Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

"Dzięki" kibolom Czarni zagrają bez publiczności

56

Zespół do spraw nagłych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie wydał uchwałę, w której ukarał klub Czarnych Jasło za zachowanie kiboli zakazem wpuszczania kibiców na stadion podczas kolejki 7 i 9.

„Na wniosek Wojewody Podkarpackiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie wprowadza się zakaz rozgrywania dwóch najbliższych kolejek ligowych tj. 7 i 9 w roli gospodarza oraz zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych do końca rundy jesiennej sezonu 2012/2013 na stadionie klubu Czarnych 1910 Jasło przy ul. Braci Śniadeckich. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ukarał nasz klub za zachowanie kibiców na stadionie w Jaśle w przerwie meczu ligowego z Karpatami Krosno. W związku z powyższą uchwałą drużyna Czarnych Jasło najbliższe cztery spotkania mistrzowskie rozegra na wyjeździe tj. w Łukowie, Przeworsku, Przemyślu i Białej Podlaskiej.

czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
0
@ znajacy temat
dnia 15.09.2012, 08:16 · Zgłoś
Gonić to towarzycho!
Odpowiedz
4
@ axbb
dnia 10.09.2012, 14:28 · Zgłoś
Bardzo dobrze że zamknęli stadion!!! Ja zamknął bym go na cały sezon skoro czarni mają takich wspaniałych "kibiców" to po jakiego ta drużyna ma występować w III lidze klasa C byłaby najodpowiedniejsza!!! Pastwisko namalować linie i mogą się bić z sobą do woli oczywiście bez udziału policji!!! niech się wytłuką nawzajem a ci którzy przeżyją może zmądrzeją!!! zero tolerancji dla takich ludzi!!! Wtedy może nauczyliby się co to jest kibicowanie drużynie!!!
Odpowiedz
6
@ stróż
dnia 07.09.2012, 20:25 · Zgłoś
Do zamknięcia stadionu doszło po wielkich staraniach i zabiegach zarządu klubu, aby zamykać bramę dla pracowników huty. No i wywalczyli zamknięcie, otwierając bramę dla kiboli z Nowego Sącza podczas meczu z Karpatami.
Odpowiedz
0
@ kibicka
dnia 07.09.2012, 18:51 · Zgłoś
najlepiej gdyby na mecze chodziły same dziewczyny. Zakaz wstępu chłopakom od 13 lat w górę.
Odpowiedz
1
@ spoko
dnia 09.09.2012, 13:25 · Zgłoś
hahaha toś dowaliła :D:D:D idzi siusiumajtku spac :D
Odpowiedz
1
@ k
dnia 07.09.2012, 11:49 · Zgłoś
no to oglądamy mecze za ogrodzeniem ,dzięki paru chłystką
Odpowiedz
8
@ prawnik
dnia 07.09.2012, 09:06 · Zgłoś
Organizatorem meczu był zarząd klubu Czarnych, i on jest winny temu wszystkiemu, za brak właściwego zabezpieczenia meczu. Tyle w tym temacie.
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 06.09.2012, 23:22 · Zgłoś
tak to bili sie na stadionie teraz beda na ulicach miasta, nie wiem co policji to da...
Odpowiedz
1
@ ropuch
dnia 06.09.2012, 20:12 · Zgłoś
Jak ktoś rozrabiał, 20 kilogramowa kula u nogi, niech paraduje po mieście a nad głową wielki afisz jakie przewinienia dokonał i wtedy zobaczymy jaki to z niego cwaniak.
Odpowiedz
1
@ poo
dnia 07.09.2012, 06:43 · Zgłoś
Jacy wszyscy sprawiedliwi nagle a jak inni kradną, po wsiach się biją na błyskotekach to jest wszystko ok.
Odpowiedz
5
@ kibic czarnych
dnia 06.09.2012, 19:42 · Zgłoś
sprawa jest prosta, proponuję nie wpuszczać kiboli na mecze...
Odpowiedz
-1
@ y
dnia 06.09.2012, 19:31 · Zgłoś
jak byś przeżył stan wojenny , to byś zrozumiał co to znaczy i nie był byś bohateren za klawiatury
Odpowiedz
2
@ Do y
dnia 06.09.2012, 19:11 · Zgłoś
Człowieku to , że Ciebie pałą w wąskich drzwiach walili w [...] to nie oznacza , że musisz nam o tym opowiadać , zachowaj to dla siebie .
