Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowy turniej piłki nożnej rocznik 2004

15

4 listopada KS ZKS Unia Tarnów oraz Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie zorganizowali HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2004 I MŁODSI. 

Mecze rozgrywane były na boisku o wymiarach 40 x 30 m, czas gry wynosił 14 minut, na boisku grało 6 zawodników. W turnieju brało udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy eliminacyjne tzw. rozgrywki systemem każdy z każdym. W grupie A mecze rozgrywały następujące drużyny: Unia Tarnów I, Glinik Gorlice, Szkółka Piłkarska Trzciana, Jadwiga Kraków, natomiast w grupie B: Unia Tarnów II, Olimpia Wojnicz, UKS 6 Jasło, Harnasie Tymbark.

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło tym razem reprezentowany był przez następujących zawodników: Mateusz Budziak, Mariusz Dybaś, Dawid Domasławski, Jakub Łukaczyński, Jakub Turek, Norbert Kopera, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Jakub Wojnar, Wiktor Wanat.

Pierwszy pojedynek piłkarski Szóstka rozegrała z Harnasiami Tymbark, który zakończył się remisem O:O. Drugi mecz rozegrany z Unią Tarnów II również zakończył się bezbramkowym remisem. W trzecim spotkaniu drużyna Szóstki odnotowała zwycięstwo z Olimpią Wojnicz 2:1. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Budziak oraz Norbert Kopera. W meczach o miejsce 1 – 4 pierwszy pojedynek zawodnicy z Jasła stoczyli z Unią Tarnów I. Chłopcy zagrali wyrównany, stojący na wysokim poziomie mecz remisując z drużyną gospodarzy 0:0.

Ostatni mecz rozegrany został z drużyną Szkółki Piłkarskiej Trzciana, który zakończył się wynikiem 1:2 – niestety naszą przegraną. Pomimo, iż II miejsce było prawie w zasięgu ręki ostatecznie chłopcy z Szóstki zakończyli turniej na miejscu IV.
Tym razem na szczególną pochwałę zasłużyła formacja defensywna drużyny (Mariusz Dybaś, Dawid Domasławski, Wiktor Wanat) która zagrała z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem zostawiając na boisku wiele siły i zdrowia.

Rodzicom dziękujemy za zorganizowanie dojazdu, a wszystkim zawodnikom za sportową walkę przez cały turniej – walkę do samego końca!

