze w województwie

5

W minioną sobotę najmłodsza grupa siatkarek z Dębowca (rocznik 2000 oraz 2001) uczestniczyła po raz kolejny w wojewódzkim ogólnopolskim turnieju mini siatkówki KINDER+SPORT, który tym razem odbył się w Mielcu. W turnieju brało udział 78 drużyn w kategorii dwójek i trójek z całego województwa. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Fundacja Polskiej Siatkówki.

Podczas długiego i wyczerpującego turnieju zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego z Dębowca w kategorii dwójek Karolina Dąborowska oraz Magdalena Mastaj spisały się znakomicie wygrywając całą rywalizację i zajmując pierwsze miejsce w całych zawodach. Jest to już drugi sukces tych zawodniczek które wygrały także pierwszą edycję 28 stycznia
w Leżajsku.

Bardzo dobrze spisała się także druga dwójka w składzie: Katarzyna Dubis oraz Karolina Czerkiewicz zajmując w Leżajsku piąte, a w Mielcu dziewiąte miejsce. Drużyny trójek uplasowały się w pierwszej szesnastce turnieju.

Trzecia edycja tych turniejów, która ponownie odbędzie się w Leżajsku wyłoni ostatecznie osiem najlepszych zespołów, które zagrają w finale wojewódzkim.

Zwycięzca finału będzie miał możliwość zagrania w Mistrzostwach Polski w Zabrzu.

Marcin Bolek

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Sisti.
dnia 16.05.2012, 13:13 · Zgłoś
Moja Karolcia D. zawsze w Ciebie wierzyłam, wiedziałam ze z Twoją koleżanką zdobędziecie 1 miejsce!!! Brawo, Brawo, Brawo!!!:*
Odpowiedz
-1
@ eweh.
dnia 09.03.2012, 10:11 · Zgłoś
gratuluję,moje laleczki!!! :-P
Odpowiedz
2
@ wikac.
dnia 09.03.2012, 10:09 · Zgłoś
extra!!! : p
Odpowiedz
3
@ Olkas.
dnia 09.03.2012, 10:04 · Zgłoś
Bosko supcio
Odpowiedz
1
@ J.
dnia 07.03.2012, 19:33 · Zgłoś
Moja Karola ;*:* Gratuluje :)))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.