Odpowiedz
2
@ y
dnia 06.09.2012, 18:47 · Zgłoś
do jego mózgu nic a nic nie dotrze, tylko [...] i waskie drzwi
Odpowiedz
2
@ Maxx
dnia 06.09.2012, 17:49 · Zgłoś
Dlaczego wszyscy na tym forum potrafią tylko wzajemnie rzucać w siebie obelgami. Nie chce bronić kiboli i nie będę. Faktycznie bójki podczas meczów są niebezpieczne, gdyż może się stać coś osobie postronnej. Generalnie podczas spotkań nie powinno dochodzić do takich sytuacji, ale to też niestety kwestia słabo działającej ochrony przy jasielskim obiekcie. Chciałbym zaznaczyć, że cała nazwijmy to awantura została sprowokowana przez kiboli z krosna, którzy zaczęli palić szaliki Czarnych. I pisanie o tym, że [...], małpy i nie wiadomo kto tam jeszcze to tylko w Jaśle jest nieodpowiedzialne i nieprawdziwe! Krosno jest w tym temacie tak samo winne,albo i bardziej. I pisanie, że kibicowanie jest złem, że oprawy meczów są złe też mnie nie przekonuję. Sport daję ludziom bardzo wiele i nie można tego kwestionować..
Odpowiedz
1
@ SiergiejBierezucki
dnia 06.09.2012, 18:40 · Zgłoś
300 komentarzy w dyskusji pod róznymi artykułami a ten troglodyta dalej nic nie zrozumiał.Naucz sie odróżniać kibica od huligana i nie będziesz musiał szukać naciąganych usprawiedliwień dla postępowania determinowanego przez pierwotne instynkty kierujące Orangutanami wąsonosymi.Po oglądnięciu filmu na discovery przekonasz sie że nawet ów małpy wykazują większą logike w działaniu.
Odpowiedz
3
@ SzczepanKulczak
dnia 06.09.2012, 16:30 · Zgłoś
"Co jest [...] ? Czy wystarcza wam wyobraźni ?
Czy mózg razem z potem zostawiliście w łaźni ?"
Taki cytat na czasie.
Odpowiedz
3
@ żubr
dnia 06.09.2012, 13:35 · Zgłoś
Jasło wsiom zawsze było i będzie !! Wy się nie nadajecie [...] nawet do 5 ligi bo się zachować nie potraficie. Skaczecie jak małpy w klatkach za bananem ! wszędzie te [...] cwaniackie pały a jak przyjdzie co do czego to uciekacie . Pozdrawiam :)
Odpowiedz
6
@ kibic
dnia 06.09.2012, 11:55 · Zgłoś
to dzięki paru pawianom jesteśmy za siatą
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 07.09.2012, 09:28 · Zgłoś
I bardzo dobrze - będzie mniej okazji do bandyckich zachowań !
Odpowiedz
4
@ joł
dnia 06.09.2012, 11:29 · Zgłoś
ja sie pytam gdzie była ochrona ktora dostala duzo pieniedzy za ochrone tego meczu ?
Pan Bazan to im sparwa w sadzie powienien robic ze nie potrafia 6 ochraniarzy postawic pod sektorem kibico w gosci i bylby spokoj .
Odpowiedz
-2
@ hehe
dnia 06.09.2012, 20:08 · Zgłoś
[...] byli :D
Odpowiedz
-4
@ Krosnoman
dnia 06.09.2012, 21:08 · Zgłoś
Przyjedź cwaniaku do Krosna na parking koło naszego stadionu, powiem ci co myślę o kibolach ze wsi jasielskiej. Sobota 22.00. Czekam.
Odpowiedz
0
@ poo
dnia 07.09.2012, 06:44 · Zgłoś
Właśnie, gdzie była ochrona? Przedłużali grupę inwalidzką ? hehehe
Odpowiedz
0
@ 110
dnia 07.09.2012, 06:45 · Zgłoś
Synuś z Krosna ile ty masz lat? 15, 16?
