Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dziewczyna z Trzcinicy mistrzynią Polski w skoku w dal

31

W dniu 29-30 września w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Klub ULKS „Technik” Trzcinica reprezentowany był przez jedną zawodniczkę Wioletę Dąbrowską,  podopieczną trenera Tomasza Wojtasa.

W finale skoku w dal Wioleta Dąbrowska skokiem na odległość 5.60m wywalczyła złoty medal i zapewniła sobie tytuł Mistrzyni Polski pokonując Martnę Katarzynę (Wawel Kraków, wynik: 5.50m) oraz Modzelewską Katarzynę (LKS Narew Kurpiewski Łomża, wynik:5.45m).

W tym sezonie sportowym Wiola uzyskała wynik 5.63m i jest to najlepszy tegoroczny wynik w Polsce wśród młodziczek. Wioleta Dąbrowska jest obecnie uczennicą trzeciej klasy Gimnazjum Sportowego w Trzcinicy i jak widać podtrzymuje tradycje tej szkoły dołączając do dużego grona medalistów Mistrzostw Polski wywodzących się z trzcinickiego klubu.

ULKS „Technik” Trzcinica

Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ppp
dnia 08.10.2012, 21:10 · Zgłoś
wiola gratulacje dosc ze egzaminy za pasem to jeszcze takie sukcesy wow !!!
Odpowiedz
2
@ ;p
dnia 07.10.2012, 18:55 · Zgłoś
Wiola jesteś najlepsza !
Odpowiedz
8
@ Bartosz
dnia 07.10.2012, 14:27 · Zgłoś
Gratulacje Wiolcia i wielkie brawa i szacunek dla Trenera T.Wojtasa za doprowadzenie Wioli do tego sukcesu :) Tak TrzymaĆ!
Odpowiedz
6
@ super!
dnia 06.10.2012, 13:39 · Zgłoś
Uwielbiam takich ludzi ,którzy dążą do celu ! Brawo i jeszcze raz brawo!
Odpowiedz
3
@ super!
dnia 06.10.2012, 13:38 · Zgłoś
Uwielbiam takich ludzi!!!
Odpowiedz
8
@ sąsiadka
dnia 06.10.2012, 12:55 · Zgłoś
tomek !!! :D gratuluje :)
Odpowiedz
6
@ Ona
dnia 06.10.2012, 10:54 · Zgłoś
Brawo Wiola :) ja to ci zazdroszczę , masz taki talent... i do tego taka ladna jestes :)
gratuluje. i pozdrawiam :>
Odpowiedz
6
@ xyx
dnia 05.10.2012, 23:06 · Zgłoś
gratuluję :)
Odpowiedz
8
@ FELEK
dnia 05.10.2012, 14:38 · Zgłoś
brawo dziewczyno
wysiłek został nagrodzony
i jeszcze taka ladna dziewczyna
powodzenia i sukcesów
Odpowiedz
8
@ EWA
dnia 05.10.2012, 09:29 · Zgłoś
zdolna dziewczyna i wspaniały czlowiek
powodzenia i samch sukcesów
Odpowiedz
8
@ maruder
dnia 05.10.2012, 08:10 · Zgłoś
Tak się składa, że w Jaśle i powiecie dziewczyny odnoszą większe sukcesy sportowe jak chłopcy. Czyżby były bardziej pracowite i ambitne? GRATULACJE dla Mistrzyni Polski.
Odpowiedz
12
@ xXx
dnia 04.10.2012, 21:21 · Zgłoś
tam pisze o szkole w trzcinicy , a nie gdzie mieszka ;d . aa wojtas to spoko gosciu ;)
Odpowiedz
9
@ kobieta
dnia 04.10.2012, 21:00 · Zgłoś
gratulacje dziewczyno oby dorośli nie zmarnowali twojego talentu .sport w naszym kraju to wielkie bagno.problem rozpoczyna się już na podwórkach szkolnych,nikomu się nic nie chce ,rzucą pilkę dzieciom i grajcie jak umiecie ,bez zasad
