"Dzięki" kibolom Czarni zagrają bez publiczności
Zespół do spraw nagłych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie wydał uchwałę, w której ukarał klub Czarnych Jasło za zachowanie kiboli zakazem wpuszczania kibiców na stadion podczas kolejki 7 i 9.
„Na wniosek Wojewody Podkarpackiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie wprowadza się zakaz rozgrywania dwóch najbliższych kolejek ligowych tj. 7 i 9 w roli gospodarza oraz zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych do końca rundy jesiennej sezonu 2012/2013 na stadionie klubu Czarnych 1910 Jasło przy ul. Braci Śniadeckich. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ukarał nasz klub za zachowanie kibiców na stadionie w Jaśle w przerwie meczu ligowego z Karpatami Krosno. W związku z powyższą uchwałą drużyna Czarnych Jasło najbliższe cztery spotkania mistrzowskie rozegra na wyjeździe tj. w Łukowie, Przeworsku, Przemyślu i Białej Podlaskiej.
czarnijaslo.pl