Odpowiedz
0
@ spoko
dnia 09.09.2012, 13:20 · Zgłoś
to wpadni na sniadeckich bo szkoda opon i zawieszenia [...] na twoja [...] takze siadaj na tabor i zapraszam
Odpowiedz
-3
@ lkj
dnia 06.09.2012, 07:47 · Zgłoś
nie dostana bo wiedza ze [...] to tylko z jasła
Odpowiedz
-13
@ poo
dnia 06.09.2012, 06:56 · Zgłoś
To dzięki policji nie kibolom. [...] żółwie ninja.
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 06.09.2012, 10:32 · Zgłoś
taaa, jak by nie ta policja to byście się wytłukli wszyscy na śmierć na pierwszym meczu... Tylko jeśli macie takie aspiracje do bitki to nie wiem po co chodzicie oglądać piłkę nożną, to dziw zupełnie różne dyscypliny sportu. Proponuję chodzić może na boks, albo jak jakieś zawody karate...
Odpowiedz
3
@ slayer
dnia 06.09.2012, 16:34 · Zgłoś
ta na boks. przecież ci bo"ch"aterowie boją się własnego cienia. mądrzy i odważni są jedynie w grupie i to bardzo dużej grupie. w boksie niestety walczy się jeden na jednego i o [...]e się nie trudno. żenada. a przy okazji wraca temat zagospodarowania pieniedzy z miasta. np. ciekawe ile od miasta dostanie taki "kania". trenuje po kilka godzin dziennie kosztem wolnego czasu i rodziny, zdobywa kwalifikacje na mistrzostwa świata w Kona na Hawajach w ironman (3,8 km pływania, 180 rowerku, i spacerek biegowy 42 km) a w UM rozkładają ręce. gdzie tu sens i logika.
Odpowiedz
-7
@ SVS
dnia 05.09.2012, 22:01 · Zgłoś
Jedzcie na Krosno na jakiś mecz :D Zróbcie zadyme i też kare dostaną . Sprawiedliwości musi się stać zadość :)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.09.2012, 09:22 · Zgłoś
Otomentalność bezmózgiego kibola !!!
Odpowiedz
11
@ saa
dnia 05.09.2012, 21:04 · Zgłoś
czyli to kibole a nie burmistrz spuszczą czarnych do iv ligi
Odpowiedz
-9
@ czarnifan
dnia 05.09.2012, 21:12 · Zgłoś
spusciles sie juz tym komentarzem.Grayulacje.
Odpowiedz
1
@ !!! PEWNE INFO !!!! - z ostaniej chwili
dnia 05.09.2012, 20:29 · Zgłoś
Mecz jak i z Orlętami Łuków jak i Polonia Przemyśl zostaną rozegrany u nas lecz BEZ KIBICÓW !! .
Odpowiedz
-2
@ .
dnia 05.09.2012, 20:08 · Zgłoś
Dzieki krosnie mamy zakaz wiec jesli przez nich mamy zakaz to jak bedziemy grac u nich to oni tez maja dostac zakaz. robimy zadyme u nich i tyle...
Odpowiedz
-3
@ antidotum
dnia 05.09.2012, 20:05 · Zgłoś
To na wiosne wystarczy jechać do Krosna na mecz z Orlętami zrobić zadymę i znowu derby z [...] w Jaśle-chora decyzja Podkarpackiego i Dyzmy.
Odpowiedz
-2
@ antidotum
dnia 05.09.2012, 19:46 · Zgłoś
Ta decyzja jest dla mnie śmieszna -nie popieram rozrób na stadionie ,oczywiście kara powinna być -finansowa ,zamknięcie stadionu ale karać piłkarzy grą na wyjeżdzie-czy oni coś zawinili.Odwołać się do PZPN -u i na wiosnę 4 mecze u siebie.
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 05.09.2012, 19:19 · Zgłoś
No i koniec balu, panno Lalu!
Odpowiedz
29
@ Rocznik 1963
dnia 05.09.2012, 18:57 · Zgłoś
Cieszyłem się z awansu Czarnych. Byłem mile zaskoczony początkiem rozgrywek. Panie Burmistrzu i Rado Miasta Jasła jestem przeciwny wydawaniu społecznych pieniędzy na imprezy w których niszczy się nasz klub. Dopóki ta [...] nie zrozumie co robi to niech "kibicuje" w klasie B. Klasa "kibolowania" jest warta tego poziomu.