Odpowiedz
-14
@ mk
dnia 04.10.2012, 19:53 · Zgłoś
Nie z Trzcinicy tylko z LISOWA.
Pozdrowienia Wiolka. Tak trzymaj!
Odpowiedz
6
@ robin
dnia 04.10.2012, 18:36 · Zgłoś
Wielki szacun
Odpowiedz
10
@ maxim
dnia 04.10.2012, 15:51 · Zgłoś
Brawo, Gratulacje i dalszych sukcesów :-)
Odpowiedz
7
@ Mariusz oO.
dnia 04.10.2012, 15:36 · Zgłoś
milo uslyszec ze powiat jasielski ma taka osobe! sukcesow!!
Odpowiedz
7
@ sdfsf
dnia 04.10.2012, 15:03 · Zgłoś
brawa !! oby tak dalej.
Odpowiedz
17
@ Ona..:))
dnia 04.10.2012, 14:28 · Zgłoś
Brawo dla trenerów z Trzcinicy !!! Przecież to jeden z nich doprowadził Ją do tego sukcesu. A to , że jakiś tam trener weźmie daną zawodniczkę na zawody .. w podstawówce to nie znaczy, że będzie Ona Mistrzynią ... dodajmy że Wiola wcześniej trenowała krótkie ... 100m , 200m.Gdyby w tym zdobyła ten sukces, ok mogłabym gratulować temu trenerowi... a tak to ... Od podstaw wytrenował Ją trener Tomasz Wojtas i to jemu należą się GRATULACJE !!! Wiola BRAWO !!! Oby tak dalej :))
Odpowiedz
0
@ małami
dnia 04.10.2012, 16:26 · Zgłoś
sukces ma wielu ojców :)
Odpowiedz
-6
@ xxx
dnia 08.10.2012, 16:55 · Zgłoś
wiola nigdy nie biegała na 200m w gim
Odpowiedz
-1
@ sam
dnia 04.10.2012, 12:27 · Zgłoś
Brawo dla nauczyciela z Lisowa,który wyłapał talent a potem wytrenował.Gratulacje
Odpowiedz
-5
@ .
dnia 04.10.2012, 20:02 · Zgłoś
Masz rację SAM!. Dodatkowe gratulacje dla tego nauczyciela z Lisowa i ciebie bo dzięki wam Polska wygrała EURO 2012, a nic się nie chwalicie.
Odpowiedz
-13
@ uczeń z lisowa
dnia 05.10.2012, 15:13 · Zgłoś
gratulacje dla pana bogdana byczka
Odpowiedz
-5
@ skok w dal
dnia 07.10.2012, 11:36 · Zgłoś
Bogusiu my wszyscy wiemy że to Ty pierwszy ją uczyłes i doceniłes jej warunki sportowe...ale tak naprawde to Wiola sama zasługuje na to co najlepsze , że poszła ta drogą czyli sport i jeszcze raz sport. Brawo wiola.
Odpowiedz
1
@ sumienie
dnia 09.10.2012, 11:53 · Zgłoś
Boguś my wiemy, że to nie ty. Wiemy jak głupio się czujesz. Przepraszam, ale musimy tu tak pisać bo komórka propagandowa nakazała. Więc Bogusiu gratulacje i oby ten sukces nie przyćmił twoich kolejnych wielkich czynów.
Odpowiedz
10
@ bvnv
dnia 04.10.2012, 12:24 · Zgłoś
gratulacje ;) życzę dalszych sukcesów, powodzonka ;)
Odpowiedz
14
@ ;]
dnia 04.10.2012, 11:38 · Zgłoś
Brawo Wiola :)
Oby tak dalej!!!
Odpowiedz
28
@ mądry człowiek
dnia 04.10.2012, 10:55 · Zgłoś
najlepsze i najmądrzejsze dziwczyny som na wioskach
Odpowiedz
17
@ dj
dnia 04.10.2012, 10:37 · Zgłoś
brawo Wiola :)
gratulacje
Odpowiedz
22
@ kamil
dnia 04.10.2012, 10:33 · Zgłoś
Ładna dziewczyna
gratulacje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.