Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dzień Kobiet w VIVO! Krosno

3

Warsztaty stylistyczne z Karoliną Szczepanik, bezpłatne zabiegi kosmetyczne
z markami Douglas i Golden Rose, a także liczne nagrody i upominki – te i inne atrakcje czekać będą na wszystkie panie, które 7 marca odwiedzą VIVO! Krosno.
Z darmowych usług i porad będzie można skorzystać na Placu Centralnym w godz. 13.00-18.00.

W Dzień Kobiet każda z pań powinna czuć się niezwykle kobieco i wyjątkowo. Z  tej okazji VIVO! Krosno przygotowało w dniu 7 marca moc atrakcji dla wszystkich swoich klientek. Na panie czekać będą m.in. warsztaty stylistyczne z ekspertką modową – Karoliną Szczepanik. Podczas zajęć profesjonalny kreator wizerunku podpowie klientkom VIVO!:

 • jak działa kolor i jak ważne jest jego dobre dobranie?
 • jak świadomie zbudować strojem swój styl?
 • jaką mam sylwetkę i jak cieszyć się z tego co mam?
 • jak znaleźć swój styl i gdzie go szukać?

Podczas warsztatów panie poznają także najnowsze trendy w modzie. Stylistka będzie także odpowiadać na najbardziej nurtujące pytania.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 13.30 a każda seria warsztatów potrwa około 45 minut.

Godziny rozpoczęcia warsztatów znajdują się na stronie www.vivo-krosno.pl

Na warsztaty nie obwiązuje wcześniejsza rezerwacja.

W dniu 7 marca w VIVO! Krosno pojawi się także Strefa Urody przygotowana przez marki Douglas i Golden Rose. Na wszystkie panie czekać tu będą bezpłatne zabiegi kosmetyczne oraz porady z zakresu pielęgnacji i makijażu.

To nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy wydarzenia przygotowali tego dnia. Kobiety odwiedzające Strefę Urody otrzymają wiele upominków a także będą miały szansę na wygranie wyjątkowych  nagród przygotowanych przez Partnerów wydarzenia - Pałac Polanka w Krośnie oraz Kino Helios. Do wygrania są:

 • vouchery zawierające wstęp do strefy Spa & Welness w Pałacu Polanka w Krośnie,
 • romantyczna kolacja we dwoje w Pałacu Polanka w Krośnie,
 • bilety na pozytywne seanse w Kinie Helios.

Dzień Kobiet w VIVO! Krosno poprowadzi ceniona wizażystka i stylistka – Paulina Popek.

- Każda kobieta zasługuje na chwilę relaksu i wytchnienia, zwłaszcza w dniu swojego święta. 7 marca zapraszamy do naszego centrum handlowego wszystkie panie, które marzą o oryginalnym makijażu czy odświeżeniu wizerunku. W specjalnie przygotowanej na Dzień Kobiet bezpłatnej strefie panie będą mogły skorzystać z wielu stanowisk i usług stworzonych z myślą o nich - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

 Serdecznie zapraszamy!

Artykuł partnera

Napisany dnia: 28.02.2020, 11:01
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ pl
dnia 28.02.2020, 14:25
Ocena
komentarza:
3
jestem za równouprawnieniem dość takich przywilejow i swiat dla kobiet 10 marca jest dzień mężczyzny gdzie impreza dla nas?
@ hej
dnia 29.02.2020, 09:57
Ocena
komentarza:
2
dokładnie nigdy nie dostałem prezentu
@ dragoness
dnia 29.02.2020, 14:39
Ocena
komentarza:
2
A, to już z pretensjami do żony, bądź partnerki.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Wypadek w Brzyskach z udziałem motocyklisty. Zmarł 16-latek.

   

  AKTUALIZACJA: Dzisiaj około 16. w Brzyskach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.  Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego udzielał kierowcy jednośladu pierwszej pomocy. Niestety, 16-latek zmarł. 

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105