Odpowiedz
-7
@ hehe
dnia 06.09.2012, 20:06 · Zgłoś
to zapytaj burmistrza [...] grzie obiecane 300.000 za awans [...]
Odpowiedz
5
@ [...] do hehe
dnia 07.09.2012, 09:19 · Zgłoś
Obiecanki-cacanki, a kibolom durnym radość.
Brawo Burmistrz, że nie dał forsy. I tak ma być.
Koniec finansowania kopaczy balona i kibolstwa
Odpowiedz
54
@ darko
dnia 05.09.2012, 18:55 · Zgłoś
przez glupie lyse [...] normalni ludzie nie pojda na mecz dzieki nierozgarniete [...]!!!
Odpowiedz
-42
@ hehe
dnia 05.09.2012, 20:03 · Zgłoś
sorry ale mam wlosy na glowie a nie lysa [...] i zwaz na slowa amatorze dobrze ci radze jak takis odwazny to powiedz mi to w oczy...
Odpowiedz
17
@ jojo
dnia 05.09.2012, 22:51 · Zgłoś
oczywiście tylko argument siłowy :]
Odpowiedz
15
@ Hackenbush
dnia 05.09.2012, 23:00 · Zgłoś
Ty [...] potrafisz tylko grozić. Jesteś taki do przodu to jedź wieczorem do Krosna na jakieś blokowisko w szaliku Czarnych. Masz włosy czy nie, ale jedno jest pewne, pod kopułą znajduje się tylko słoma.
Odpowiedz
9
@ lokals
dnia 06.09.2012, 08:48 · Zgłoś
hehe - a jak ci to powiem prosto w oczy to co zrobisz? Pobiegniesz po mamusię, kolegów z przedszkola czy zwyczajnie mnie pobijesz? Mój ty bohaterze!
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 06.09.2012, 19:11 · Zgłoś
przedstaw się to Ci większość w oczy powie cwaniaczku
Odpowiedz
-5
@ hehe
dnia 06.09.2012, 20:05 · Zgłoś
to zapraszam na spotkanie i meska rozmowe jak jestes taki silny na necie to pokaz w realu co potrafisz... jesteście kibice net i tyle wasza adrenalina wygladala tak jak wam mamusia pampersa zmieniala a jak bys przezyli taka akcje jak my (tzn kibole) to byscie w polowie boiska mdleli jak nie wczesniej wiec nie kozaczcie tylko zamknac [...] i ssac cumelki a jak sie znajdzie odwazny kozak (net) to z checia sie z nim spotkam i pogadam w 4 oczy...
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 06.09.2012, 20:09 · Zgłoś
Niemal słychać walenie w klatę, jak w konfrontacji goryli.
Odpowiedz
0
@ jojo
dnia 06.09.2012, 22:06 · Zgłoś
@hehe Twoja męska rozmowa = [...]**. Taka prawda :]. Inteligentni ludzie rozmawiają małpeczko :)
Odpowiedz
52
@ jojo
dnia 05.09.2012, 18:28 · Zgłoś
brawo kibole! pięknie pomagacie klubowi! widać że go bardzo kochacie...
Odpowiedz
5
@ tarzan-zan
dnia 06.09.2012, 10:30 · Zgłoś
i super ! i tak nie było by na co patrzeć, przynajmniej ludzie zaoszczędzą parę złotych na biletach albo kupią sobie za to coś pożytecznego... np [...]... Miejsce drużyny 5-to ligowej jest w piątej lidze...
Odpowiedz
-18
@ ja wiem
dnia 05.09.2012, 18:02 · Zgłoś
Wyjazd na Polonie jest organizowany koszt ok.30 pln zbiórka na PKP o godz. 14:00
Odpowiedz
7
@ lenin wł.
dnia 06.09.2012, 11:01 · Zgłoś
Nie zlała wam [...] policja jasielska,to zleją was na wyjazdach,chyba że będziecie grzeczni jak trusie. Ideałem byłaby dokładna identyfikacja wszystkich tych [...]
i zakazy stadionowe.Czasem żałuję,że nie ma już ZOMO...
Odpowiedz
-12
@ jks
dnia 05.09.2012, 17:49 · Zgłoś
po przemyslu a przed bialą podlasa gramy u siebie z boguchwałą
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.