UKS 6 Jasło

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kierownik_lublin
dnia 02.02.2013, 19:17 · Zgłoś
Spokojnie, w Lublinie za wszystko płacimy my - rodzice - za halę w zimie, stroje treningowe, dresy, piłki, obuwie, wyjazdy na turnieje, obozy i co miesiąc składkę członkowską. I wcale więcej nie zarabiamy.
Odpowiedz
0
@ obiiektywny
dnia 14.11.2012, 21:49 · Zgłoś
Nie prawda że stroje sponsorują rodzice... nie wiecie nie gadajcie głupot...jacy kierownicy? co Ty pleciesz kolego... trener jest od wybierania zawodników na turnieje i on to robi...
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 14.11.2012, 21:17 · Zgłoś
stroje w szóstce są sponsorowane przez rodziców a nie przez sponsorów bo ich nie ma!na zawody jeżdżą jedni i ci sami bo decydują kierownicy a nie trenerzy!i to jest złe!pseudo kierowniki zrozumcie że taki wyjazd jest motywacją do dalszej pracy każdego z tycz chłopców a nie tylko Waszych dzieci!!!ale szkoda gadać !kolesiostwo!jak na takim szczeblu tak się dzieje to co się dziwić PZPN-owi!
Odpowiedz
0
@ kibic6
dnia 14.11.2012, 10:38 · Zgłoś
do kibic- a ty myślisz że szóstka utrzymuje się tylko z dotacji? Zobacz na stroje sportowe . Sponsorzy są, ale na wszystko nie wystarczy więc jeżeli rodzice chcą dobrowolnie i często z własnej inicjatywy pomóc w zorganizowaniu wyjazdu to chyba nie jestb to nic złego.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.11.2012, 22:36 · Zgłoś
z tego co ja sie orientuje to w tym wieku gra w pilke ma byc zabawa dla dzieciakow i milym spedzeniem czasu wolnego, teraz maja sie nauczyc techniki. Np w Niemczech dzieci graja tylko w turniejach gdzie nie liczy sie punktow i nie ma zadnych tabeli, kazdy jest wygranym i kazdy sie cieszy. A w 6 widac lek przed wykonaniem karnego bo sie dzieci boja reakcji trenera i rodzica. A powiedz mi obiektywny dlaczego zaden sponsor nie wyklada kasy na 6, nie sponsoruj wyjazdow skoro robia taka reklame.
Odpowiedz
0
@ obiektywny
dnia 13.11.2012, 20:54 · Zgłoś
Tak za przeproszeniem , ale prosze zwrócić uwagę ile miasto daje piniędzy na tą zabawe Czarnym , a ile dostaj UKS ? A jak Czarni jeżdzą tylko dla zabawy ,to z takimi wynikami ładną reklamę dla Jasła robią i może w końcu władze Jasła otwożą oczy i zobaczą na co idą nasze piniądze. Jak sie chcą bawić to niech jadą do Figielka się pobawić będzie taniej.
Odpowiedz
0
@ jajo
dnia 13.11.2012, 16:13 · Zgłoś
to znaczy że klub czarni jasło w rocznikach 2000 i młodszych opłaca dobrą zabawę gratuluję stabilności finansowej (chyba że grupy te tworzone tylko dla dotacji z miasta ) bo jeśli ktoś zajmuje 9 i 10 miejsce w lidze a 11 na ostatnim turnieju mając wszystko opłacone to tylko się bawić
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.11.2012, 14:34 · Zgłoś
6 jest tylko nastawiona na wynik, zwlaszcza w grupach najstarszych. Po kazdym przegranym meczu same pretensje i krzyki, liczy sie tylko zwyciestwo, a nie dobra zabawa.
Odpowiedz
0
@ obiiektywny
dnia 13.11.2012, 09:53 · Zgłoś
Trenują spokojnie ale bez żadnych efektów... złośliwe uwagi? nie wiem kogo... każdy kto związany jest z Szóstką Jasło i odpowiednim rocznikiem chce aby jak najlepiej prezentowali się Ci młodzi chłopcy i godnie reprezentowali Jasło na różnego rodzaju turniejach... i póki co dobrze im to idzie, więc te bezsensowne komentarze są nie na miejscu! pozdro
Odpowiedz
0
@ jajo
dnia 12.11.2012, 21:15 · Zgłoś
trenują spokojnie , składka 10 zł, zero złośliwych uwag ,super - miejsce 10 a może 9 a po co klub dostaje takie dotacje chyba nie na dzieci .
Odpowiedz
0
@ 2000
dnia 12.11.2012, 08:37 · Zgłoś
W czarnych dzieciaki trenują spokojnie i nie są narażone na złośliwe uwagi tzw. kierowników drużyny.
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 10.11.2012, 13:31 · Zgłoś
W Czarnych oplata jest 10 zl, a koszty wyjazdu pokrywa klub i klub podstawia busa a nie samochodami jazda.
Odpowiedz
0
@ jajo
dnia 09.11.2012, 17:52 · Zgłoś
fajna gra chłopcy wszystko kosztuje powodzenia .abc tak jest wszędzie może w czarnych nie opłacają składek zobacz na stronę tam to jest dopiero lista czytana przez wszystkich
Odpowiedz
1
@ abc
dnia 08.11.2012, 20:06 · Zgłoś
Dobrze ze rodzice sie angazuja w wyjazdy i organizacje bo inaczej nigdzie by chlopaki nie zagrali, bo niestety ale każdy wyjazd to dodatkowe koszty. A trener jakis byl czy po raz kolejny dobra wola jednego z rodzicow?
Odpowiedz
1
@ ONA
dnia 07.11.2012, 19:56 · Zgłoś
SUPER!!! Norbert oby tak dalej !!! BRAWO dla zawodników!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.